Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Bylam na spacerze, slonce dzisiaj swieci jak szalone :) moze w tym roku jednak wiosna szybciej zawita.
W parku masa mam z wozeczkami, a ja zamiast patrzec pod nogi to sie na te wozki ciagle gapie. jakie kolka, jak sobie radza itd, zaczynam miec juz jakies zboczenie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jeszcze Wam opowiem moj ciazowy sen. Chyba takie sny beda mnie coraz czesciej teraz nawiedzac.
Snilo mi sie, ze zawiezli mni edo szpitala, bo mialam bole i urodzilam 4 dzieci. Takich malutkich ledwie po poltora kilo kazde. 1 nie przezylo, drugie walczylo o zycie a pozostala dwojka w porzadku. Potem odeslali mnie do domu, bo stwierdzoili, ze dzieci mnie nie potrzebuja, bo nie mam pokarmu. W domu bardzo panikowalam, a moj maz mowil tylko - po co chcesz do szpitala przeciez wsyzstko juz wiadomo i dzieci sobie poradza, a to trzecie i tak trzeba czekac czy przezyje, nic tam nie pomozemy. Wiec strasznie bylam rozzalona na niego i wsciekla, ze taki gruboskorny i w ogole. Jedyne, co bylo pozytywne w moim snie, to przy porodzie nie czulam zadnych boli i brzuch mialam o taki jak przed.
Generalnie - nie za milo.

Gunia typowy, ciazowy sen z 3 trymestru :) ale na pewno nie poprawia humoru z rana

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mam wyniki
na czczo 4,16 mmol/l
po 1h 8,73 mmol/l
po 2 h 7,71 mmol/l

ide szukać co oznaczają, na kartce sa normy i moje wyniki ich nie przekraczaja ale poszuakm dokłądniej i nadrobie zaległosci

Ewcia, wszystko w normie. a glukoza na czczo nawet bardzo ladna!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
gunia43
dorciaa25
WITAM MAMUSIE:)

Od dwóch dni mam bóle brzucha ,takie dziwne jak na miesiączkę, nie wiem czy dzwonic do lekarki, może w siódmym miesiącu to normalne?
,że odczuwa sie takie skurcze,
przedwczoraj w nocy nie mogłam spać, myslałam ze to akcja porodowa się zaczęła,ale rano przeszło , a wieczorem znów wróciło...i dziś rano tez czuje
Dorciaa - Ja mam to samo i elwira tez. Chyba malo prawdopodobne, ze wszystkie trzy urodzimy :-) takze to chyba macica sobie cwiczy. Ja przynajmniej taka mam nadzieje.

Przestraszyłam się że to juz poród ,ale skoro nie tylko ja tak mam to może to normalne.Zawsze pomagała nospa forte i magnez a teraz nici.W nocy wziełam dodatkową tabletke nospy forte , bo 3 razy dziennie juz mi nie pomagają...a MóJ M karze mi leżeć:leeee:

dorciaa lez jak lekaz kazde przynajmniej dzisiaj moze sie wszystko uspokoi, a odpoczynek to najlepszy przyjaciel kobiety w ciazy ja tez mialam takie bóle wtedy jak wyladowalam w szpitalu (mnie strasznie bolalo nie moglam sie ruszyc i nie wiedzialam co sie dzieje) i wtedy oprócz nospy dostalam skopolan ale zanim sie wszystko uspokoilo minelo prawie dwa tygodnie a teraz odpukac cisza

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

pat-k
Bylam na spacerze, slonce dzisiaj swieci jak szalone :) moze w tym roku jednak wiosna szybciej zawita.
W parku masa mam z wozeczkami, a ja zamiast patrzec pod nogi to sie na te wozki ciagle gapie. jakie kolka, jak sobie radza itd, zaczynam miec juz jakies zboczenie :)

Zazdroszcze tego sloneczka. U mnie od dawna juz tylko deszcz i deszcz. I takie sa prognozy az do przyszlego tygodnia. Moze potem sei poprawi....

Odnośnik do komentarza

gunia43
Katja - moze to Ci sie przyda. Ja przstudiowalam cala tabele:
Indeks glikemiczny

Dzisiaj juz 1,5 kilo mniej niz wczoraj. Ciekawe. To pewnie woda sie bardziej odklada, jak czlowiek niezdrowo je. Rak tez nie mam spuchnietych jak ostatnio czesto bywalo.

To suuper ze dobrze sie czujesz ta dieta napewno na dobre wychodzi i dla mamy i dla dziecka no i czlowiek tak nie zasmieca organizmu niepotrzebnymi kaloriami.
no to oby tak dalej...:smile_jump:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Gunia, typowo kretynski sen. Jakis czas temu tez snilam, ze urodzilam dzieci.... nie moglam sie doliczyc ile ich bylo i to mnie denerwowalo... Maluchy lezaly na jaiejs sofie rozrzucone jak zakupy, a ja nie pamietalam ktore ostatnio karmilam i balam sie, ze poumieraja... Tak sie spocilam w tym snie, ze jak sie obudzilam to cieszylam sie, ze wciaz jestem w ciazy :)

Wrocilam z zakupow. Wypakowywalam samochod z 15 minut. Moj sasiad, ktory zawsze do mnie przylazi (prawie codziennie) a to pralka nie dziala, pomoz wytlumaczyc zonie jak dziala mikrofalowka... maja 5 dzieci i prawie nie znaja angielskiego. Wracajac: moj sasiad spotkal mnie na klatce schodowej i tak spierdalal, ze nawet nie zdazyl odpowiedziec dzien dobry... Palant muzulmanski albo wystraszyl sie, ze musialby mi pomagac z tymi siatami, albo obrazil sie bo podobno wczoraj byl jak spalam i chcial bym cos tam im pomogla, a corka powiedziala, ze mama jest w ciazy, spi i nie bedzie mnie budzila... Moze to i dobrze, mam juz odsc wiecznego biegana do nich. Corki sie uciesza bo robia za darmowe korepetytorki.
Jak rozpakuje zakupy i poukladam troche to zrobie zdjecia... cos kupilam dla Mia:):):)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

isabela
Gunia, typowo kretynski sen. Jakis czas temu tez snilam, ze urodzilam dzieci.... nie moglam sie doliczyc ile ich bylo i to mnie denerwowalo... Maluchy lezaly na jaiejs sofie rozrzucone jak zakupy, a ja nie pamietalam ktore ostatnio karmilam i balam sie, ze poumieraja... Tak sie spocilam w tym snie, ze jak sie obudzilam to cieszylam sie, ze wciaz jestem w ciazy :)

Wrocilam z zakupow. Wypakowywalam samochod z 15 minut. Moj sasiad, ktory zawsze do mnie przylazi (prawie codziennie) a to pralka nie dziala, pomoz wytlumaczyc zonie jak dziala mikrofalowka... maja 5 dzieci i prawie nie znaja angielskiego. Wracajac: moj sasiad spotkal mnie na klatce schodowej i tak spierdalal, ze nawet nie zdazyl odpowiedziec dzien dobry... Palant muzulmanski albo wystraszyl sie, ze musialby mi pomagac z tymi siatami, albo obrazil sie bo podobno wczoraj byl jak spalam i chcial bym cos tam im pomogla, a corka powiedziala, ze mama jest w ciazy, spi i nie bedzie mnie budzila... Moze to i dobrze, mam juz odsc wiecznego biegana do nich. Corki sie uciesza bo robia za darmowe korepetytorki.
Jak rozpakuje zakupy i poukladam troche to zrobie zdjecia... cos kupilam dla Mia:):):)
isabela - A jadnak bez zakupow dla malej sie nie obeszlo!!!!
Ja ide sie kapac a jak wroce, mam nadzieje, ze juz zdazyc wstawic jakies fotki. Nie moge sie doczekac :-)

Odnośnik do komentarza

isabela

Wrocilam z zakupow. Wypakowywalam samochod z 15 minut. Moj sasiad, ktory zawsze do mnie przylazi (prawie codziennie) a to pralka nie dziala, pomoz wytlumaczyc zonie jak dziala mikrofalowka... maja 5 dzieci i prawie nie znaja angielskiego. Wracajac: moj sasiad spotkal mnie na klatce schodowej i tak spierdalal, ze nawet nie zdazyl odpowiedziec dzien dobry... Palant muzulmanski albo wystraszyl sie, ze musialby mi pomagac z tymi siatami, albo obrazil sie bo podobno wczoraj byl jak spalam i chcial bym cos tam im pomogla, a corka powiedziala, ze mama jest w ciazy, spi i nie bedzie mnie budzila... Moze to i dobrze, mam juz odsc wiecznego biegana do nich. Corki sie uciesza bo robia za darmowe korepetytorki.
Jak rozpakuje zakupy i poukladam troche to zrobie zdjecia... cos kupilam dla Mia:):):)

ale dupek :36_1_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
A ja nadal szukam pomyslu na sypialnie w necie i popijam pokrzywe. Pycha normalnie ;-) !

Guniu ja zakupilam swietna herbatke dla ciezarowek mieta z pokrzywa, dziala dobrze na scisniety zoladek i smakuje naprawde rewelacyjnie. Kupilam w typowym sklepie zielarskim. Ide rozpakowywac. Mam super humor, kupilam 3 bukiety kwiatow i duzo dobroci, lacznie z zakupami w polskim sklepie... mmmm sopocka wedzona :):):) i ogorki kiszone :)
Zmykam, wracam za 20 minut ze zdjeciami :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
isabela
o!!!!! dzis jestem ryczaca trzydziestosiedmioletnia 30TKA :)
Zostalo 70 dni. Pamietam jak tworzylam suwaczek i mialam ponad 200 dni do porodu, wow. Leci czas, leci. Choc powiem Wam, ze moja mala tak sie rozleniwila, ze prawie w ogole sie nie rusza... Czasami, az sie denerwuje, ze cos jest nie tak :(

Isabela gratulacje! Teraz juz czas leci jak strzala.
A moja mala tez spokojniejsza ostatnio, ale na naszym etapie dzieci chyba juz coraz wiecej spia

no to chyba niedotyczy mojego dziecka:lizak:

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
isabela
o!!!!! dzis jestem ryczaca trzydziestosiedmioletnia 30TKA :)
Zostalo 70 dni. Pamietam jak tworzylam suwaczek i mialam ponad 200 dni do porodu, wow. Leci czas, leci. Choc powiem Wam, ze moja mala tak sie rozleniwila, ze prawie w ogole sie nie rusza... Czasami, az sie denerwuje, ze cos jest nie tak :(

Isabela gratulacje! Teraz juz czas leci jak strzala.
A moja mala tez spokojniejsza ostatnio, ale na naszym etapie dzieci chyba juz coraz wiecej spia

no to chyba niedotyczy mojego dziecka:lizak:
NO raczej nie :-) A jak sie czujesz dzisiaj mama2? Ujdzie po tej przespanej nocy czy ciezko w pracy wysiedziec?

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
pat-k

Isabela gratulacje! Teraz juz czas leci jak strzala.
A moja mala tez spokojniejsza ostatnio, ale na naszym etapie dzieci chyba juz coraz wiecej spia

no to chyba niedotyczy mojego dziecka:lizak:
NO raczej nie :-) A jak sie czujesz dzisiaj mama2? Ujdzie po tej przespanej nocy czy ciezko w pracy wysiedziec?

Dziekuje, Mam tyle pracy ze czuje sie bardzo naładowana , pewnie mnie pusci popołudniu:super:

Odnośnik do komentarza

gunia43
dorciaa25
WITAM MAMUSIE:)

Od dwóch dni mam bóle brzucha ,takie dziwne jak na miesiączkę, nie wiem czy dzwonic do lekarki, może w siódmym miesiącu to normalne?
,że odczuwa sie takie skurcze,
przedwczoraj w nocy nie mogłam spać, myslałam ze to akcja porodowa się zaczęła,ale rano przeszło , a wieczorem znów wróciło...i dziś rano tez czuje
Dorciaa - Ja mam to samo i elwira tez. Chyba malo prawdopodobne, ze wszystkie trzy urodzimy :-) takze to chyba macica sobie cwiczy. Ja przynajmniej taka mam nadzieje.

Dziewczyny nie chciałabym Was straszyć ale z tego co wiem, to powtarzajace się w miarę regularnie bóle (takie jak miesiączkowe) mogą doprowadzić do przedwczesnego porodu. Ja bym to skonsultowała w miarę szybko z lekarzem. A Wasi lekarze kontrolują stan Waszych szyjek macicy?

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jeszcze Wam opowiem moj ciazowy sen. Chyba takie sny beda mnie coraz czesciej teraz nawiedzac.
Snilo mi sie, ze zawiezli mni edo szpitala, bo mialam bole i urodzilam 4 dzieci. Takich malutkich ledwie po poltora kilo kazde. 1 nie przezylo, drugie walczylo o zycie a pozostala dwojka w porzadku. Potem odeslali mnie do domu, bo stwierdzoili, ze dzieci mnie nie potrzebuja, bo nie mam pokarmu. W domu bardzo panikowalam, a moj maz mowil tylko - po co chcesz do szpitala przeciez wsyzstko juz wiadomo i dzieci sobie poradza, a to trzecie i tak trzeba czekac czy przezyje, nic tam nie pomozemy. Wiec strasznie bylam rozzalona na niego i wsciekla, ze taki gruboskorny i w ogole. Jedyne, co bylo pozytywne w moim snie, to przy porodzie nie czulam zadnych boli i brzuch mialam o taki jak przed.
Generalnie - nie za milo.

sny na tym etapie podobno coraz cześciej będą dotyczyły tej tematyki. Mnie póki co to omija.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...