Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
figgga
mama2
Jade dzis po sokowirówke. Biore sie za siebie. Bede piła soczek z buraków BLEEEEE!!!!
i o ile go nie zwróce do toalety to powinna mi sie krewka poprawić.

mama2 jak juz będziesz miała tą sokkowirówkę to polecam soczek :

ze 3 marchewki , 2 jabłka , 2 gruszki wszystko razem przepuscić przez sokowirówkę a potem pić ile sie da :))

polecam!!! cos pysznego. cudowny, smaczniutki i jaki słodki bez cukru !!!!
a ile ma witaminek :))))))))))))))

ps. a podobno picie marchewki wpływa dobrze na koloryt skóry :)) bo w czasie ciąży oczywiście z solarium nici

ja juz jestem blada jak sciana

mama2 możesz trochę buraków dodawać do takiego soku owocowego o jakim pisze figgga. Nie umęczysz się tak jak przy samych burakach, smak na pewno będzie lepszy w połączeniu z owocami.
Poperam ten pomysl. Tez zakupilam sokowirowke i same buraki sa dla mnie nie do przejscia a w takim towarzystwie nawet dobre. Duzo zelaza ma tez nac pietruszki i suszone morele. Polecali mojej mamie przy anemii. Takze syp pieruche na wsyzstko i przegryzaj morelami!!!
Ja kupilam sobie tez barszczyk krakus i pije po podgrzaniu. A do pracy jak juz nie ma warunkow podgrzac to polecam goracy kubek Knorr barszczyk i dolac do tego koncentrat z burakow taki w sloiczku. Nawet niezle. Moze nie tak zdrowe ale zawsze lepiej niz Noodle czy jak to sie tak zwie!

Odnośnik do komentarza

czarna_aga
Hejka dziewuszki
U nas ok, już wróciłam do pracy, wiec mam chwilkę by coś naskrobać

W przyszłą sobotę też szykuję imprezkę dla Dawidka i spóźnioną 30-tkę mojego mężusia ... tylko nie mam weny do siedzenia w kuchni, no i nie mam pomysłu na menu urodzinowe

Co do mojego samopoczucia to jest ok, a nawet powiem Wam w sekrecie, że powoli coś czuję Jakieś malutkie, delikatne musnięcia i pukania .... moja intuicja mi podpowiada ze to już maleństwa witają się z mamunią Wyobrażam sobie te ich maleńkie stupeńki jak nimi mamusię kopią
Wczoraj odebrałam wyniki moczu i bakterii w posiewie już nie ma, ale w ogólnym wyszły mi jakieś kryształki szczawca.... ludzie, już mam dość co oddam mocz do badania to za każdym razem coś innego wyłazi .... brak słow.
Sorki, że nie odpisuję każdej z osobna, ale tak dużo mam zaległosci, że chyba nie dałabym rady

Witam nowe mamusie :)

Daffodil narobiłaś mi smaka tą zapiekanką :) Jak coś zostanie to podrzuć tu nam na forum :)

Oki uciekam popracować troszkę, trzymajcie się ciepło i dbajcie o swoje kruszynki :)

czarna_aga u Ciebie chyba łatwiej coś poczuć, bo dwa razy ciaśniej w brzusiu :) Dobrze, że z dzieciaczkami wszystko w porządku. Zaglądaj tu do nas jak najczęściej.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Figga dziekuje za przepis , teraz sie przyda . A co do cery to nie narzekam ale blada tez jestem.:what: Także fluidy których nigdy nie używałam poszły w ruch.
Dorciaa25 barszcz czerowny uwielbiam!!Ale czy takie gotowane buraczki zachowuja swoje wartości??Nie wiem

Mnie też solarium brakuje. Już dawno nie byłam taka blada jak ściana.
Ja zeby nie straszyc wale pudru brazujacego albo rozu. Mam rumience jak ruska matrioszka i wygladam zdrowo, bo rumiano!!!!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
sylwiatoja
dziewczyny, a ja te krostki jakoś znosze, ale wiecie,że urósł mi nos?;-)wszyscy to mówią, więc coś w tym jest;-(i ten brzuszek, czy wy mamusie, które już macie dzieciaczki też tak macie, że teraz ten brzuszek szybciej rośnie?

Jak to nos?? Heh, aż się uśmiałam :) sylwiatoja może kłamiesz jak szalona? ;)
Noooo. Moze sie zmieniasz Pinokia. Ja mam nos juz od urodzenia duzy i jakby mi jeszcze urosl to nie wiem... Chyba juz wole te moje ogromne ostatnio piersi :-)
PS. Ale jazda!!! To mi sie teraz humor poprawil, bo sie tez usmialam niezle!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
mama2
Figga dziekuje za przepis , teraz sie przyda . A co do cery to nie narzekam ale blada tez jestem.:what: Także fluidy których nigdy nie używałam poszły w ruch.
Dorciaa25 barszcz czerowny uwielbiam!!Ale czy takie gotowane buraczki zachowuja swoje wartości??Nie wiem

Mnie też solarium brakuje. Już dawno nie byłam taka blada jak ściana.
Ja zeby nie straszyc wale pudru brazujacego albo rozu. Mam rumience jak ruska matrioszka i wygladam zdrowo, bo rumiano!!!!

gunia43 każdy sposób dobry :)
Zabieram się za krojenie cebuli (w okularach do pływania) :gangsta:

Odnośnik do komentarza

Juz po spacerze z suka. Nawet jej sie nie chcialo biegac, dobrze bo mnie takze ;P

Daffodil Zapiekanka? Mmmmm, moja mama taka robila. Tzw "smietnik" lub tez inaczej "pipry z mamrami". Dodawala wszystko co bylo w lodowce: ziemniaki w talarkach, kielbaska, cebulka, papryczka, jajka gotowane w plastrach, starty ser zolty, zalewala to smietana i piekla. Uwielbialismy to. Nigdy tego nie robilam :) mniammm.

Sylwiatoja (bez obrazy) inaczej nasz Pinokio :) Kochana, nie sadze, ze urosl, ale kumam o czym piszesz. W pierwszej ciazy mialam takze jakis zmieniony nochal, wydawal mi sie wiekszy i jakis opuchniety. Do tego mialam cala twarz w brazowych plamach. Wygladalam okropnie i moj ex maz mowil na mnie wlasnie "Pinokio". Moja mama twierdzila, ze corka mi zabiera urode, coz rzeczywiscie urodzilam mala slicznotke. Patrz na to w ten sposob i nie martw sie nosem. Nos - nie wlos nie rosnie 0,35 mm dziennie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Oj, dziewczyny! Swieta w tym roku musza byc piekne, bo pierwszy raz od dwoch lat spedze je w Polsce z moja rodzina. Zamawiam snieg, bo go nie widzialam od kiedy z kraju wyjechalam. Tu gdzie mieszkam prawie nie ma zimy, talko taka szara jesien.
A co do potraw wigilijnych to uwielbiam barszczyk z uszkami i kapuste i karpia i pierogi itd. Ciasta moze nie byc. I do tego ten kompocik i polska atmosfera i koledy. Bede wyla to pewne! Oby nie cale swieta!!! Juz sie normalnie wzruszylam!
:le::36_7_8::le::36_7_8: :le::36_7_8:

Odnośnik do komentarza

co do cery ..
ja od jakiegos dłuzszego czasu używam podkładów ( fluidów)
ale wybieram tez z najwyższej półki, nawilżające, z wysokimi faktorami bo mam cere bardzo suchą naczynkową
w sumie moge sobie na to pozwolić bo w mojej kosmetyczce jest tylko fluid, kredka i maskara. i moze jeszcze korektor pod oczy.
pomadek, błyszczyków nie używam, pudrów sypkich i cieni też nie.

ale ostatnio miałam zonka bo dla poprawy humorku poszłam na zakupy zaszaleć i kupiłam sobie fluid który mogę wyrzucić bo mnie uczulił wrrr

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Nie no, lece do lazienki obejrzec swoj nos! Slyszalam, ze stopy rosna w ciazy... a tu nos jeszcze.

Cere mam ok, nic mi sie nie popsulo, wlosy zrobily mi sie miekkie jak u dziecka :) generalnie nie jest zle. Co do bladosci, to z natury jestem bladzioch, wiec bez roznicy.

Zaczelam w koncu smarowac brzuch kremami przeciw rozstepom, bo mnie skora zaczela swedziec a to znak, ze chyba sie rozciaga. ja juz nie wiem jak to jest z tym brzuchem raz mam juz duzy i biegne demonstrowac mezowi a na drugi dzien rano maly balonik...

Jutro mam usg, wiec trzymajcie kciuki dziewczyny!!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

amelcia8
figgga napisała Zobacz post
dziewczyny a jak tam wasze cery??
bo gadaja, że w ciąży kobiety mają piekną cere...
chyba nie u mnie.. a wręcz przeciwnie..
jakieś plamy mi powyskakiwały, naczynka popękały, jakieś krostki się porobiły

jedynie paznokcie to szok !!!

kilka koleżanek podejrzewało mnie, że mam założone tipsy.
długie, błyszczące z białymi końcówkami ...
tak ładnych paznokci nigdy chyba nie miałam!
a rosną jak szalone

nie jesteś sama z problemami z cerą :( mi pomaga ale smaruję tylko na noc i łagodzi podrażnienia i krosty maść z wit-A :) gdyby nie ta maść to wyglądałabym jak jeden wielki pryszcz Brrrr....:) pozdrawiam

musze koniecznie spróbowac tej masci z wit A - zaraz lece do apteki

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

czarna_aga wspaniale, ze u ciebie i Twoich kruszynek wszystko w porzadku. Te krysztalki szczawianowe zdarzaja sie w moczu i nie musza oznaczac niz zlego, zalezy w jakim sa stezeniu. Moze dzien wczesniej jadlas szpinak np? To od diety zalezy w duzej mierze. Podobno magnez pomaga wyplukiwac te sole z nerek.
Nie martw sie i tez trzymaj sie cieplutko!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Nie no, lece do lazienki obejrzec swoj nos! Slyszalam, ze stopy rosna w ciazy... a tu nos jeszcze.

Cere mam ok, nic mi sie nie popsulo, wlosy zrobily mi sie miekkie jak u dziecka :) generalnie nie jest zle. Co do bladosci, to z natury jestem bladzioch, wiec bez roznicy.

Zaczelam w koncu smarowac brzuch kremami przeciw rozstepom, bo mnie skora zaczela swedziec a to znak, ze chyba sie rozciaga. ja juz nie wiem jak to jest z tym brzuchem raz mam juz duzy i biegne demonstrowac mezowi a na drugi dzien rano maly balonik...

Jutro mam usg, wiec trzymajcie kciuki dziewczyny!!!!!!

smarujcie sie kochane, smarujcie !! to bardzo ważne !!
jak nie macie nic innego to wiem że rewelacyjnie pomaga zwykła oliwka dla dzieci

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

jeszcze dla czarnej_agi i nam wszystkim przyda sie takie info:

Kryształy w moczu
W prawidłowym moczu kwaśnym występować mogą kryształy kwasu moczowego, moczanów i szczawianu wapniowego.
W prawidłowym moczu zasadowym mogą być obecne kryształy moczanu amonowego, fosforanu amonowo-magnezowego, fosforanu wapniowego, oraz węglanu wapniowego.

ebrzuszek.pl - Interpretacja wyników badań moczu

mama2 na tej stronce jest tez interpretacja wynikow krwi

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Nie no, lece do lazienki obejrzec swoj nos! Slyszalam, ze stopy rosna w ciazy... a tu nos jeszcze.

Cere mam ok, nic mi sie nie popsulo, wlosy zrobily mi sie miekkie jak u dziecka :) generalnie nie jest zle. Co do bladosci, to z natury jestem bladzioch, wiec bez roznicy.

Zaczelam w koncu smarowac brzuch kremami przeciw rozstepom, bo mnie skora zaczela swedziec a to znak, ze chyba sie rozciaga. ja juz nie wiem jak to jest z tym brzuchem raz mam juz duzy i biegne demonstrowac mezowi a na drugi dzien rano maly balonik...

Jutro mam usg, wiec trzymajcie kciuki dziewczyny!!!!!!

Pat-k ja tez mam jutro wizyte i usg. I bardzo sie ciesze, nie moge sie doczekać

Odnośnik do komentarza

Ja mialam test podwojny krwi na syndrom downa (wczesniej badania Usg genetyczne, kosc nosowa dobrze uksztaltowana) Wlasnie dostalam list ze szpitala. Jest wynik badania krwi. Zaliczyli mnie do wysokiego ryzyka. W piatek - jutro mam wizyte w szpitalu ze specjalista. Kurwa, boje sie! Az opadlam jak zwiedniety kwiatek. Nie wiem co mam robic. Amniopunkcja to ryzyko, jedna na 100 pacjentek przez nakluwanie roni. Ja staralam sie o te ciaze cholernie dlugo, ale nie dam rady do konca ciazy z wiecznym mysleniem o tym, ze jestem w grupie wysokiego ryzyka! Kurwa mac!

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...