Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
u mnie do bolu krzyza i kregoslupa dochodza jeszcze bole stawow biodrowych. Zdaje sie, ze tylek mi sie rozrasta ;)
Dziewczyny w jakiej pozycji spicie? na brzuchu juz w wiekszosci z nas odpada, na plecach podobno niewskazane zostaje na bokach. ale jak spie cala noc na jednym czy drugim boku to potem mnie te biodra strasznie bola i ten bol promieniuje az do kolan :(

ja śpie na boku ale ciągle się wierce, raz na plecach, raz na lewym boku raz na prawym, a póżniej czyli rano i cały dzień boli mnie kręgosłup nie moge się schylić :(

wszystkie wasze pieski i kotki śliczne ja mam pasa, tzw to jest mojej siosrty ale mieszka z nami wszystkimi. piesek rasa shis tzu "puszek"

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
daffodil miałaś 5 wizyt strasznie dużo jak do tej pory

Bo ja poszłam do ginekologa już 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki (taka byłam niecierpliwa :36_2_21:) i oczywiście było widać tylko balonik, więc kolejne USG w 7. tygodniu, żeby zobaczyć pracę serduszka.
I jeszcze jedno dodatkowe jak zaczęłam plamić. Czyli tak naprawdę to miałam dwa nadprogramowe. Bo tak to chodzę na wizyty kontrolne co miesiąc.

Odnośnik do komentarza

pat-k
u mnie do bolu krzyza i kregoslupa dochodza jeszcze bole stawow biodrowych. Zdaje sie, ze tylek mi sie rozrasta ;)
Dziewczyny w jakiej pozycji spicie? na brzuchu juz w wiekszosci z nas odpada, na plecach podobno niewskazane zostaje na bokach. ale jak spie cala noc na jednym czy drugim boku to potem mnie te biodra strasznie bola i ten bol promieniuje az do kolan :(

Ja na razie spałam głównie na plecach, bo myślałam, że nie wolno dopiero jak brzuch już jest duży i coś tam uciska. Na razie chyba można? Bo w bardziej zaawansowanej ciąży można tylko na lewym boku? Czy coś pokręciłam?

Odnośnik do komentarza

amelcia8
Ewcia:) ja jestem zmartwiona bo wydawało mi się że z 2-tyg temu coś czułam ale od dobrego tygodnia nic!!!!:( :36_1_4:nie wiem sama po prostu nie chcę się zamartwiać bo to głupota a dowiem się wszystkiego w wtorek 18 a to już za niecały tydzień ale dzięki że si ę pytasz:))))):36_3_19:

amelciu8 bedzie wszystko ok. Podobno na poczatku czuje sie ruchy tylko czasami, sporadycznie. ech... wszystkim nam sie zbliza termin kolejnego usg i nastroje nam sie troche psuja i obawy znowu sie pojawiaja

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

na lenia do gotowania znalazlam niedawno sposob: gotuje rosol tzn sam sie gotuje, bo wszystko wrzucam kolejno do gara i juz. Wlasnie na wapadek lenia ( w dniu kiedy go nie mialam:-) ) kupilam warzywa rosolowe, obralam je i poporcjowalam do woreczkow (w kazdym jedna porcja warzywek na rosol) i do zamrazalnika. Polecam!!! Awaryjnie ... ale jak smacznie!

Odnośnik do komentarza

gunia43
na lenia do gotowania znalazlam niedawno sposob: gotuje rosol tzn sam sie gotuje, bo wszystko wrzucam kolejno do gara i juz. Wlasnie na wapadek lenia ( w dniu kiedy go nie mialam:-) ) kupilam warzywa rosolowe, obralam je i poporcjowalam do woreczkow (w kazdym jedna porcja warzywek na rosol) i do zamrazalnika. Polecam!!! Awaryjnie ... ale jak smacznie!

Dobry pomysl :) Gunia, ale Ty jestes zorganizowana!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Co do spania to ja lubie na lewym boku a ostatnio też na plecach. I tak jak Daffodil pisze , na pleckach nie jest zalecane jak brzuszek jest duży bo uciska. A teraz póki można to trzeba korzystać bo potem nam tylko lewy bok zostaje.
Dziewczyny straciłam całkiem apetyt , na wszelkie jedzenie. Moje ulubione spageti bolonese odeszło do lamusa. Ale juz znam przyczyne . Mam mało żelaza a to własnie objawia sie brakiem apetytu.Jutro wizyta i mam nadzieje ze coś mi przepisze. Kurcze tak staram sie dobrze odżywiać :ehhhhhh:
AMELCIA wszystko bedzie dobrze.! Na początku raz sie je czuje raz nie , przyjdzie czas ze codziennie bedziemy kopane:Hi ya!:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czujecie juz zblizające sie ŚWIETA???
W tym roku beda magiczne....:8_2_96:
Pamietam jak urodziłam pierwsza córke i wyszłam ze szpitala w wigilie . Pojechałismy do mojej mamy. A tam pysznosci....i wszystko z grzybów, grochu, barszcz czerwony..smazona ryba :alajjj:...CZYLI NIC nie mogłam zjesc bo karmiłam piersią . Ależ to była męczarnia:36_2_21:

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
na lenia do gotowania znalazlam niedawno sposob: gotuje rosol tzn sam sie gotuje, bo wszystko wrzucam kolejno do gara i juz. Wlasnie na wapadek lenia ( w dniu kiedy go nie mialam:-) ) kupilam warzywa rosolowe, obralam je i poporcjowalam do woreczkow (w kazdym jedna porcja warzywek na rosol) i do zamrazalnika. Polecam!!! Awaryjnie ... ale jak smacznie!

Dobry pomysl :) Gunia, ale Ty jestes zorganizowana!

Prawdziwa gospodyni! Tylko brać przykład :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Dziewczyny czujecie juz zblizające sie ŚWIETA???
W tym roku beda magiczne....:8_2_96:
Pamietam jak urodziłam pierwsza córke i wyszłam ze szpitala w wigilie . Pojechałismy do mojej mamy. A tam pysznosci....i wszystko z grzybów, grochu, barszcz czerwony..smazona ryba :alajjj:...CZYLI NIC nie mogłam zjesc bo karmiłam piersią . Ależ to była męczarnia:36_2_21:

W tym roku będzie zupełnie inaczej. Będziemy się mogły bezkarnie obżerać :36_5_2: Już na samą myśl robię się głodna :)

Odnośnik do komentarza

Ja o tych swietach marze od kiedy dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Dla przyszlych matek one maja jakis taki dodatkowy wymiar. bede beczec pewnie za kazdym razem kiedy uslysze "Lulajze Jezuniu".

No i w koncu bezkarnie bedzie mozna palaszowac wszystkie przysmaki! :) ja uwieeelbiam pierogi z kapusta i grzybami. co roku z bratem toczylismy wojne o ostatnie pierogi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
Jade dzis po sokowirówke. Biore sie za siebie. Bede piła soczek z buraków BLEEEEE!!!!
i o ile go nie zwróce do toalety to powinna mi sie krewka poprawić.

mama2 jak juz będziesz miała tą sokkowirówkę to polecam soczek :

ze 3 marchewki , 2 jabłka , 2 gruszki wszystko razem przepuscić przez sokowirówkę a potem pić ile sie da :))

polecam!!! cos pysznego. cudowny, smaczniutki i jaki słodki bez cukru !!!!
a ile ma witaminek :))))))))))))))

ps. a podobno picie marchewki wpływa dobrze na koloryt skóry :)) bo w czasie ciąży oczywiście z solarium nici

ja juz jestem blada jak sciana

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...