Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie mnie do grona przyszłych mam. Co do tego jak sie czuję.. otóż czuje się bardzo dobrze. Gdyby nie to, ze widziałm mojego maluszka na usg oraz to że mam jego pierwsze zdjęcie nie przypuszczałabym, że będę mamą.
Brzuszka wogóle nie widać, żadnych porannych mdłości itp. no może ewentualnie zachcianki na twaróg hehe

Lekarz powiedział, że wszystko w należytym porządku więc się nie niepokoje.

Denerwuję się jednak tym czym denerwuje się chyba kazda przyszła mama otóż poród itd

Pozdrawiam wszystkie mamy

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

isabela- śliczny brzuszek ale już duży,zazdroszcze kopniaczków :) i brzuszek chciałabym już mieć taki :)
ja dziś dobrze się czuje, mam wolne więc postrzątałam i póżniej wezme męża na spcer i miasto :)
a mój brzuszek jakby nie rośnie :( zatrzymał się a chciałabym żeby już było coś widać :)
figgga - który to Twój tydzień bo nie masz suwaczka

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A u mnie samopoczucie dzisiaj całkiem niezłe. Spacerek mam już zaliczony. Mdłości też już mi w ogóle nie dokuczają, apetyt też całkiem niezły. Ogólnie to nie mam na co narzekać :)

I ja tez nie narzekam. Apetyt w normie, samopoczucie normalnie. Raz lepiej raz gorzej, zalezy od dnia. Generalnie, gdyby nie swiadomosc, ze w brzuchu nosze dziecko, to czuje sie tak jak przed ciaza. Jedynie tylko jak glod mnie dopada, to musze szybko cos przegrysc, bo inaczej mnie mdli. Na mdlosci polecam sucharki albo petitki. U mnie dwa gryzy i dziala od razu. Sprobujcie, moze Wam tez pomoze. Kupilam tez swierzy imbir i pije go do lekkiej herbaty z cytryna. Ponoc tez pomaga na mdlosci a przy okazji niezle rozgrzewa.

Odnośnik do komentarza

isabela
Moje kochane!
Jestem z Wami, od dzis mam internet!

Moj byczek - motylek juz jest wyczuwalny. Pierwszy raz poczulam kopniaka gdy dlugo prowadzilam samochod, mialam gruby sweter i nie udalo mi sie zalozyc pasa pod brzuszek wiec mnie uciskal lekko na podbrzuszu. Wysiadlam z auta, rozprostowalam gnaty i zamarlam. Corki podskoczyly -"co sie stalo, zle sie czujesz????" A ja na to "nie, to chyba za wczesnie! to chyba flaki mi sie przewracaja"... Nie wiedzialy czy mi odbilo czy zaraz zemdleje... Drugi raz poczulam podczas biegania po sklepach i przymierzaniu butow, wtedy juz bylam pewna, ze to "byczek" mnie kopie.
Wrzucam Wam w zalaczeniu moj wielki brzuch, rozstepy hoduje sprzed 18 lat wiec sie nie wystraszcie ;P! W moich poprzednich dwoch ciazach, az do 5 miesiaca nie bylo widac ciazy, potem nagle mnie "wywalalo, a tu...:) nie smiejcie sie z pizamy ;) nie chcialo mi sie przebierac do zdjecia.
:) wielkie buziaki
Brzusio imponujacy. Moj sie chowa!

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
isabela- śliczny brzuszek ale już duży,zazdroszcze kopniaczków :) i brzuszek chciałabym już mieć taki :)
ja dziś dobrze się czuje, mam wolne więc postrzątałam i póżniej wezme męża na spcer i miasto :)
a mój brzuszek jakby nie rośnie :( zatrzymał się a chciałabym żeby już było coś widać :)
figgga - który to Twój tydzień bo nie masz suwaczka

co do mnie to wg lekarza to dzis bedzie pierwszy dzien 16 tygodnia ..
co do suwaczka pracuje nad nim :) jeszcze musze dużo tu rzeczy "rozgryść"

co do fotek także

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja z całkiem innej beczki mam pytanko..

Czy w ciąży można robić sobie pasemka???
Bo wiem że trwałą to się nie robi na okres bo niewyjdzie skręt - to może też nie można rozjasniać włosów w ciąży..
I nie chodzi mi o jakieś głupie przesądy tylko o poziom hormonów w organizmie

Czekam na porady :))

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Amelcia dziekuję za podpowiedz :))

Dla mnie to ważne bo juz domagam się zrobienia odrostów z 2 powodów.
1 to lepsze samopoczucie..
2 planuję zrobic sobie profesjonalna sesję ciążową u fotografa. Oczywiśnie nie teraz bo brzuszka jeszcze nie widać ale za jakis miesiąc może półtora ...
Myślę, że taka sesja to wspaniała pamiątka ..

Co do suwaczka zrobiłam , wpisałam ale go nie widać :(((

PS. A tak wogóle mam na imię Aleksandra (Ola) :)):kitty_l:

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

isabela
Moje kochane!
Jestem z Wami, od dzis mam internet!

Moj byczek - motylek juz jest wyczuwalny. Pierwszy raz poczulam kopniaka gdy dlugo prowadzilam samochod, mialam gruby sweter i nie udalo mi sie zalozyc pasa pod brzuszek wiec mnie uciskal lekko na podbrzuszu. Wysiadlam z auta, rozprostowalam gnaty i zamarlam. Corki podskoczyly -"co sie stalo, zle sie czujesz????" A ja na to "nie, to chyba za wczesnie! to chyba flaki mi sie przewracaja"... Nie wiedzialy czy mi odbilo czy zaraz zemdleje... Drugi raz poczulam podczas biegania po sklepach i przymierzaniu butow, wtedy juz bylam pewna, ze to "byczek" mnie kopie.
Wrzucam Wam w zalaczeniu moj wielki brzuch, rozstepy hoduje sprzed 18 lat wiec sie nie wystraszcie ;P! W moich poprzednich dwoch ciazach, az do 5 miesiaca nie bylo widac ciazy, potem nagle mnie "wywalalo, a tu...:) nie smiejcie sie z pizamy ;) nie chcialo mi sie przebierac do zdjecia.
:) wielkie buziaki

No no, brzuszek imponujący. I co Ty chcesz od tej piżamy?? Też całkiem niezła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...