Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Jola30
katja79

mój jak pisal to dlatego ze mu kazałam :)

A ja Wam powiem ,że mój M. nie bardzo chyba lubi że ja tyle siedze na forum.:36_2_24:
Niby się pyta co tam słychać u Was i czasem zajrzy poczytać .
Ale kiedyś mimo chodem powiedział ,że przesadzam że za długo.
I mój brat jak przychodzi to też się dziwi jak można tak siedzieć na forum nie wspomne o znajomych ,więc tak po niekąt wcale nie dziwie się Ewci rodzinie że im się to nie podoba:36_2_24:

a ja tego nie rozumiem bo moj M nic nie gada i nawet czasem jak przyjdzie o 17.00 a ja do wieczora mam parenting wlaczony to jemu to nie preszkadza

Ja też nie rozumiem bo po primo:
Moja mama jest tak kochana że jeszcze by mi dziecko zabrała żeby miała chwilę dla siebie!!!Bo prawie sama wychowała nas czyli czwórkę bo tata całe życie w delegacji i wie że jest ciężko czasami.
Sekundo:
Jak by mi M powiedział że za długo siedzę to poszła bym do kuchni ,wyciągła największą patelkę i zarobił by nią w łep!!!!!!!!!!!
Czasami mówi że chce pogadać albo też ma coś ważnego na internecie do zrobienia i mu schodzę,ale nigdy w taki sposób żeby mi mówił ile mam spędzać czasu na forum.

Odnośnik do komentarza

pat-k
e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

no to pani doktor wpisala sie w nasze wczorajsze psioczenie na lekarzy.
Zwazyli Filipa w pampersie i ubranku??
Nie nie nie Patka to ja się skapnęłam że jest waga jak już Filip był ubrany i sama go wrzuciłam na wagę.Zawsze jest mierzony i ważony szczegółowo na szczepieniach aja była z kaszelkiem.

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
mama2
bo ja wam powiem jak to jest..w zyciu spotykamy ludzi (kobiety)ktore niby fajne kolezanki ale szybko sie okazuje ze zazdrosna bo ty lepiej ubrana, bo lepsza prace, fajniejszego meza..a tu mam wrazenie zadna z was nie zazdrosci, szczerze wspolczuje, szczerze cieszy sie nie przewraca oczami kiedy opowiadam wkolko co maks juz potrafi a czego nie (mam nadzieje ze nie przewraca) to jset niesamowite .buziak dla was

mama2 fajnie to napisałaś ,ponieważ coś w tym jest masz racjie w 100%.
A dzieciaki z forum kocham najbardziej tyle się na nie czekało i niech nam zdrowo rosną :36_27_5:
A jak Jola 22 wybuduje już ten domek to spotkamy się wszystkie mam nadzieje ,że nie jako babcie hehe.
Nie obrażając Joli 22 że tak długo będzie budować

a moze jakis wspolny dom spokojnej starosci wybudujemy w Otwocku? miejscowosc ma plany uzdrowiskowe :)
wyobrazacie sobie, jak sie tak wszystkie bedziemy bujac w fotelach, robic na drutach skarpety i nawijac na wszelkie tematy. tylko zamiast dyskusji o pampersach bedzie dyskusja o pieluchach dla osob starszych nietrzymajacych moczu hehe

ha ha ha i o bezzębnych dziąsłach i wszystkie łyse będziemy!

Odnośnik do komentarza

e2e2
mama2
Jola30

A ja Wam powiem ,że mój M. nie bardzo chyba lubi że ja tyle siedze na forum.:36_2_24:
Niby się pyta co tam słychać u Was i czasem zajrzy poczytać .
Ale kiedyś mimo chodem powiedział ,że przesadzam że za długo.
I mój brat jak przychodzi to też się dziwi jak można tak siedzieć na forum nie wspomne o znajomych ,więc tak po niekąt wcale nie dziwie się Ewci rodzinie że im się to nie podoba:36_2_24:

a ja tego nie rozumiem bo moj M nic nie gada i nawet czasem jak przyjdzie o 17.00 a ja do wieczora mam parenting wlaczony to jemu to nie preszkadza

Ja też nie rozumiem bo po primo:
Moja mama jest tak kochana że jeszcze by mi dziecko zabrała żeby miała chwilę dla siebie!!!Bo prawie sama wychowała nas czyli czwórkę bo tata całe życie w delegacji i wie że jest ciężko czasami.
Sekundo:
Jak by mi M powiedział że za długo siedzę to poszła bym do kuchni ,wyciągła największą patelkę i zarobił by nią w łep!!!!!!!!!!!
Czasami mówi że chce pogadać albo też ma coś ważnego na internecie do zrobienia i mu schodzę,ale nigdy w taki sposób żeby mi mówił ile mam spędzać czasu na forum.
A moj to toleruje, zreszta jak wszystko u mnie. Ja taka wyrozumiala bym raczej nie byla.....

Odnośnik do komentarza

pat-k
hej kochane, ja na krociutko, dzisiaj swieto naszego polroczniaka, wiec gdzies wybedziemy

widzialam, ze jest juz priv forum, jupi! jak bedziemy robic? gadac normalnie tutaj i tylko czasami na priv wskakiwac, czy zupelnie sie przenosimy na tamto?
Isabela jestes wielka!! czlowiek czynu

Ja bym była za tym pierwszym rozwiązaniem, czyli tu gadanie o głupotkach, a na priv o prywatnych sprawach, bo jak się przeniesiemy zupełnie, to zamkniemy drogę do nas nowym osobom. No ale to takie moje zdanie :) Zaraz doczytam i zajrzę do naszej kryjówki :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
hej kochane, ja na krociutko, dzisiaj swieto naszego polroczniaka, wiec gdzies wybedziemy

widzialam, ze jest juz priv forum, jupi! jak bedziemy robic? gadac normalnie tutaj i tylko czasami na priv wskakiwac, czy zupelnie sie przenosimy na tamto?
Isabela jestes wielka!! czlowiek czynu

Ja bym była za tym pierwszym rozwiązaniem, czyli tu gadanie o głupotkach, a na priv o prywatnych sprawach, bo jak się przeniesiemy zupełnie, to zamkniemy drogę do nas nowym osobom. No ale to takie moje zdanie :) Zaraz doczytam i zajrzę do naszej kryjówki :)

Może być i tak, że na hasło przenosimy się do lisiej jamy ;)
ale tak naprawdę to wolałabym jedno, całkiem prywatne forum.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Jola30
Ewcia a Zuzinka Ci marudzi trzeba nosić na rękach?
Czy tak po prostu im się nie podoba dla zasady ,że siedzisz na internecie?
A może babcia ją rozpieściła ciągłym noszeniem, gdy z nią zostaje? jak to jest Ewciu?

pewnie tak nie tylko babcia ale i dziadziu, ja ją ucze zasypiania w łóżeczku a oni mi mówią: "ze jak będa z nią sami to i tak edzie lulana na rękach" i co ja mam robić ???!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
Jola30
Ewcia a Zuzinka Ci marudzi trzeba nosić na rękach?
Czy tak po prostu im się nie podoba dla zasady ,że siedzisz na internecie?

ZUzka łądnie się bawi sama, łądnie zasypia juz sama tylko ją lulam w lóżeczku oczywiście nie siedzi sama cały czas, im poprostu nie pasuje komputer że każdy wolny czas spędzam tu, mama zawsze coś znajdzie a to odkurzanie (odkurzam codziennie) a t mycie łązienki i wc, a to kurze zetrzeć, a to klatke zamieść i umyć a to okna a to balkon postrzatać, a to parkier wyczyćcić a to dywany wyszczotkować i wiele wiele innych

No to jedno jest pewne, na pewno macie błysk w domu :)

aha Daffodil wszytsko sie aż świeci :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
Ewciaa
Jolcia a zdięcia NIkusia???

no włąsnie wogóle dawać zdiecia kobitki bo już dawno nie widziłam majowych słoneczek

Fotki już były i to całkiem niedawno tylko Ciebie Ewciu mało tutaj i masz straszne zaległości!!!!!!!!!!!
Prosze się poprawić bo inaczej..........:16_12_9:

ja wiem ...ale nie dam rady tego nadrobić...wiec prosze o wklejenie jeszcze raz
poprawiam się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
hej kochane, ja na krociutko, dzisiaj swieto naszego polroczniaka, wiec gdzies wybedziemy

widzialam, ze jest juz priv forum, jupi! Jak bedziemy robic? Gadac normalnie tutaj i tylko czasami na priv wskakiwac, czy zupelnie sie przenosimy na tamto?
isabela jestes wielka!! Czlowiek czynu

wszystkuego naj dla Tosiaczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pociechy z rodzicow

No właśnie ja też się dołączam do życzeń dla Tosieńki :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
e2e2
Ewciaa
Jolcia a zdięcia NIkusia???

no włąsnie wogóle dawać zdiecia kobitki bo już dawno nie widziłam majowych słoneczek

Fotki już były i to całkiem niedawno tylko Ciebie Ewciu mało tutaj i masz straszne zaległości!!!!!!!!!!!
Prosze się poprawić bo inaczej..........:16_12_9:

ja wiem ...ale nie dam rady tego nadrobić...wiec prosze o wklejenie jeszcze raz
poprawiam się :)

Dla Ciebie i Zuzki specjalnie

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Kamidianka
Jola30
Ewcia a Zuzinka Ci marudzi trzeba nosić na rękach?
Czy tak po prostu im się nie podoba dla zasady ,że siedzisz na internecie?
A może babcia ją rozpieściła ciągłym noszeniem, gdy z nią zostaje? jak to jest Ewciu?

pewnie tak nie tylko babcia ale i dziadziu, ja ją ucze zasypiania w łóżeczku a oni mi mówią: "ze jak będa z nią sami to i tak edzie lulana na rękach" i co ja mam robić ???!!!!

Oj tylko poważna rozmowa może pomóc, oby tylko druga strona chciała słuchać :/ To Twoje dziecko i chcesz dla niego jak najlepiej, a oni swoim zachowaniem tylko robią krzywdę :/

Odnośnik do komentarza

e2e2
Ewciaa
e2e2

Fotki już były i to całkiem niedawno tylko Ciebie Ewciu mało tutaj i masz straszne zaległości!!!!!!!!!!!
Prosze się poprawić bo inaczej..........:16_12_9:

ja wiem ...ale nie dam rady tego nadrobić...wiec prosze o wklejenie jeszcze raz
poprawiam się :)

Dla Ciebie i Zuzki specjalnie
[ATTACH]17792[/ATTACH]

[ATTACH]17793[/ATTACH]

[ATTACH]17794[/ATTACH]

[ATTACH]17795[/ATTACH]

Filipek jak zwykle przystojniak pierwsza klasa. Nawet z tym chrupkiem rozmazanym po całej twarzy :)

Odnośnik do komentarza

e2e2
Ewciaa
e2e2

Fotki już były i to całkiem niedawno tylko Ciebie Ewciu mało tutaj i masz straszne zaległości!!!!!!!!!!!
Prosze się poprawić bo inaczej..........:16_12_9:

ja wiem ...ale nie dam rady tego nadrobić...wiec prosze o wklejenie jeszcze raz
poprawiam się :)

Dla Ciebie i Zuzki specjalnie
[ATTACH]17792[/ATTACH]

[ATTACH]17793[/ATTACH]

[ATTACH]17794[/ATTACH]

[ATTACH]17795[/ATTACH]
tak sliczniutkie bobo !!! e2e2 zapraszamy na priva

Odnośnik do komentarza

e2e2
Ewciaa
e2e2

Fotki już były i to całkiem niedawno tylko Ciebie Ewciu mało tutaj i masz straszne zaległości!!!!!!!!!!!
Prosze się poprawić bo inaczej..........:16_12_9:

ja wiem ...ale nie dam rady tego nadrobić...wiec prosze o wklejenie jeszcze raz
poprawiam się :)

Dla Ciebie i Zuzki specjalnie
[ATTACH]17792[/ATTACH]

[ATTACH]17793[/ATTACH]

[ATTACH]17794[/ATTACH]

[ATTACH]17795[/ATTACH]

jest boski, a te oczka ...zakochałam się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
e2e2
Ewciaa

ja wiem ...ale nie dam rady tego nadrobić...wiec prosze o wklejenie jeszcze raz
poprawiam się :)

Dla Ciebie i Zuzki specjalnie
[ATTACH]17792[/ATTACH]

[ATTACH]17793[/ATTACH]

[ATTACH]17794[/ATTACH]

[ATTACH]17795[/ATTACH]
tak sliczniutkie bobo !!! e2e2 zapraszamy na priva
Tak tak już się przerzuciłam!Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Witam się po dłuższej nieobecności, dopiero dziś mam w końcu czas żeby poczytać - choć pewnie i tak nie doczytam z tego co zauważyłam to mama2 bardzo mi przykro że spotkało Cię takie nieszczęście, nie jestem dobra w pocieszaniu zazwyczaj nie umiem dobrać słów żeby wyrazić co czuję ale jedno mogę napisać trzymam kciuki za powrót do równowagi, będzie dobrze - innej opcji nie ma!!

Wczoraj byliśmy z Filipem na szczepieniu i Waży 7800 i mierzy 65 cm,przytył od ostatniego ważenia 350g. Oczywiście tak ja Wy mamy problem z pediatrą chciałam ją zapytać o gluten, mieso, żółtko i wiele innych zeczy to oczywiście na pytanie o gluten odpowiedziała można, można, o mięso - można można, oczywiście nie miała już ochoty powiedzieć ile tego glutenu przez jaki okres nic. Szukamy innego pediatry.

Zabieram się do poczytania zaległych postów miłego popołudnia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62792.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63254.png

Odnośnik do komentarza

matragona
Witam się po dłuższej nieobecności, dopiero dziś mam w końcu czas żeby poczytać - choć pewnie i tak nie doczytam z tego co zauważyłam to mama2 bardzo mi przykro że spotkało Cię takie nieszczęście, nie jestem dobra w pocieszaniu zazwyczaj nie umiem dobrać słów żeby wyrazić co czuję ale jedno mogę napisać trzymam kciuki za powrót do równowagi, będzie dobrze - innej opcji nie ma!!

Wczoraj byliśmy z Filipem na szczepieniu i Waży 7800 i mierzy 65 cm,przytył od ostatniego ważenia 350g. Oczywiście tak ja Wy mamy problem z pediatrą chciałam ją zapytać o gluten, mieso, żółtko i wiele innych zeczy to oczywiście na pytanie o gluten odpowiedziała można, można, o mięso - można można, oczywiście nie miała już ochoty powiedzieć ile tego glutenu przez jaki okres nic. Szukamy innego pediatry.

Zabieram się do poczytania zaległych postów miłego popołudnia

no to wazy w sam raz, a lekarz faktycznie kolejny konowal!! co za odpowiedz "mozna mozna" rece opadaja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...