Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Daffodil
mama2
Katja i Gunia moj tez wczoraj byl mega marudny ale to dlatego ze niedosypia i jest zmeczony.
Ja dzis mialam ogromna sznse pospac za wszystkie czasy bo maksio od 4 rano do 8 spal jak susel!!! ale niestety nie jest mi kuzwa dane bo od 5 mi sie spac nie chcialo a potem mnie kaszel meczyl!! JA To mam powazne zaburzenia snu a dziwie sie maksiowi ..ma to po mnie!

O kurcze, a tak się mogłaś wyspać :fun: Mama a może poprosisz lekarza o jakieś ziołowe leki?

nie ma potrzeby bo mija mi tylko zawsze z rana jest najgorzej z tym kaszlem

Ale chodziło mi bardziej o coś nasennego, żebyś miała szansę się zregenerować.

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja mega wyspana właśnie się z młodym zwlekamy z łóżka:36_27_3:
Daffodiol a więc wprowadziłaś mnie w błąd jeśli chodzi o Twojego Kubutka,ja myślałam że to prawdziwy aniołek a ty nic tylko go wychwalałaś :36_27_3:nieładnie.
Nie no wiadomo, że nie miał kolek i nie darł kopary tak jak mój ale ja myslałam ,że on wogule nie płacze.
Jeśli chodzi o inne mamy myslałam podobnie i ,że mi się taki ancymonek trafił:36_13_2:a jak tak sobie poczytuje to widze ,że ja nie mam teraz tak żle :hahaha:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
Witam
Ja mega wyspana właśnie się z młodym zwlekamy z łóżka:36_27_3:
Daffodiol a więc wprowadziłaś mnie w błąd jeśli chodzi o Twojego Kubutka,ja myślałam że to prawdziwy aniołek a ty nic tylko go wychwalałaś :36_27_3:nieładnie.
Nie no wiadomo, że nie miał kolek i nie darł kopary tak jak mój ale ja myslałam ,że on wogule nie płacze.
Jeśli chodzi o inne mamy myslałam podobnie i ,że mi się taki ancymonek trafił:36_13_2:a jak tak sobie poczytuje to widze ,że ja nie mam teraz tak żle :hahaha:

ja to piszac nie mialam na mysli e Kubus jest anilokiem na codzien i nie placze i wogole Daffodil lezy i baki zbija a Kuba sam soba sie zajmuje :)chodzilo mi raczej o to ze niejedno dziecko histeryzuje na spacerze wiezac matke w domu ..lub odstawia cyrki w nocy , lub nie chce butli, lub cyca , lub jesc zupek ..a Kubus w tych tematach jest wzorowym dzieckiem :D

Odnośnik do komentarza

Jola30
Witam
Ja mega wyspana właśnie się z młodym zwlekamy z łóżka:36_27_3:
Daffodiol a więc wprowadziłaś mnie w błąd jeśli chodzi o Twojego Kubutka,ja myślałam że to prawdziwy aniołek a ty nic tylko go wychwalałaś :36_27_3:nieładnie.
Nie no wiadomo, że nie miał kolek i nie darł kopary tak jak mój ale ja myslałam ,że on wogule nie płacze.
Jeśli chodzi o inne mamy myslałam podobnie i ,że mi się taki ancymonek trafił:36_13_2:a jak tak sobie poczytuje to widze ,że ja nie mam teraz tak żle :hahaha:

Kolki miał, chyba najwcześniej mu się zaczęły, bo już pod koniec drugiego tygodnia, ale na szczęście u nas super Gripe Water zadziałało. Poprawa była dosłownie o 95%, tylko go jeszcze bąki męczyły, ale przynajmniej nie wrzeszczał jak opętany po parę godzin dziennie, jak wcześniej. Jak sobie pomyślę, że miałaś tak jeszcze do niedawna, to mi słabo, bo ja po paru takich dniach byłam wykończona. No ale cóż, pewnie można się przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
A ja na razie spacer sobie muszę odpuścić, bo właśnie kurier dzwonił, że przywiezie krzesełko do jedzenia dla Kuby :yuppi:

prosze sie natychmiast pochwalic

Na razie wklejam aukcję:
KRZESEŁKO DO KARMINIA BABY MIX YS-89+7 GRATISÓW (787882247) - Aukcje internetowe Allegro

Jak się kurier pojawi, to zapakuję dziecko i zrobię zdjęcie :)
Akurat tego koloru, który ja zamówiłam, na tej aukcji nie ma.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Daffodil
A ja na razie spacer sobie muszę odpuścić, bo właśnie kurier dzwonił, że przywiezie krzesełko do jedzenia dla Kuby :yuppi:

prosze sie natychmiast pochwalic

Na razie wklejam aukcję:
KRZESEŁKO DO KARMINIA BABY MIX YS-89+7 GRATISÓW (787882247) - Aukcje internetowe Allegro

Jak się kurier pojawi, to zapakuję dziecko i zrobię zdjęcie :)
Akurat tego koloru, który ja zamówiłam, na tej aukcji nie ma.
bardzo mi sie podoba, czekamy na foty

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Daffodil
A taką czapę też Kubie mierzyłam w H&M :) Ale strasznie ponuracko wyglądał. Maksikowi dużo ładniej. I kurtkę też ma ekstra.

jakiś czas temu kupowałyśmy z koleżaną taką czapę dla jej córy, tylko beżową. Nie było takich?

Nie, beżowej nie widziałam. Może ślepa jestem :) Ale w sumie przetrząsnęłam wszystko :)

mogło nie być, bo my te zakupy robiłyśmy ze 3 lata temu :D

a jaki kolorek wybrałaś? czekam na foty

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

u nas dzisiaj nie najlepszy dzień:(( pomijając fakt ze mój fałszywy alarm co do miesiączki okazał się nie być fałszywym i po dokładnie co do dnia 15mieśiacach jestem w bólu

to Kinga na grypę i zapalenie spojówek :( Gabi ma infekcje gardła, według Irlandczyka nie musi jeszcze brać antybiotyku ale sama nie wiem .......... no i właśnie sie dowiedziałam ze w przedszkolu do którego myśleliśmy zapisać Adasia maja już pełną listę na 2012 :36_2_39: czyli moje dziecko się nie załapie i muszę zacząć szukać

Jola30 śliczne fotki i pięknie wyglądaliście na chrzcie, Nikoś bardzo się zmienił a tobie do twarzy w czerwieni

Daffo
super fotki, a co do tego siniaczka/żyłki to Adaś też ma taką pomiędzy oczkami, a na bokach głowy widać jej my bardzo wyraźnie jak sie wścieka

Elwira jak nie urok to.......okres, a do tego choroba dziewczynek - współczuję.
Widzę, że w Irlandii jest tak samo, jeśli chodzi o przedszkola - ja zapisałam Julcię jak byłam w 6 miesiącu ciąży.
Jak przedstawiają się ceny za przedszkole, bo tu około 150-180 na tydzień........istna masakra.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

Witam. U mnie dzisiaj znow internet nie dzialal do 12.00 ja chyba oszaleje z tym netem!!! Dzsiaj M przyjdzie z pracy i zglosimy, bo cos mi sie to nie podoba Chyab ktos nam zakloca albo pod nas sie podpina, bo nie ma cale godziny i nagle jest i tak ciagle.
Dzisiaj z rana znow nic i potem nagle sie wlaczylo. Pewnie po poludniu znow sie wylaczy i w nocy zalaczy:uff::uff::uff:
Maksik dzis pobudka o 7.00 przewijanie, flacha i znow zasnl do 10.30
Teraz siedzi w foteliku i warczy, ze chce zejsc i normlanie siedziec. Najlepiej to by wstal i poszedl mam wraznie i sie wscieka, ze nie umie :36_11_23::36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...