Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
figgga
I policja tak podeszła ze to bezdomny ( tak jakby nie człowiek)
Fakt ze był najprawdopodobniej pijany i wokól pełno butelek po tanim winie.
Ale to w koncu człowiek.
Szkoda tylko ze czasami wybieraja wodkę. Bo w przytuliskach zakazują im pic.

WIesz, tak być nie powinno ale w takich zawodach po pewnym zcasie człowiek uodparnia się na cudzą krzywdę, na ból itp, bo inaczej by zwariował.

Zgadzam się ale to nie dotyczy tylko ludzi pracujacych w zawodach tego typu.Pamietam taką sytuacje jak pracowałam w sklepie z firmowym i przyszedł taki starszy człowiek"dziadek" ogladał coś i nagle upadł i było nas 2 ekspedientki, wiec jedna z nas podbiegła do niego dziadek robił się chwilami fioletowy poprostu, druga dzwoniła na pogotowie ale był jaki s problem z dodzwonieniem pamietam...a ludzie podchodzil do nas żebysmy im rozmiarow poszukały czegos...nikt się nie przeja ze włwśnie ktos umiera...

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny (a zwłaszcza Katja, bo pamiętam, że się tym interesowałaś) pytałam wczoraj mojego lekarza o witaminy zawierające kwasy omega i polecił Feminatal 400. Tylko tak teraz grzebię po stronach internetowych i widzę, że drogi jest. Opakowanie wystarcza na 30 dni, a kosztuje 40-50 zł.
Nie bierze któraś z Was witamin z tymi kwasami w jakiejś rozsądniejszej cenie?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Dziewczyny (a zwłaszcza Katja, bo pamiętam, że się tym interesowałaś) pytałam wczoraj mojego lekarza o witaminy zawierające kwasy omega i polecił Feminatal 400. Tylko tak teraz grzebię po stronach internetowych i widzę, że drogi jest. Opakowanie wystarcza na 30 dni, a kosztuje 40-50 zł.
Nie bierze któraś z Was witamin z tymi kwasami w jakiejś rozsądniejszej cenie?

Ja włwśnie kupiłam pranatal dha właśnie tymi kwasami omega 3 i zapłaciłam 34 zł z tym że w nim nie ma tych podstawowych witami dla kobiet w ciąży sa tylko z grupy omega 3.W opakowaniu jest 30 kapsułek i czytałam ze w 3 trymestrze sie zlleca je brać, ale wczesniej tez mozna tak od połowy ciąży wiec ja bior jedna na dwa, tarzy dni :)

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

isabela
jej, figga dobrze, ze tam nie weszlas, przezycie straszne. Wspolczuje :( Szkoda, ze ludzie nie maja gdzie nocowac i zamarzaja doslownie obok nas...

Daffodil dobre rady daje, ale sama od dnia poczecia nie mialam seksu :(

Isabela jak to ??????????dlaczego????????lekarz nie pozwala czy co? rzeciez to juz 5 miesiecy:uff:

Odnośnik do komentarza

figgga
To Wam opowiem ale zaznaczam ze szok !!!
Wczoraj pojechaliśmy oglądać budynek pod inwestycję. Taki stary ale w dobrym stanie. Do lekkiego remontu. Stoi na wielkim nieogrodzonym placu. Dla nas idealny i lokalizacja także.
Poszliśmy po stróża z pytaniem czy mozna zobaczyc w srodku. On ze ok i poszedł z nami.
A zaznaczam ze było juz ciemno. Godz 18. Okazało się ze budynek jest zamkniety ale okno wybite. Faceci weszli ( ja nie z racji mojego stanu).
I okazało się ze tam jest bezdomny. Niestety już nieoddychał. Zapił się lub zamarzł. Straszne to.
No i oczywiście czekaliśmy na policję (chyba z godz) a potem musieliśmy iśc z nimi i dać się spisać.

straszna sprawa i nieprzyjemna
i teraz bede ciągana po komendach :(((

Figga nie zazdroszcze przygody! brrrr

Odnośnik do komentarza

figgga
ja tez kupiłam prenatal ale chyba zwykłyy bo za 30 tabletek zapłaciłam niecałe 20 zł. Juz niepamietam dokładnie. Aptekarka mi poleciła. Tabletki dla kobiet w ciązy i w czasie karmienia

Ja biorę cały czas Feminatal N, też ma sensowną cenę. Ale rozglądałam się za jakimiś tabletkami z kwasami, bo nie pamiętam kiedy rybę zjadłam.
To co podała Dorcia to raczej dodatek do zwykłych tabletek, bo on zawiera tylko kwasy.

Odnośnik do komentarza

mama2

A co do seksu to napewno by mnie rozgrzał...tylko czy j mam siłe??? badz co badz to przeciez wysiłek :uff:

e tam w Twoim stanie bycie kłoda jest zrozumiałe :D Dziś wieczorem tylko Ty się liczysz i Twoja przyjemnosć, a co trzeba czasem sie polenić :D

Odnośnik do komentarza

mama2
Ja biore prenatal w pierwszej ciazy tez brałam i do tego czysty tran bez zadnych witamin :36_3_16:

A co do seksu to napewno by mnie rozgrzał...tylko czy j mam siłe??? badz co badz to przeciez wysiłek :uff:

Ooo, ten tran bez witamin to jest myśl. Muszę w aptece popytać, bo myślałam, że zawsze jest zestaw połączony z jakimiś witaminkami, a wiadomo, że A i D za bardzo nie wolno.

Odnośnik do komentarza

mama2

Isabela jak to ??????????dlaczego????????lekarz nie pozwala czy co? rzeciez to juz 5 miesiecy:uff:

Dluga i niezbyt interesujaca opowiesc. W skrocie:
Rozeszlam sie z partnerem w kilka dni po tym jak zaszlam w ciaze, kazalam mu sie wynosic z mojego zycia. Po miesiacu dowiedzialam sie o ciazy. On wie o dziecku, ale jest po prostu doroslym dzieciakiem. A ja mam juz 2 nastolatki... Teraz najwazniejsza jest dla mnie moja ciaza i corki. Czyli to, co okazuje sie naprawde najwazniejsze w zyciu - dzieci.
Nie tesknie za nim, ale przyznam sie, ze tesknie za seksem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2

A co do seksu to napewno by mnie rozgrzał...tylko czy j mam siłe??? badz co badz to przeciez wysiłek :uff:

e tam w Twoim stanie bycie kłoda jest zrozumiałe :D Dziś wieczorem tylko Ty się liczysz i Twoja przyjemnosć, a co trzeba czasem sie polenić :D

Swieta racja..tylko musze tym razem uwazac bo mezowi sie jeszcze dobrze druga opryszczka nie zagoiła..nie chce popelnic tego bledu co ostatnio:whoot:

Odnośnik do komentarza

isabela
mama2

Isabela jak to ??????????dlaczego????????lekarz nie pozwala czy co? rzeciez to juz 5 miesiecy:uff:

Dluga i niezbyt interesujaca opowiesc. W skrocie:
Rozeszlam sie z partnerem w kilka dni po tym jak zaszlam w ciaze, kazalam mu sie wynosic z mojego zycia. Po miesiacu dowiedzialam sie o ciazy. On wie o dziecku, ale jest po prostu doroslym dzieciakiem. A ja mam juz 2 nastolatki... Teraz najwazniejsza jest dla mnie moja ciaza i corki. Czyli to, co okazuje sie naprawde najwazniejsze w zyciu - dzieci.
Nie tesknie za nim, ale przyznam sie, ze tesknie za seksem ;)

isabela ale jak ty sobie sama ( bez faceta) w ciazy radzisz? :noooo:ojej jakos sobie nie umiem takiej sytuacji wyobrazic

Odnośnik do komentarza

mama2 Moj ex zostawil nas gdy dziewczynki mialy 4 i 6 lat, zostalam sama z nimi. A to byl pierwszy facet, z ktorym zamieszkalam i bylam po 10cio letniej przerwie. Dlugo chcialam dziecko, on wiedzial, o tym i poddal sie sytuacji... Z tym, ze z czasem zaczal zachowywac sie jak drogi utrzymanek. W rezultacie jest przerazonym, malym chlopcem, ktory nie potrafi sobie poradzic z zaistniala sytuacja. Mam dosc nianczenia doroslych chlopcow, a sponsorka moge byc dla moich dzieci...
Suma - sumarum, jestem naprawde szczesliwa. Mam wspaniale corki, na ktorych pomoc moge liczyc, duza rodzine stojaca za mna murem i malenstwo, na ktore czekalam naprawde dlugo. Do tego jestem silna kobieta, wierze, ze jestem tak dobra w swoim zawodzie, ze prace zawsze znajde by utrzymac swoja babska rodzine. Czasami mam doly, ale ktora z nas nie ma. Wtedy mysle o malenstwie, ktore za chwile bedzie nas cieszylo :) :36_1_13:

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

izabela to przykre ze były partner to dzieciak
niezazdroszcze
ale w sumie jak tak oglądałam twoje fotki to z ciebie niezła laska i pewnie kolejka niedługo sie zacznie ustawiac :)))
a moze juz się ustawia??

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Isabela i to jest prawidłowe podejście. BRAWO kochana za siłę i energię. Dobrze mówisz, w życiu trzeba mieć siłe, żeby walczyć o swoje. Po co trzymać się faceta który nie nadaje sie do życia? Dla samego "posiadania" go? OGROMNE BRAWA I GRATULACJE ZA ODAWGĘ. Tak trzymaj, a właściwie trzymacie wraz z córami !!!

Odnośnik do komentarza

Isabela pozostaje liczyć na to, że facet dorośnie jak dzidziuś się urodzi. Chociaż jeśli do tej pory się to nie udało, to może być ciężko...
Najważniejsze, że Ty jesteś szczęśliwa, że masz takie wspaniałe córcie, które we wszystkim pomogą.
Chociaż wiem, że brak faceta jednak się odczuwa :( Ale taka fajna kobietka z Ciebie, że na pewno już niedługo znajdziesz kogoś, kto na Ciebie zasługuje. Trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło :36_3_16:

Odnośnik do komentarza

figgga
izabela to przykre ze były partner to dzieciak
niezazdroszcze
ale w sumie jak tak oglądałam twoje fotki to z ciebie niezła laska i pewnie kolejka niedługo sie zacznie ustawiac :)))
a moze juz się ustawia??

hahhaa dziekuje figga. Im wiekszy brzuch tym wieksze powodzenie. Ostatnio bylam w klubie jazzowym na koncercie z kuzynkami. Dwoma smuklymi i szczuplymi, pieknymi blondynkami. Smialy sie, ze faceci chyba leca na ciaze bo dwoch przystojniakow mnie podrywalo ;) a one samotnie siedzialy przy stoliku ;)
Ale tak powaznie, zeby to bylo takie latwe. Na powodzenie nigdy nie narzekalam. Mam jakis dziwny magnes, przyciagam slabych nieudacznikow. A sam sex nie wystarczylby mi ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

dziekuje dziewczyny, naprawde jestescie kochane. Poki co chyba nie szukam faceta.
Wierze, ze my kobiety jestesmy silniejsze niz nam sie to wydaje. Nauczylo mnie to bycie sama z corkami od wielu lat. Gdy ex nas zostawil (zakochal sie nieprzytomnie w 20to latce) bylam zalamana i czekalam na niego 2 lata! Potem wzielam sie w garsc, poszlam na studia i wyjechalam do Uk. Czuje sie silna i wiem, ze zawsze sobie poradze :) nooooo z pomoca moich dwoch cudownych braci i rodzicow, ktorzy wszyscy takze tu mieszkaja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem przekonana ze każdy w koncu trafi na swoje szczescie. Wiem ze facet do szczescia nibby nie potrzebny ale lubimy sie przeciez poprzytulac.
A jesli chodzi o ciebie to jestem pewna ze znajdzie sie wkoncu prawdziwy facet.
Przeciez spojrz jaki on bedzie miał komfort:
super laska, kobieta silna i niezalezna, dwie odchowane panny i maleństwo do rozpieszczania :)))

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Moja rodzinka jest super. Ciesza sie moja ciaza jak szaleni. Tym bardziej, ze jako jedyna w rodzinie mam dzieci, (bracia 35 i 38 lat wciaz bez dzieciaczkow) Moje corki maja super wujkow, ktorzy naprawde sa sfiksowani na ich punkcie. Moj ojciec nie byl dobrym ojcem gdy bylismy dziecmi, natomist jest swietnym dziadkiem, pewnie jak wiekszosc mezczyzn dojrzal do ojcostwa w poznym wieku :). Wszyscy mnie wspieraja emocjonalnie, kiedy ich potrzebuje - zawsze sa przy mnie. W sumie ze wzgledu na nich przenioslam sie do Angli. Bracia mieszkaja tu z przerwami 20 lat, mama 10 lat. Tata wciaz pol roku z pl pol roku w uk. Nie moze calkiem zrezygnowac z przyjaciol i hobby, poza tym jako jedyny nie zna angielskiego. Oni sa najwazniejsi dla mnie. Teraz wspolnie spedzimy swieta, wszyscy sie ciesza i juz odczekac sie nie moga :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...