Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
Daffodil nadal nie ma :( ciekawe co u niej

Ewciu Daffodil ma dzis dzien do swietowania wiec niema sie co dziwic ze jeszcze jej niema maja rocznice obiadek i wizyte u gina ma tez bo jak wczoraj dobrze zrozumialam to USG polowkowe ma gdzie indziej.niemartwicie si eja wiem ze wszystko oki tylko z niecierpliowscia czekam az nam powie kto tam mieszka u naszej Daffodil,


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)[/QUOTE

Bardzo dobre wiadomosci:36_1_21::36_1_21: GRATULUJE KUBUSIA:)))
Waży tyle ile moj synek :))) klocki:36_11_1:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)

GRATULUJE CHLOPCZYKA NO JEDNAK PRZECZUCIE CIE NIEZAWIODLO HIP HIP HURA KOLEJNA ZDROWA DZIDZIA NO I JAK NA CHLOPCA PRZYSTALO DUUZY CHLOPCZYK:36_4_9::36_4_9::36_1_21::36_1_21::angel1::angel1:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

noo, moje potrafi mnie kopnac w dwa boki rownoczesnie. wiec jak mam rozumiec ta zasade? :36_2_39:

hehe ja niewiem ale jakos sie niemylila do tej pory.
Daffodil pewnie swietuje jak dziewczyny pisaly USG rocznica i jeszcze ma dzis wizyte wiec no mozna ewentualnie je wybaczyc niesubordynacje.

Dzięki dziewczyny za wyrozumiałość :36_1_21:
Hehe ale się uśmiałam :)

Odnośnik do komentarza

lutka
Zagaiłam wczoraj o rozmowach z dzieckiem, ale nikt nie podjął tematu więc zapytam wprost. Rozmowa z brzuszkiem przychodzi Wam z łatwoscią, czy nie bardzo - tak jak mnie. Jak mam rozmawiać szczerze z dzieckiem w przyszłosci skoro już teraz mam przed tym opory?:hmm:

Lutka próbuj jak jesteś sama i wiesz, że nikt nie usłyszy. Później będzie dużo lepiej. Ja zaczęłam od pytań o samopoczucie, czy mu wygodnie, jak się czuje i tego typu głupotki :) Teraz to cały czas już coś nadaję, pytam np czy mu obiad smakował :36_1_21:
Nawet M się rozkręcił ostatnio. Dzisiaj całą drogę do lekarza przekonywał dzidziusia, żeby grzecznie leżał i dał się zbadać :)

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
pat-k

ani na stosunek ani na orgazm, bo skurcze. na delikatny masaz moge sobie pozwolic, ale jestem tak wyglodzona, ze obawiam sie, ze od niego tez moge dostac orgazmu

no to nie fajnie :/ zawsze mozesz jemu zrobić przyjemnosc, ale trudno będzie się Tobie powstrzymać - więc moze lepiej nie ryzykować.

jak mi lekarz kazał powstrzymac sie od przyjemnosci na poczatku ciazy to i tak nie dało rady bo nad ranem mialam tak erotyczne sny ze zdarzały mi sie oragazmy przez sen:36_11_1:

Znam ten ból, tydzień bez seksu i tak to się właśnie kończy :)

Odnośnik do komentarza

Tylko, z eja sama to rzadko bywam. W pracy ludzie,w domu mama 9choć często jej nie ma) ale teraz to Misiek jest zawsze. Jakoś chyba nie mam takiej potrzeby. Ale zaczęłam pisac pamiętnik dla bobasa i pewnie jak dorosnie to go mu dam.

Odnośnik do komentarza

mama2
moze ja nie rozmawiam z brzuchem bo moj limi wyczerpuje corka. TO NAJWIEKSA GADULA JAKA ZNAM .
Wczoraj do lekarki mowi : ciężka praca cie czeka bo na korytarzu masz duzo klientów" i dalej juz potok słów : a czy to twoj dom , a czy tam przez okno to co widze to taras?
a najlepszy tekst dzis rano jak dzwonila do meza bo myslała ze jest w pracy a on przyszedl z nocki i siedzial w pokoju obok mowi" czesc tato , wiesz ja spalam w nocy ale mama nie bo zamienilysmy sie chorobami , ja malo kaszle a ona bardzo, ale niemartw sie powacha garnuszek i jej przejdzie":36_11_1: Powacha garnuszek oznacza ze zrobi sobie inchalacje nad garnkiem:))):36_1_21:

I wąchałaś? Pomogło? :)

Odnośnik do komentarza

mama2
a teraz wam zamieszcze rysunek moje corki , namalowala go miesiac temu..
[ATTACH]1881[/ATTACH]

i jej objasnienie " to na dole to wody a w nich pływa to co zjesz mamo i dzidzius tez to je, w rece ma tabletke ta ktora bierzesz co rano dla dzidziusia (witaminy) i ma oczy zamkniete bo dzidziusie w brzuszku maja oczy zamkniete"

a zauważcie co za precyja w okresleniu płci , nie ma watpliwosci:36_11_1:

"aha noi głowa musi byc wieksza bo w brzuchu tak jest"

Kochana córcia :) Tylko co to za kulki wcinałaś? :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

daffodil
mama2
a teraz wam zamieszcze rysunek moje corki , namalowala go miesiac temu..
[attach]1881[/attach]

i jej objasnienie " to na dole to wody a w nich pływa to co zjesz mamo i dzidzius tez to je, w rece ma tabletke ta ktora bierzesz co rano dla dzidziusia (witaminy) i ma oczy zamkniete bo dzidziusie w brzuszku maja oczy zamkniete"

a zauważcie co za precyja w okresleniu płci , nie ma watpliwosci:36_11_1:

"aha noi głowa musi byc wieksza bo w brzuchu tak jest"

kochana córcia :) tylko co to za kulki wcinałaś? :36_1_21:

:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Tylko, z eja sama to rzadko bywam. W pracy ludzie,w domu mama 9choć często jej nie ma) ale teraz to Misiek jest zawsze. Jakoś chyba nie mam takiej potrzeby. Ale zaczęłam pisac pamiętnik dla bobasa i pewnie jak dorosnie to go mu dam.

Pomysł z pamiętnikiem rewelacyjny.

lutka czyli rozmawiasz z dzieckiem tylko pisemnie. nie wszyscy sa rozgadanymi ekstrawertykami, Ty wolisz pisac do malenstwa

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
daffodil
mama2
a teraz wam zamieszcze rysunek moje corki , namalowala go miesiac temu..
[attach]1881[/attach]

i jej objasnienie " to na dole to wody a w nich pływa to co zjesz mamo i dzidzius tez to je, w rece ma tabletke ta ktora bierzesz co rano dla dzidziusia (witaminy) i ma oczy zamkniete bo dzidziusie w brzuszku maja oczy zamkniete"

a zauważcie co za precyja w okresleniu płci , nie ma watpliwosci:36_11_1:

"aha noi głowa musi byc wieksza bo w brzuchu tak jest"

kochana córcia :) tylko co to za kulki wcinałaś? :36_1_21:

:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

mama2 KAPITALNY rysunek!! :36_1_21: dzieci sa niesamowicie spostrzegawcze i logiczne, te witaminki, siusiak i glowa musi byc wieksza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)

NO MOJA DROGA SUUUPER WIADOMOSCI NO I GRATULUJE SYNKA!!!!!!!!!!BUZIALE DLA CIEBIE I BRZUNIA

pat-k NIE MARTW SIE I UCIEBIE BEDZIE WSZYSTKO OK ZOBACZYSZ BO PO RAZ KOLEJNY NAPISZE ZE KCIUKI MAJÓWECZKEK POPROSTU CZYNIA CUDA a ta bluzeczka która wybralas na allegro poprostu wystrzalowa ale bedziesz laseczka maz chyba sie
zamknie w lazience przez ten zakaz...:)))

Mama2
masz niesamowita core tak sie usmialam z tego rysunku... z ta plcia i przedstawieniem tego wszystkiego na papierze jest nieziemska, wiedzialas mamunia ze córcia juz tak zorientowana...???:))) A jak Ty sie dzis czujesz kochana lepiej troszke czy nie bardzo?

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...