Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was w ten deszczowy dzien.
Amelcia masz swieta racje , dziekuje

do kaszlu dołaczyl mi taki katar ze w nocy z rozpaczy zazyłam krople bo myslałam ze sie udusze, a wiem ze kropli nie wolno w ciąży:lup: w ciagu dnia przemecze ale w nocy nie da sie bez tych kropli.. boze dziewczyny kiedy to choróbsko minie:36_2_12:
wczoraj prawie zemdlałam , jestem osłabiona choroba, antybiotykiem, ciążą i nieprzespanymi nocami ehhh..ale se ponazekałam:hmm:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie:)

mama pięknie wyglądałaś, baardzo kobieco i delikatnie. Bo ze jesteś bardzo ładna to wiem, ale ujawniłaś sie w nowej odsłonie, mniej ostrej. BRAWO.

1córka2syn?? często masz zawroty?

A ja się wyspałam, prezenty już porobione, nic tylko świąt wyczekiwać no i pomóc w gotowaniu :/

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Ja dzisiaj spałam jak zabita, nawet nie wiem kiedy mąż wyszedł do pracy.

Mama ale biedulka jesteś. Ja też od kropli jestem uzależniona i zawsze na noc pakowałam do nosa, bo inaczej dusiłam się i spać się nie dało. Na szczęście na razie w ciąży omijały mnie takie atrakcje.
Chyba musisz czekać aż antybiotyk zacznie działać, oby tylko pomógł.

Odnośnik do komentarza

No to powiem co ja kupiłam, moze podsunę komuś pomysł:

mąż: podkoszulek z długim rękawem+bokserki w jednej (no ok, prawie) tonacji
mama: sweter
siostra:szkatułka drewniana rzeźbiona na biżuterię
szwagier: żel pod prysznic 3w1 i wd40 (lubi praktyczne prezenty :P)
babcia: szal
partner ammy: krem regenerujący do twarzy i ścierki do kuchni (ścierki sam chciał :) )

Odnośnik do komentarza

lutka
No to powiem co ja kupiłam, moze podsunę komuś pomysł:

mąż: podkoszulek z długim rękawem+bokserki w jednej (no ok, prawie) tonacji
mama: sweter
siostra:szkatułka drewniana rzeźbiona na biżuterię
szwagier: żel pod prysznic 3w1 i wd40 (lubi praktyczne prezenty :P)
babcia: szal
partner ammy: krem regenerujący do twarzy i ścierki do kuchni (ścierki sam chciał :) )

Lutkafajne praktyczne prezenty:) ale uśmiałam się z kremu regenerującego dla partnera mamy bo kiedyś kupiłam z jakiejś okazji mojemu mężowi i zapytał się mnie czy on się już starzeje????:))))))))))

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny !!
Ja ostatnio jakoś mam coraz mniej poweru na wszystko. Jakby ze mnie powietrze uleciało. Pewnio dlatego że ostatnio wszystko było na wysokich obrotach.
Fizycznie się czuję dobrze, z dzidzią też wszystko ok. Ale psychicznie to powoli wysiadam.
Ciesze się na te świeta bo wkoncu troche się wyciszę.

mama2 zdrówka życzę

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

figgga
Cześć Dziewczyny !!
Ja ostatnio jakoś mam coraz mniej poweru na wszystko. Jakby ze mnie powietrze uleciało. Pewnio dlatego że ostatnio wszystko było na wysokich obrotach.
Fizycznie się czuję dobrze, z dzidzią też wszystko ok. Ale psychicznie to powoli wysiadam.
Ciesze się na te świeta bo wkoncu troche się wyciszę.

mama2 zdrówka życzę

Figa wcale się nie dziwię, że już powoli masz dość. W końcu zasuwasz ostatnio jak szalona. A nie oszukujmy się, w ciąży nasza wydajność trochę spada.
W święta zafunduj sobie tylko i wyłącznie odpoczynek :)

Odnośnik do komentarza

daffodil prezenty mam tylko w lodówce pusto, moglabym meza wyslac ale niechciałabym sobie odebrac przyjemnosci robienia swiatecznych zakupow. No ale jak do niedzieli mi nie przejdzie to go wysle. Wogóle to przez te chorobsko to nie wiem czy mam jeszcze meza w domu czy nie:lup: od ponad tygodnia spi i corki w pokoju. Czekam az cora wyzdrowieje zeby mogl wrocic do malzenskiego łozka

Odnośnik do komentarza

To Wam opowiem ale zaznaczam ze szok !!!
Wczoraj pojechaliśmy oglądać budynek pod inwestycję. Taki stary ale w dobrym stanie. Do lekkiego remontu. Stoi na wielkim nieogrodzonym placu. Dla nas idealny i lokalizacja także.
Poszliśmy po stróża z pytaniem czy mozna zobaczyc w srodku. On ze ok i poszedł z nami.
A zaznaczam ze było juz ciemno. Godz 18. Okazało się ze budynek jest zamkniety ale okno wybite. Faceci weszli ( ja nie z racji mojego stanu).
I okazało się ze tam jest bezdomny. Niestety już nieoddychał. Zapił się lub zamarzł. Straszne to.
No i oczywiście czekaliśmy na policję (chyba z godz) a potem musieliśmy iśc z nimi i dać się spisać.

straszna sprawa i nieprzyjemna
i teraz bede ciągana po komendach :(((

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

figgga
To Wam opowiem ale zaznaczam ze szok !!!
Wczoraj pojechaliśmy oglądać budynek pod inwestycję. Taki stary ale w dobrym stanie. Do lekkiego remontu. Stoi na wielkim nieogrodzonym placu. Dla nas idealny i lokalizacja także.
Poszliśmy po stróża z pytaniem czy mozna zobaczyc w srodku. On ze ok i poszedł z nami.
A zaznaczam ze było juz ciemno. Godz 18. Okazało się ze budynek jest zamkniety ale okno wybite. Faceci weszli ( ja nie z racji mojego stanu).
I okazało się ze tam jest bezdomny. Niestety już nieoddychał. Zapił się lub zamarzł. Straszne to.
No i oczywiście czekaliśmy na policję (chyba z godz) a potem musieliśmy iśc z nimi i dać się spisać.

straszna sprawa i nieprzyjemna
i teraz bede ciągana po komendach :(((

o fuuuu, a ile tam leżał? Zaczął już sie rozkładać? nieprzyjemna sprawa :/

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiem ze nie wiem ile tam lezał. Ja go naszczescie nie widziałam.
Mojemu Mackowi az było niedobrze. Facet miał otwarte oczy !! Maciek był zszokkowany a to facet przeciez. Tez mi powiedział ze dobrze ze tego nie widziałam. Usłyszec inaczej niz zobaczyc.

Co do tego bezdomnego to straszna sprawa. Chowają sie teraz gdzie sie da a i tak niekiedy życia nie uratują.
I policja tak podeszła ze to bezdomny ( tak jakby nie człowiek)
Fakt ze był najprawdopodobniej pijany i wokól pełno butelek po tanim winie.
Ale to w koncu człowiek.
Szkoda tylko ze czasami wybieraja wodkę. Bo w przytuliskach zakazują im pic.

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

figgga
I policja tak podeszła ze to bezdomny ( tak jakby nie człowiek)
Fakt ze był najprawdopodobniej pijany i wokól pełno butelek po tanim winie.
Ale to w koncu człowiek.
Szkoda tylko ze czasami wybieraja wodkę. Bo w przytuliskach zakazują im pic.

WIesz, tak być nie powinno ale w takich zawodach po pewnym zcasie człowiek uodparnia się na cudzą krzywdę, na ból itp, bo inaczej by zwariował.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...