Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
Daffodil
A tak w ogóle to muszę mojego męża pochwalić. Jestem nim po prostu zachwycona. Strasznie mi pomaga i to jak się Kubusiem zajmuje i jak do niego mówi rozczula mnie maksymalnie. Wspaniały tatuś z niego.
Przy porodzie też był niesamowity. Cały czas powtarzał, że świetnie sobie radzę i jaki jest ze mnie dumny... Przypominał o oddechach, jak już odlatywałam przy silniejszych skurczach. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że mogłoby go tam nie być. Z całą pewnością jeszcze bardziej nas to do siebie zbliżyło...

zazdroszczę ttakiego męża, ciekawe jak się mój zachowa jak dojdzie do porodu
Daffodil - to wsyzstko moge napissac o moim mezu. Przy porodzie dokladnie tak samo i teraz przy malym dokladnie jest wypisz wymaluj tak jak piszesz. Mamy szczescie :-)

Odnośnik do komentarza

amelcia8
witam :) o rany kobitki zaglądam tu po paru dniach a my jesteśmy w noworodki i niemowlaki;)))szok :))) nie mam czasu zaglądac bo córka ma w tą niedzielę komunię i Kuba nie daje spać ciągle od dwóch dni się pręży ma kolki i wzdęcia a ja już bardzo uważam na to co jem:no1::no1:
do tego pępek nie chce mu się goić :no1:
gratuluję wszystkim mamom które może urodziły w przeciągu ostatnich 4-dni:)))
inne piszą że dzieciaczki się najadają i śpią po 2-3 godz mój kuba to przy cycku cały
dzień!!
dobra zajrzę później pa

Amelcia - ja pije herbatke dla kobiet karmiacych z koperkiem, melisa i czyms tam jeszcze. Moze sprobuj pic i Ty, chociaby sam koperek.
Moj Maksio przy cycku zysypia i spi okolo 2 do 4 i pol godziny. Zobyczymy jak dalej bedzie.
Zanim dostalam pokarmu byl bardziej niespokojny a teraz nie narzekam. Ale tfu, tfu....... nie chce zapeszyc.

Odnośnik do komentarza

amelcia8
witam :) o rany kobitki zaglądam tu po paru dniach a my jesteśmy w noworodki i niemowlaki;)))szok :))) nie mam czasu zaglądac bo córka ma w tą niedzielę komunię i Kuba nie daje spać ciągle od dwóch dni się pręży ma kolki i wzdęcia a ja już bardzo uważam na to co jem:no1::no1:
do tego pępek nie chce mu się goić :no1:
gratuluję wszystkim mamom które może urodziły w przeciągu ostatnich 4-dni:)))
inne piszą że dzieciaczki się najadają i śpią po 2-3 godz mój kuba to przy cycku cały
dzień!!
dobra zajrzę później pa

amelcia chciałabym mieć takie problemy teraz ja TY masz z Kubą....komunia no to wielkie przygotowania więc nie mamy CI zazłe że nie zaglądasz często....

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
daffodil suwak masz nieaktualny :P

Wiem, ale muszę się trochę ogarnąć i wtedy zmienię :) Bo na razie nie wyrabiam, robię 1000 rzeczy na raz i jeszcze chcę Was trochę podczytać :) Ale powiem Wam, że nigdy taka zorganizowana nie byłam :)

:D czekaj czekaj, naprawdę zorganizowana będziesz za jakis czas. osobiście liczę na to ze sama się zorganizuję bo na razie dupa blada.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A tak w ogóle to muszę mojego męża pochwalić. Jestem nim po prostu zachwycona. Strasznie mi pomaga i to jak się Kubusiem zajmuje i jak do niego mówi rozczula mnie maksymalnie. Wspaniały tatuś z niego.
Przy porodzie też był niesamowity. Cały czas powtarzał, że świetnie sobie radzę i jaki jest ze mnie dumny... Przypominał o oddechach, jak już odlatywałam przy silniejszych skurczach. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że mogłoby go tam nie być. Z całą pewnością jeszcze bardziej nas to do siebie zbliżyło...

jakis czas temu nie bardzo wyobrazałam sobie obecność P przy porodzie, teraz boję się ze może nie zdążyć :/

Odnośnik do komentarza

gunia43

Musze Wam jeszcze powiedziec, ze odkad pije moje mleko czyli dzisiejszego popoludnia to jest o niebo spokojniejszy, hmmm. Nie wiem jak to dziala ale dziala dobrze .-)

mleko mlekiem, myslę ze chodzi o bliskość mamy i cycusia :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
Dziewczyny, odeszly mi wody przed chwila! wlazlam do lozka, umoscilam sie do snu i zaczal sie kolejny przepowiadajacy skurcz... i po nim powodz. trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! moze uda mi sie Tosie urodzic naturalnie.

jupiiiiii !!! Patka trzymam kciuki - kto wie moze juz po ?????

Odnośnik do komentarza

a ja dziś byłam na badaniach bo wczoraj się okazało że badanie na czynnik HBS jest ważne 6 miesięcy więc moje już nie ważne i zrobiłam drugie, później spacerek z psem, zaliczyłam schody na 4 piętro (bo ja mieszkam na 4), nawet umyłam okna, odkurzyłam, sprzatałam i zaraz ide znów do sklepu i znów zalicze schody i jeszcze zaplanowałam dziś miasto z mężem i znów schodyyyy i "przytulanko" jak po takim dniu nie ruszy to ja już nie wiem :no1:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
Dziewczyny, odeszly mi wody przed chwila! wlazlam do lozka, umoscilam sie do snu i zaczal sie kolejny przepowiadajacy skurcz... i po nim powodz. trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! moze uda mi sie Tosie urodzic naturalnie.

jupiiiiii !!! Patka trzymam kciuki - kto wie moze juz po ?????

jak tylko patka do kogoś napisze dajcie znać na forum, bo umieram z ciekawości

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...