Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

moni27
veoh
Alfa, Kochana juz blizej niz dalej dasz rade zobaczysz :)))

Chyba za bardzo nie ma wyboru :hahaha::hahaha::hahaha:

W druga strone to raczej nie dziala :D :hahaha: no nie ma niestety, wiec dodajmy jej otuchy by nie spanikowala ;) Ja wierze ze da rade, bo to dzielna dziewczyna!

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Ula krew musi już być ostatnia. Co, oni chcą za darmo surowiec na kaszankę zebrać? Ile można...

Poza tym miesiączka tez ostatnia, no przecież to rok płodności :D :D
Jestes bezbłędna :sofunny::sofunny: Kaszanka :sofunny:

Tylko mały problem.....juz mi nie leci :hmm: moze sie rozkręci..moze...

veoh
moni27
veoh
Alfa, Kochana juz blizej niz dalej dasz rade zobaczysz :)))

Chyba za bardzo nie ma wyboru :hahaha::hahaha::hahaha:

W druga strone to raczej nie dziala :D :hahaha: no nie ma niestety, wiec dodajmy jej otuchy by nie spanikowala ;) Ja wierze ze da rade, bo to dzielna dziewczyna!
Alfa kochana juz juz niedługo :36_3_15:

Veoh- ja jak oglądam czasami porodowke i czasami tam laski walą tekstem ze one nie chcą, ze nie beda rodzic, zeby wsadzili główkę z powrotem do brzucha bo one nie beda rodzic :sofunny: ja sie czasami zastanawiam co one robiły na biologi :whistle:

Odnośnik do komentarza

Ula ciezko skometowac to, bo nie wyobrazam sobie jak kobiecie moze wpasc do glowy, aby powiedziec, ze ona nie urodzi jak juz glowka wyszla - czyli najwieksza robota? :) :P bo pozniej juz cale cialko samo wychodzi przy pomocy lekarza oczywiscie.

Alfa odpoczywaj moja droga, poloz sie na lozku moze na chwile. Napis sie wody, albo wyjdz na swierze powietrze na chwile, tlen zawsze poprawia sampoczucie :)

Odnośnik do komentarza

Alfa albo sie przejdz bo jak się kręci w głowie to zazwyczaj za niskie ciśnienie albo za mało cukru

veoh- mówię ci czasami to aż strach oglądać. przychodzi laska i ona mówi że ona nie będzie brała znieczulenia....ale nie chce żeby bolało...po kilku h płacze żeby jej dali znieczulenie.... :whistle:

Odnośnik do komentarza

Alfa Slonce tak jak pisza dziewczyny,juz bliżej niż dalej :) Juz lada chwila wezmiesz swojego brzdaca w ramiona :) Chociaż rozumiem skąd to zniecierpliwienie hiihi
A mnie jakieś grypsko rozlozylo.Wczoraj w nocy mialam temperaturę 39,5 myślalam ze ducha wyzione. Leb ciężki jak sklep,muszę się dziś wybrać do lekarza.

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ula,macica będzie jak nowka sztuka nie smigana :) Gotowa do przyjęcia nowego życia :D

Kochana miednica nie macica :smile_move: ale w sumie o jednych okolicach mówimy wiec pomyłka bardzo mała :wink:

Alfa kurcze tak zauważyłam ze po 12 tyg leci jak z bicza :noooo:

Odnośnik do komentarza

Hehe no ląd nie,to juz wiemy co zrobi Alfa jak przestanie karmić maleństwo ;)
A z 2-giej str może to nie glupie,może po ℅ będzie mi mnie bol galowy doskwieral hehe.
Alfa niby to 9 m-cy a juz praktycznie koniec :) I z perspektywy czasu jak wspominasz to wszystko?:)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...