Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżaczku bóle brzucha na początku ciąży są normalne i nie muszą oznaczać nic złego - po prostu macica zaczyna się rozciągać. Jeśli Cię coś niepokoi, albo boisz się, że dzieje się coś złego to biegusiem do szpitala, jednak ból czy nawet drobne plamienia (zwłaszcza przy zagnieżdżaniu) nie muszą oznaczać najgorszego. Uszy do góry i będzie dobrze :)

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Swiezak kochana ja w 1 miałam takie bóle ze mnie w nocy budziło. Moja mama mówiła ze ona tez tak miała bo macica sie rozciąga. Don't panic baby :36_3_15: jak to mówili w jednym filmie - bedziemy w tej ciąży i będziemy miały to dziecko :23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Kochane moje przestańcie już, bo się wzruszam i ryczę :big_whoo:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Epidemia jakaś - ja też całymi dniami ryczę...

Dziewczyny mam pytanie do tych, które miały więcej niż jedną miesiączkę po stracie: jak wyglądały Wasze miesiączki? Czy były takie jak przed, czy coś się zmieniło?

Bo moje stały się koszmarem - nie dość, że bóle mam prawie porodowe, to jeszcze na kilka dni przed mam bóle i zawroty głowy i wymioty. Kiedyś miałam dość bolesne, ale obecnie to jakiś horror.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Epidemia jakaś - ja też całymi dniami ryczę...

Dziewczyny mam pytanie do tych, które miały więcej niż jedną miesiączkę po stracie: jak wyglądały Wasze miesiączki? Czy były takie jak przed, czy coś się zmieniło?

Bo moje stały się koszmarem - nie dość, że bóle mam prawie porodowe, to jeszcze na kilka dni przed mam bóle i zawroty głowy i wymioty. Kiedyś miałam dość bolesne, ale obecnie to jakiś horror.

Ja przed zabiegiem mialam bardzo bolesne miesiączki, a po zabiegu prawie nie czułam, że dostałam. No i mniej obfita była.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Nietoperku :Kiss of love: Ty sama taka biedna, a jeszcze masz siłę innych pocieszać.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

A komu innemu mam kochana kibicowac i za kogo innego kciuki 3mac jak nie za Was!! Mi w 6 tyg byli widać tylko pęcherzyk i lekarz srwierdzil ze to normalne. Wiec wierze ze będzie u Ciebie dobrze bo to jeszcze b.wcześnie jest, a lada dzień uslyszysz serduszko!
Ula 3mam kciuki za beta,co by się w końcu odczepilo i spadlo!! :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Mi było tak niedobrze, że w nocy czasem na balkonie siedziałam. Świeże powietrze mi pomagało. Masakra i to nie od razu tylko po kilku miesiącach, jakoś 3-4 po zabiegu. A ile się nawydawałam na testy :sofunny: Aż wreszcie kupiłam dla spokoju, bo sądziłam że jak zrobię to dostanę a tu klops :sofunny: Znaczy kreska. A właściwie dwie zamiast @ :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulcia kochana glowa do gory, przyjdzie moment że beta spadnie i będziesz miala zielone swiatelko. Ja tez caly czas mam na poziomie ponad 1000 :/ tez IDE w pn na pobranie po raz ETNASTY,ale będę chodzila ile trza będzie. Choć mam olbrzymia nadzieję ze w pn spadnie jak należy. Bo w przeciągu 4 dni spadlo mi z 73000 na 1000 to chyba calkiem przyzwoicie co?....

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulcia oby new lekarz okazal sie mądrzejszy i pomogl znaleźć rozwiązanie. Ja to wiem ze tam sporo jeszcze tego we mnie siedzi,bo jak bylam w pn na wizycie to mi powiedzial ze mam się jeszcze z czego oczyszczać :/ no ale nic, jestem dobrej myśli!! Teraz muszę się doleczyc no od ponad m-ca męczy mnie potworny kaszel i niewykluczone ze to padkudztwo którego doleczyc nie mogę przyczynilo się do utraty ciąży ;(
A mój lekarz rodzinny to konowal i muszę sobie innego znaleźć!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

A mnie nie dość, że muli, to jeszcze wymiotuję. Dziś znów (spodziewam się @ w okolicach 27.), w zeszłym miesiącu przed @ też wymioty. W same Święta. Oczywiście rodzinka od razu pomyślała coś innego. W sumie to ja też coraz bardziej śmiało myślę o kolejnych dwóch kreskach, ale nie mogę sobie teraz na to pozwolić i to mnie zaczyna coraz bardziej frustrować. Wiem, że muszę czekać, że muszę się leczyć z dziwnych dolegliwości, które teraz wyszły w praniu, ale chciałabym już pogłaskać się po brzuszku, wiedząc, że ktoś tam mieszka...

Normalnie ryczę teraz praktycznie całymi dniami...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...