Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Nietoperek84
My z jedzeniem nie szalejemy, zrobiłem salatke,jajka faszerowne i barszcz biały z kiełbaska. My cale święta w gościach po rodzinie więc nie opłaca się specjalnie gotować.
Widzisz kochana Ulenko spełniło się Twoje marzenie,a wątpliwości zostały rozwiane. Będziesz wśród ciężarnych w PL zafasolkowana i nie będziesz się czula samotnie i źle!!!:)

Zaraz idziemy do znajomych i Radek musiał im powiedzieć ze ja nie bede pić :wink: dzwonili dzisiaj znowu do mnie-piatek usg na bank.....niech bedzie dzidzi większe niż za 1 razem plisssss!

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

Zaraz idziemy do znajomych i Radek musiał im powiedzieć ze ja nie bede pić :wink: dzwonili dzisiaj znowu do mnie-piatek usg na bank.....niech bedzie dzidzi większe niż za 1 razem plisssss!

Ula trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze :) Jakoś ten świąteczny czas na mnie dobrze wpływa i mam takie głębokie przeczucie że będzie wszytko dobrze :36_3_13:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
marcelinna
Nietoperku jestes nastepna na liscie do opicia :smile_jump:

Ula a może jest tam zdrowy silny chłopak ;)

Nietoperek84
Sophie moje serdeczne gratulacje :) Jedna za druga hihihi i juz 8 tydzień,no no - teraz na pewno będzie juz dobrze!! Zdrowka Wam życzę :)

Ula a może to nieco wyższe beta niż x2 świadczy nie o II a o IIII :D ale by było!!!!:)

dziewczyny oby oby!!

byłam dzisiaj na święconce.....no i niestety wróciłam bardziej podłamana niż poszłam...same ciężarne, taki z gromadkami dzieci itp.... wszystkie akurat przyszły na tą godzinę co ja....albo już mam schizy....:ehhhhhh: pewno nikogo dzisiaj nie będzie ale musiałam sobie napisać...
no zaraz do sklepu i cos upiec :I love you1:

Ula co by nie było, nawet jesli Nie bedzie nam dane miec dzieci to musimy sie pogodzić z tym że cieżarne bedą bo dzieci nie przestana sie rodzic z dnia na dzień i przedzkoli też nie pozamykaja.
Nie przeżywaj i sie nie smutaj bo masz fasole w środku, jestes płodna i urodzisz zdrowe dziecko. I prosze żadnych smutasków mi tu nie wprowadzać! Cieszymy sie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

A u mnie być może to siłą autosugiestii ale czuje jakby cos się działo z macica. Podobne odczucia miałam przy 1-wszej ciąży. Może jednak cos z tego będziesz!?! Oby do 10-go kwietnia,wtedy będzie wiadomo.Bardzo bym chciała!!!!;

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny . Zdrowych pogodnych Świat Wam życzę dużo zerówka dla dzidzi i Was. Nietoperek trzymam mocno kciuki za Ciebie. Mi się Okres spóźnia 4 dni ale może po poronieniu jest inaczej bo w dniu spodziewanej @ miałam mega pozytywne testy owu nawet po magicznych tabletkach clo takie nie były. Czyli na Okres poczekam jeszcze z tydzień albo 2. A juz tak chciałam staranka zacząć.

Odnośnik do komentarza

maucelina
hej dziewczyny . Zdrowych pogodnych Świat Wam życzę dużo zerówka dla dzidzi i Was. Nietoperek trzymam mocno kciuki za Ciebie. Mi się Okres spóźnia 4 dni ale może po poronieniu jest inaczej bo w dniu spodziewanej @ miałam mega pozytywne testy owu nawet po magicznych tabletkach clo takie nie były. Czyli na Okres poczekam jeszcze z tydzień albo 2. A juz tak chciałam staranka zacząć.

a wiesz, ze testy owu są pozytywne w ciązy :smile_move:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Witam,

Nietoperku- a moze .....
Trzymam mocno kciuki abyś dołączyła do Uli na grudniowkach:)

Ja niestety nie dalacze, brzuch boli, @@@ przyszła po 19 dniach od poprzedniej mimo ze zawsze cykle jak w zegarku, więc tak sobie myśle ( oby nie) ze znowu cos złe poszło:(

Spokojnego , rodzinnego wieczoru życzę

Odnośnik do komentarza

Maucelina 3mam kciuki żeby było ok!Moim zdaniem nie ma co na siłę,jeśli niem teraz to za miesiac będziesz w ciąży :)

Agnieszka za Ciebie również 3mam kciuki!!!A być może to jakieś krwawienie a nie koniecznie @?!?Życzę Ci aby było wszystko dobrze!!!

A ja Wam napisze,ze dziwnie pobolewa mnie brzuch,jajniki czuje wyjątkowo mocno,macicę.Nawet mam wrażenie ze cos się dzieje z biustem. Dziś miałam tez dziwnie samopoczucie,ale mysle ze to ze wzgledu na Wielkanocne obrzarstwo :/
A te pozostale objawy,lada dzień się okaże co i jak....mam nadzieje,ze to nie jest wyimaginowane! Tak bardzo bym chciała!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

nietoperek84
a ja wam napisze,ze dziwnie pobolewa mnie brzuch,jajniki czuje wyjątkowo mocno,macicę.nawet mam wrażenie ze cos się dzieje z biustem. Dziś miałam tez dziwnie samopoczucie,ale mysle ze to ze wzgledu na wielkanocne obrzarstwo :/
a te pozostale objawy,lada dzień się okaże co i jak....mam nadzieje,ze to nie jest wyimaginowane! Tak bardzo bym chciała!!!

:36_7_8:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

maucelina
wiem Ulenko ale te moje juz Bledna he chyba że dopiero zaciazam to za 2 tyg niecałe by się okazało mega bym się cieszyła choć nie wiem czy to możliwe tak po poronieniu które było 28 lutego

wiesz ja po poronieniu miałam owulację około 22 dc więc kto wie :whistle: czas pokarze :smile_move:
Agnieszka31
Witam,

Nietoperku- a moze .....
Trzymam mocno kciuki abyś dołączyła do Uli na grudniowkach:)

Ja niestety nie dalacze, brzuch boli, @@@ przyszła po 19 dniach od poprzedniej mimo ze zawsze cykle jak w zegarku, więc tak sobie myśle ( oby nie) ze znowu cos złe poszło:(

Spokojnego , rodzinnego wieczoru życzę
agnieszka a niby co znowu miało złe pójść?? kochana tylko bez takich mysli mi proszę!!!:mylove: kochana nasze organizmy czasami lepiej wiedzą co i jak.moż ew ten sposób pokazał ci że powoli normuje się??
a wlasnie jakie to krwawienie??

Nietoperek84
Maucelina 3mam kciuki żeby było ok!Moim zdaniem nie ma co na siłę,jeśli niem teraz to za miesiac będziesz w ciąży :)

Agnieszka za Ciebie również 3mam kciuki!!!A być może to jakieś krwawienie a nie koniecznie @?!?Życzę Ci aby było wszystko dobrze!!!

A ja Wam napisze,ze dziwnie pobolewa mnie brzuch,jajniki czuje wyjątkowo mocno,macicę.Nawet mam wrażenie ze cos się dzieje z biustem. Dziś miałam tez dziwnie samopoczucie,ale mysle ze to ze wzgledu na Wielkanocne obrzarstwo :/
A te pozostale objawy,lada dzień się okaże co i jak....mam nadzieje,ze to nie jest wyimaginowane! Tak bardzo bym chciała!!!

:smile_move::smile_move: o tak o tak!!! dołączaj do mnie bo jeszcze nie ma żadnej innej grudniówki :I love you1:

a ja nie mogę spać- budzi mnie burczenie w brzuchu pomieszane z bólem macicy :sofunny: wiec wstałam, pije herbatę, jem jaja i pewno za godzinę pójdę spać :wink: no ale dzisiaj juz do pracy...:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Nietoperek84
Oopsy a dziś jest Twój dzień chyba co!?:D czy cos mnie się popindrolilo!?!

Tak kochana :) Od tego miesiąca zaczynamy starania po raz kolejny. Po ponad 2 latach :)

Suppperrrr :D
Wiedziałam ze dziś jest cos ważnego dla Ciebie!!
Nooo plemniczki do boju!!!! :)
Kochana 3mam kciuki za owocne starania!!! :36_3_15::36_7_8::36_7_8:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

A jak się czuje świeża mamusia zafasolkowana Uleńka!?!? :)
Ohhhh kochana nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym do Twojego forum dołączyć :D A swoja droga zalozylas już grudniowki!? Bo nie mogę znaleźć :/

I co u naszej Alfy i jej maleńkiej Laurki? Jak Wy sire macie? Mała grzeczna,czy daje mamie podpalić?;) Taka kruszynka chyba jeszcze nie daje w kość co??:)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

kochana oczywiście,że założyłam :smile_move:
http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/22864-male-cuda-grudzien-2013-a.html
tylko nadal jestem sama...:ehhhhhh: chyba kobietki nie chcą rodzić w zimnie :(
a zafasolkowana Uleńka stara odpoczywać ile może. cycki bolą i są ogrooomne :smile_move: brzuszek tez trochę boli a jaki wielki :wink: napuchł aż strach :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Oopsy Trzymamy kciuki ;) mysle o Was staraczki moje i wierze w w tym roku każdej sie uda. W końcu to rok płodności :36_1_11:

Ulka a ty jak sie czujesz?

Święta, zimno i beznadziejnie, pospacerowac sie nie dało i czuje sie objedzina choć wcale za wiele nie zjadłam i brzucha mi już wywaliło ;) chodze przegladam sie i nie wierze ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

hej Marcelinko.
no dzisiaj mam małego stracha. upławy lekko zmieniły kolor i zaczynam panikować.....chodzę tylko i sprawdzam....może to macica mi się rozciąga i dlatego ale panika zawsze będzie....jutro zarejestruje sie do lekarza i może poproszę o trochę wolnego....dla własnego spokoju..

a u nas pogoda była iście wiosenna- piękne słoneczko i nawet ciepło było :wink:
a kochana kiedyś w końcu musiało wywalić nie :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...