Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cytrusmint

Ile to można się starać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luśka310

Ja starałam się prawie 15 miesięcy, początkowo myślałam że to pójdzie "jak z płatka", ale okazało się że mam niedoczynność tarczycy i to powoduje że miewam cykle puste. W konsekwencji po diagnozie i leczeniu oraz monitorowaniu cyklu udało się. Dziś komputer myway służy mi jako naturalna antykoncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej no to ja O sobie trochę. Ogólnie w ciążę zachodzą od razu w sumie 4 razy zaszlam przy pierwszej próbie. I tak narazie mamy 2 do 2. Dwoje wspaniałych dzieciaczkow 10 lat córcia i 6 lat synek. W czerwcu 2018 przeprowadziliśmy się do nowego domku i od razu zaczęliśmy się starać o 3 potomka. W pierwszym cyklu się udało niestety nasze szczęście trwało 8 tygodni. Po dwóch miesiącach znowu spróbowaliśmy i znowu się udalo te szczęście trwało 6 tygodni. Teraz od 3 miesięcy działamy i nic i tak się pocieszam że jak dłużej poczekam to może się uda. I ja nie wiem już sama co gorsze. Pozdrawiam wszystkie starając się dziecko to jednak największe szczęście

https://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmhazpcy7j.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0aquttwoi3.png
13.09.18-9tc * 01.12.18-6tc *

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~olga31, wow! Podziwiam się :) Ale super, że się udało :)Teraz już są naprawdę fajne kliniki od niepłodności. Na szczęście są większe szanse niż kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fiona454

Dla starających się polecam sprawdzać owulacje, to znacznie przyśpiesza efekty starań :D nam się udało dzięki właśnie sprawdzaniu testerem owulacyjnym afrodyta. Jestem teraz szczęśliwą mamą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Betiii

ja starałam sie prawie 7 cykli, po 3 straciłam powoli wiarę, ale trafiłam na mądrego lekarza, który polecił nam taki układ, seks co 2-4 dni do owulacji, którą kontrolowałam komputerem myway, później w czasie dni płodnych intensywnie raz dziennie, ale nie częściej i później co 2-4 dni, na początku mechanicznie do tego podeszliśmy, ale później już luz i udało się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aurelia777

ja starałam sie prawie rok, wiele emocji tych pozytywnych jak okres się spóźniał i tych negatywnych jak nadszedł. Nie mniej jednak warto było, co robiłam? wiele rzeczy ale od początku starań śledziłam jajeczkowanie i u lekarza i w zaciszu domowym. Mąż kupił mi komputer cyklu myway. Został ze mną do końca, teraz po porodzie wykorzystuje go dodatkowo jako anty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znam ten ból doskonale, my z mężem staraliśmy się o naszego syna prawie trzy lata, wcześniej poroniłam i długo nie mogłam zajść w ciążę. Dopiero jak straciłam wszelką nadzieję na dziecko i zaczęłam rozważać adopcję, to zdarzył się cud. Dlatego rozumiem wszystkie kobiety, które przechodzą przez trudy starań o dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...