Skocz do zawartości
Forum

Karmienie butelką to nie zbrodnia


Rekomendowane odpowiedzi

e tam, u mnie w mieście woda ozonowana, drogi remontowane na bieżąco, szkoda tylko, że buspasy wymalowali, bo zaczęły się korki robić
Najbardziej doskwiera ta służba zdrowia. Jak trzeba iść do specjalisty to sie pół roku czeka na nfz :Kiepsko: A kiedy skręciłam nogę to rehabilitacja najwczesniej za 3 m-ce :o_noo: i poszłam prywatnie, eh.. Ale jak ktos nie może sobie pozwolic prywatnie to ma rehabilitację 3 m-ce po wyleczeniu :wink:

Odnośnik do komentarza

Samhain do islandzkiej wody trzeba sie przyzwyczaic. nigdy nie zapomne, jak przyjechalismy z lotniska, strasznie mi sie chcialo pic, odkrecilam kran i.... zasmierdzialo starym jajem :Szok: darlam sie wtedy do meza (jeszcze nie meza :D), ze umre z pragnienia i nie bede sie myc przez pol roku bo bede smierdziec zepsutymi jajami ::): po paru dniach juz nie czulam tego zapaszku, ale pierwszy efekt- niezapomniane wrazenie

Odnośnik do komentarza

marzen@
Samhain
To już wiem! Wszystkie pieniądze idą do miasta Marzeny! Gdzie mieszkasz? Zrobimy Ci najazd i będziesz musiała się podzielic ;)

:hahaha::hahaha::hahaha:

Nie dojedziecie, bo utkniecie na drodze z buspasami

:hahaha::hahaha::hahaha:

:sofunny: no widzisz, nic nie jest bez przyczyny. oni te buspasy namalowali dla ochrony i bezpieczenstwa waszej wody :D

Odnośnik do komentarza

solange63
marzen@
Samhain
To już wiem! Wszystkie pieniądze idą do miasta Marzeny! Gdzie mieszkasz? Zrobimy Ci najazd i będziesz musiała się podzielic ;)

:hahaha::hahaha::hahaha:

Nie dojedziecie, bo utkniecie na drodze z buspasami

:hahaha::hahaha::hahaha:

:sofunny: no widzisz, nic nie jest bez przyczyny. oni te buspasy namalowali dla ochrony i bezpieczenstwa waszej wody :D

I żeby drogi się nie psuły :wink: Taniej jeden pas naprawić niż dwa :D

Odnośnik do komentarza

Samhain

solange:
Co racja to racja! Mój (też jeszcze wtedy nie mąż) uprzedzał, ale guzik się to zdało. Rany, myślałam, że będę ciągle wymiotowac. I jeszcze zniszczyła mi połowę srebrnej biżuterii.

ha! Twoj to Cie chociaz uprzedzil, mnie ta "niespodzianka" zastala na miejscu, a kolejna; baranie lby w supermarketach. normalnie czulam, ze sie na mnie gapia z tych zamrazarek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...