Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

larissa85
Dziewczyny, chce Waszapytac, co pijecie teraz tzn jakie herbaty, czy soki? Ja strasznie lubie herbate czerwona, pilam po 8 kubkow dziennie, teraz wiem, ze nie poleca sie w ciazy. Nie przepadam za czarna herbata, lubie biala i zielona i tu zdania sa podzielone. Jedni lekarze mowia, zeby nie pic inni zeby pic. Co Wy na to?

od 15 lat piję zieloną herbatę i nie zamierzam z niej rezygnowac. Oczywiście piję jej teraz mniej, najczęściej z rana. Teraz popijam zwykłą z cytrynką. Wody nie mogę pić bo mnie zbiera na wymioty a wiem, że trzeba jej dużo w ciąży pić i pojawia sie problem

http://www.suwaczek.pl/cache/b830056a6e.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewcyzny po wielu trudach i znojach dotarłam do WAS . Jeszcze nie ogarnełam tego forum bo zaraz wychodizmy z synkiem na spacer .. ale zrobie to wieczorkiem .

Miesza mis ie to forum z innym na którym jestem okolo 1,5 roku ... i tamto jest duzo lepsze ( tak mis ie wydaje) bardziej przejrzyste ale jescze popatrze .

Mam wynik z testu PAppa jest wsyztsko ok :):36_11_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkio4p5rf5bzbg.png

Odnośnik do komentarza

ewka
Anna ogolnie ze 2l plynow... mi sie wydaje ze zielona herbata jest bardziej zdrowa niz zwykla... hmmm

Ewa zwykła to robię taką cieniuska wiecej tam cytryny niż samej herbaty. Na wstręt do wody wymyśliłam sposób, do szklanki wyciskam cytrynkę i wtedy jakos idzie.
Trzymaja was jeszcze mdlosci? miałam nadzieje ze ok 13 tygodnia przejdzie a tu nie zanosi sie na to. czasami mam wrazenie ze ta dolegliwosc bedzie mi towarzyszyła do końca ciąży :(

http://www.suwaczek.pl/cache/b830056a6e.png

Odnośnik do komentarza

larissa85
dzis mam dzien z serii tych, kiedy nie moge na siebie patrzec. Wkurzaja mnie juz wystajace "boczki", cera, dekolt i plecy obsypane. Cos niedobrego stalo mi sie tez z wlosami; stracily blask i sa takie nijakie. Chcialabym zmienic fryzure, ale nie poszaleje, bo mam krecone wlosy o dlugosci nieco za brode.

ja tez mam dzis dzien na "nie"... w pracy stawiam wszystkich na bacznosc, gadac mi sie nie chce i sama siebie denerwuje. boczki wkurzaja mnie strasznie! i opryszczylo mnie dzis strasznie, takie 3 krosty czerwone bolace na linii szczeki... bola jak cholera...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

agatu1
larissa85
dzis mam dzien z serii tych, kiedy nie moge na siebie patrzec. Wkurzaja mnie juz wystajace "boczki", cera, dekolt i plecy obsypane. Cos niedobrego stalo mi sie tez z wlosami; stracily blask i sa takie nijakie. Chcialabym zmienic fryzure, ale nie poszaleje, bo mam krecone wlosy o dlugosci nieco za brode.

ja tez mam dzis dzien na "nie"... W pracy stawiam wszystkich na bacznosc, gadac mi sie nie chce i sama siebie denerwuje. Boczki wkurzaja mnie strasznie! I opryszczylo mnie dzis strasznie, takie 3 krosty czerwone bolace na linii szczeki... Bola jak cholera...

dziewczyny co my z tymi pryszczami ostatnio?
Ja także mam wysyp od tygodnia-dwóch takiej kaszki na polikach,
czole, a od paru dniu na dekolcie i plecach ://///
to od hormonów??

http://s4.suwaczek.com/201204121762.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2010-06-12/nasz-slub-odbyl-sie.png
http://s2.pierwszezabki.pl/049/0492279c0.png?937

Odnośnik do komentarza

larissa85
Dziewczyny, chce Waszapytac, co pijecie teraz tzn jakie herbaty, czy soki? Ja strasznie lubie herbate czerwona, pilam po 8 kubkow dziennie, teraz wiem, ze nie poleca sie w ciazy. Nie przepadam za czarna herbata, lubie biala i zielona i tu zdania sa podzielone. Jedni lekarze mowia, zeby nie pic inni zeby pic. Co Wy na to?

Cześć Dziewczyny ;))
no ja właśnie mam problem z piciem ... ( hahah ale zabrzmiało ), znaczy piję bardzo mało.przed ciążą jak o 8 rano w pracy zrobiłam kawę mlekową to czasem cały dzień ją piłam ;) woda jakoś teraz dopiero moge pić ale tylko z butelki bo szklanką to przełknąć nie umiem nawet. soków nie piję w ogóle, chyba że wycisnę z pomarańczy. Herbaty też nie piłam, teraz piję 2 dziennie czarne z cytryną i miodem, wodę ciepłą z miodem i cytryną lubię ;)) inne herbaty nie wchodzą w grę w ogóle... ahhh taki tyfus do picia ze mnie... owoce wcinam teraz, mandarynki grejpfruty itd...

Odnośnik do komentarza

_Elena_
agatu1
larissa85
dzis mam dzien z serii tych, kiedy nie moge na siebie patrzec. Wkurzaja mnie juz wystajace "boczki", cera, dekolt i plecy obsypane. Cos niedobrego stalo mi sie tez z wlosami; stracily blask i sa takie nijakie. Chcialabym zmienic fryzure, ale nie poszaleje, bo mam krecone wlosy o dlugosci nieco za brode.

ja tez mam dzis dzien na "nie"... W pracy stawiam wszystkich na bacznosc, gadac mi sie nie chce i sama siebie denerwuje. Boczki wkurzaja mnie strasznie! I opryszczylo mnie dzis strasznie, takie 3 krosty czerwone bolace na linii szczeki... Bola jak cholera...

dziewczyny co my z tymi pryszczami ostatnio?
Ja także mam wysyp od tygodnia-dwóch takiej kaszki na polikach,
czole, a od paru dniu na dekolcie i plecach ://///
to od hormonów??

Pewnie tak. Ja tak za cale nastoletnie zycie nie bylam wysypana, jak teraz:) Wkurza mnie to, szczegolnie, jak mam gdzies wyjsc ze znajomymi na przyklad, bo wszyscy sie przygladaja i wszystkich ciekawi, ile przytylam, czy biust mi urosl, no i ogolnie jak wygladam w ciazy:) A wygladam wg siebie zle:) Jak tak dalej pojdzie to sie schowam w domu i wyjde okolo lipca:) A wspominajac lipiec przyszlego roku to bede miala wesele szwagra wiec bede miala motywacje zeby zrzucac kilogramy:)

Odnośnik do komentarza

spać na brzuszku też lubiłam, ale jak wiem że dzidzia tam jest to jakoś nie umiem, śpię na lewym boczku też lubię. Fajeczki...hmm ewcia chyba pisała u mnie też zawsze chodziło o ten tzw rytuał... dymeczek w spokoju nie tam o nikotynę, w ogóle nie czuję jej braku... zawsze wiedziałam jakoś że jak będę w ciaży to automatycznie przejdzie mi chęć na palenie i na szczęście tak jest ;)) zimno to mi ciągle...jestem zmarzluchem... mnie to ciepło tylko jak jest 30 stopni hihi... mogła bym cały rok w sweterku latać i w kozaczkach ;))

Odnośnik do komentarza

muszę lecieć znów nalot na urzędy robić ;(( mój m pracuje długo w sumie wieczorami wraca i ja musze takie tematy załatwiać, chcemy budować domek w przyszłym roku... nie mam pojęcia o tych papierach, latam i załatwiam sama nie wiem co i ciągle więcej tylko...przynajmniej mam zajęcie, jeden dzień załatwiam to cały drugi leżę bo brzuch boli , ale przynajmniej mam czas wszystko przeczytać ;)) już bym chciała żeby ta budowa się zaczęła... Pewnie niektóre z Was się budowały to wiedzą o co chodzi...bo ja jeszcze nie ;)

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
muszę lecieć znów nalot na urzędy robić ;(( mój m pracuje długo w sumie wieczorami wraca i ja musze takie tematy załatwiać, chcemy budować domek w przyszłym roku... nie mam pojęcia o tych papierach, latam i załatwiam sama nie wiem co i ciągle więcej tylko...przynajmniej mam zajęcie, jeden dzień załatwiam to cały drugi leżę bo brzuch boli , ale przynajmniej mam czas wszystko przeczytać ;)) już bym chciała żeby ta budowa się zaczęła... Pewnie niektóre z Was się budowały to wiedzą o co chodzi...bo ja jeszcze nie ;)

Oj, jak ja Ci wspolczuje... My zlozylismy papiery, aby dostac pozolenie na budowe w grudniu 2010 a otrzymalismy je.... w poniedzialek. W ten poniedzialek. Mozna powiedziec, ze trwalo to 9 mcy. Jak ciaza:)

Odnośnik do komentarza

co do zmian ... to ja włoski tez mam prawie do pasa, musiałam myć co 2 dni a teraz .... od miesiąca nawet tydzień i wyglądają jak umyte dopiero... ahhh szkoda że to nie na zawsze... pewnie po porodzie obetne ;) i znów latami bedę zapuszczała... jak zawsze ;)) a skórę mam suchą... może dlatego że za mało piję... mnie na szczęście nic nie wyskakuje ale ja mam problem od wielu lat, już kiedyś pisałam, codziennie smaruję się specyfikami z 2 antybiotykami... mam bakterię i przez 10 lat nikt nie umie nic z tym zrobić, jak się smaruje to jest spokój, nie moge kremów uzywać w ogóle itd... już sie przyzwyczaiłam...
uff nadrobiłam Wasze tematy, lecę teraz, jak wrócę pewnie znów z 10 stronek bedzie do czytania...fajnie ;))

Odnośnik do komentarza

larissa85
FENSTARSS
muszę lecieć znów nalot na urzędy robić ;(( mój m pracuje długo w sumie wieczorami wraca i ja musze takie tematy załatwiać, chcemy budować domek w przyszłym roku... nie mam pojęcia o tych papierach, latam i załatwiam sama nie wiem co i ciągle więcej tylko...przynajmniej mam zajęcie, jeden dzień załatwiam to cały drugi leżę bo brzuch boli , ale przynajmniej mam czas wszystko przeczytać ;)) już bym chciała żeby ta budowa się zaczęła... Pewnie niektóre z Was się budowały to wiedzą o co chodzi...bo ja jeszcze nie ;)

Oj, jak ja Ci wspolczuje... My zlozylismy papiery, aby dostac pozolenie na budowe w grudniu 2010 a otrzymalismy je.... w poniedzialek. W ten poniedzialek. Mozna powiedziec, ze trwalo to 9 mcy. Jak ciaza:)

no właśnie a ja w gorącej wodzie kąpana... wszystko chę już, natychmiast a tu na wszystko trzeba czekać miesiącami ;(( a zobaczymy ważne żeby wszystko poskładać gdzie trzeba...prądy wody pozwolenia mapy cuda wianki...ufff ;) w sumie gdybym nie była na zwolnieniu to chyba byśmy nigdy tego nie ruszyli...urlopu by brakło...

Odnośnik do komentarza

delfina5
cinamoonka
delfina5
Cieszę się, że suwaczki się spodobały. Moniaa81 już dopisana.

Czuję się fizycznie dobrze. Psychicznie różnie to bywa. Raz lepiej raz gorzej.
Dziś mija miesiąc od zabiegu.
Z niepokojem czekam na miesiączkę. Mam nadzieję, że te lekki ciągnięcie w podbrzuszu zwiastuje jej nadejście.
Nie biorę pigułek, a raz się trochę zapomnieliśmy. Teraz zajście w ciążę było by niebezpieczne. Boję się znowu przez to przechodzić.

czy ktorys z lekarzy dal ci luteine na wywolanie @?

Na szczęście wieczorem w poniedziałek dostałam @
A więc po 5,5 tyg od zabiegu.
11 tego mam wizytę na NFZ i zamierzam wystarać się o skierowanie na badania.
Napewno chcę powtórzyć Toxo, zrobić badanie na chlamydię, przeciwciała fosforolipidowe(czy jakoś tak) i badanie nasienia męża. Dobrze było by dostać też skierowanie na badania genetyczne, bo może być tak, że organizm odrzuca płody męskie. Nie wiem co jeszcze i na ile się uda.
Jeśli chodzi o plany, to myślę, że ponowne starania podejmę raczej wtedy gdy jakiekolwiek badanie coś wykarze bo 3 poronienia to nie może być przypadek.
jesli mozesz podaj mi na prv swoj nr gg dziekuje

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

magda_79
Paataaa cudne wiesci! Gratulacje!

Delfina a robilas tarczyce i cytomegalie???
Po 3 stracie lekarz powinien dac Ci skierowania na wiele badan.

Cinamoonka a Ty robilas jakies badania? Moze warto porobic te podstawowe? Toxo, cytomegalia, rozyczka, tarczyca???

mieszkjam w uk tu jakiekolwiek badania robia dopiero po 2im poronieniu :(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...