Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

kasandra może dla tego że wy tylko na kawe a ona by chciała z wami dłużej pobyć,teraz wy zacznijcie w niedzielę jeździć do niej od śniadania do kolacji może z 2/3 niedziele pod rząd i zobaczy na swojej skórze że to nie miłe mieć kogoś tak cały dzień.

Odnośnik do komentarza

Kasandra00001
a ja dzisiaj troche w kuchni poszalałam... wiem, wiem, nie powinnam, ale jakoś musiałam... jeszcze ciasto muszę dokończyć. robię za to przerwy i leżę i to co bym robiła 3 godz teraz walczę od rana. mój na 5 do pracy pojechał i o tej pory go nie ma, więc chyba dzisiaj podłoga zostanie nie umyta, bo mi na to on nie pozwoli, zresztą sama wolę się z tym wstrzymać.. mam nadzieję że żadni goście nas nie zaskoczą. a propos, lubię gości, ale przynajmniej te pół godz przed niech się zapowiedzą i nie siedzą dłużej niż 1,5-2 godz. Moja teściowa jak przyjedzie w niedzielę na kawę to siedzi, aż do kolacji i dopiero po niej jedzie do domu, mimo, że po godzinie kończą się tematy...Lubię ją, ale czemu za każdym razem ja jej muszę kolację robić? Już z moim jak tam jedziemy to za każdym razem tylko na kawę, żeby ona zobaczyła, że tak jest lepiej, bo do kogoś jedzie się pogadać i nie żeby się najeść i komuś problemów robic. Jakby ona sama przyjeżdżała to spoko, ale ona z mężem i jeszcze dwójką dzieci (dwie siostry młodsze mojego) więc jest ich czterech do wykarmienia. Już ostatnio się wkurzyłam i pizzę zamówiłam, powiedziałam, że nie mogę się teraz męczyć i zamówimy coś na kolację z pizzerii. Sorrki, musiałam się wygadać ;/

ja Cię rozumiem doskonale :36_1_21: ja jestem w ogóle trochę takim odludkiem ;) lubię sama w domku siedzieć w spokoju, nie przepadam za goścmi i sama tez nie nawiedzam jak sie nie umówię... najlepiej lubię gdzieś na miasto wyjśc pogadac...teraz nawet tego mi sie nie chce... to ze nas odwiedzają to miłe i nieuniknione... jak urodzę to dopiero się zacznie... no trudno nie ma rady ;)))

Odnośnik do komentarza

ewka
a ja sie zaraz biore za golabki :) milego wieczoru !!

mniam mniam ;))))))) a ja dla odmiany nic nie zrobiłam i nie zrobię;))))) chyba zjem konserwę rybną i już ,dziś leże w piżamce i nic nie robie... jutro tez mam taki zamiar, tylko rosołek zrobie i jakąś sałatkę wieczorem z mozarellą i kurczakiem bo mi cos sie jej chce ;)))
lenię się i od razu mi lepiej brzuch nie boli ani plecki :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

no wróciłam z zakupów, ludzi na szczęście dużo nie było!!! Kupiłam co trzeba. hmmm czasy się zmieniły teraz to nie jadę oglądać, ale jadę i robie zakupy jak facet, konkretnie! Ale co zrobić, nie wiem jak będę wyglądać po ciąży, co za rozmiar :-)) Teraz kupuje 40stki, a wcześniej wchodziłam w 36! Uda mi urosły, ale tak to jest jak mam chcice na słodycze!!!!

Do dziewczyn które budują się, jakby co mogę wesprzeć, w Polsce pracowałam w starostwie i właśnie zajmowałam się pozwoleniami na budowę. Fajna praca była, a ile propozycji korupcyjnych miałam! No ale i szampana dostałam :-)

Odnośnik do komentarza

justazg
no wróciłam z zakupów, ludzi na szczęście dużo nie było!!! Kupiłam co trzeba. hmmm czasy się zmieniły teraz to nie jadę oglądać, ale jadę i robie zakupy jak facet, konkretnie! Ale co zrobić, nie wiem jak będę wyglądać po ciąży, co za rozmiar :-)) Teraz kupuje 40stki, a wcześniej wchodziłam w 36! Uda mi urosły, ale tak to jest jak mam chcice na słodycze!!!!

Do dziewczyn które budują się, jakby co mogę wesprzeć, w Polsce pracowałam w starostwie i właśnie zajmowałam się pozwoleniami na budowę. Fajna praca była, a ile propozycji korupcyjnych miałam! No ale i szampana dostałam :-)

hahah no to kooochana... u mnie najgorzej jak do tej pory mi idzie ze starostwem właśnie... no masakryczne panie tam pracują...ale ja się nie dam :36_1_21:
i napewno będę miała kilka pytań jesli pozwolisz... ale jeszcze troszkę za paaarę dni ;))

Odnośnik do komentarza

właśnie ja tak dobrze pracowałam to i czekoladki i szampany i winka! Ale właśnie ludzie tak nauczeni chyba jeszcze za komuny, myśmy naprawdę w tydzień wydawali pozwolenie na budowę to ludzie tacy szczęśliwi że przynosili prezenty! A jak nie wziąć czekoladek??? Co innego kiedy nikt nie naciskał przed, ale jak była jakaś firma i coś chciała wybudować to mieliśmy naciski różne żeby jak najszybciej wydać, a błędów to mieli pełno! Naprawdę lubiłam tą pracę, ale wiem że w urzędach różnie jest, zresztą mój naczelnik najlepszy przykład! Przychodził to najpierw jadł śniadanie potem prasówka, potem kawka z kolegami, wyszedł na miasto, wracał około 14, znowu kawka i FAJRANT! Także mój naczelnik to tylko podpisywał to co ja wydrukowałam.....
FENS jestem do dyspozycji jakby co :-)

Odnośnik do komentarza

Igla zazdroszcze. Tez bym gdzies wyjechala. Gdziekolwiek, nawet 15 km od domu,byle zmienic srodowisko,ale niestety.
W srode mam wizyte u gina mojego to zobacze co powie. Jest zle czy nie jest.
W srode bylam na badaniu polowkowym. Wszystko jest dobrze. Zrozumialam tylko, ze ma piekna kosc udową i to jest dobrze i ma duze stopy:)

Z męzem caly czas imienia nie wybralismy. Mi sie od jakies czasu przyplatał Filip, ale mezowi sie nie podoba. Ja ostatnio stwierdzilam ze czemu mam nie bronic swojego wyboru i prowadze kampanie na rzecz Filipa:):36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w82l63r7r.png http://s2.pierwszezabki.pl/049/0494249c0.png?2330

Odnośnik do komentarza

justazg
no i w końcu dawno obiecane zdjęcie mojej lalki, szkoda że w środku, ale jaka jest piękna to możecie sobie tylko wyobrazić! Choć mój mąż powiedział że skoro córka zabiera mamie urodę jak jest w brzuszku to nasza będzie brzydactwem bo nic mi nie zabrała a ja jeszcze wyładniałam :36_2_25:

Gdezie Ty niby przytyaś o 2 rozmiary??? chyba w brzuszku samym :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Maria.D83
Igla zazdroszcze. Tez bym gdzies wyjechala. Gdziekolwiek, nawet 15 km od domu,byle zmienic srodowisko,ale niestety.
W srode mam wizyte u gina mojego to zobacze co powie. Jest zle czy nie jest.
W srode bylam na badaniu polowkowym. Wszystko jest dobrze. Zrozumialam tylko, ze ma piekna kosc udową i to jest dobrze i ma duze stopy:)

Z męzem caly czas imienia nie wybralismy. Mi sie od jakies czasu przyplatał Filip, ale mezowi sie nie podoba. Ja ostatnio stwierdzilam ze czemu mam nie bronic swojego wyboru i prowadze kampanie na rzecz Filipa:):36_2_25:

to dobrze, że badania ok..hihi Filipy to niezłe łobuziaki ;)))))

Odnośnik do komentarza

justazg
FENS bo nie widzisz moich udzisk :-) A ręce to ja zawsze takie chude jak z Oświęcimia dopiero co wypuszczona!!!

hahaha tez mam takie kosciste ręce... w sumie to mamy podobnie bo ja też jesli kiedykolwiek coś tyłam to zawsze w udach ;) później nie chce zejść hahaha a teraz narazie w brzus tylko idzie... zobaczymy jak sie skończy :o_noo:

Odnośnik do komentarza

justazg
no i w końcu dawno obiecane zdjęcie mojej lalki, szkoda że w środku, ale jaka jest piękna to możecie sobie tylko wyobrazić! Choć mój mąż powiedział że skoro córka zabiera mamie urodę jak jest w brzuszku to nasza będzie brzydactwem bo nic mi nie zabrała a ja jeszcze wyładniałam :36_2_25:

Nie będzie wasza córunia brzydka wręcz będzie piękna,ja w ciąży z Hanią wyglądałam lepiej niż przed,schudłam,cera ładna,włosy itd a moja Hania,że tak nie skromnie napiszę cudaśna:)
I naprawdę ładnie wyglądasz nawet nie widać że nosisz 40

Odnośnik do komentarza

EWCIA nie martw się ja tez mam nisko i wszystko jest ok ;)) jak kopie to zawsze pod pępkiem i jak serduszka szukam to jest nisko... dzidzia rośnie macica się podnosi ale przynajmniej u mnie jest nisko tak jakby na dole sobie leży ;)) z szyjka mam wszystko ok teraz we wtorek specjalnie o to pytałam . u Ciebie też napewno dobrze wszystko ;))

Odnośnik do komentarza

Ewka u mnie też bardzo nisko! Ufff bo też się zastanawiałam czy to normalne czy może przez łożysko tak nisko czy już mi na szyjkę nie naciska i takie tam! Widać jak szybko można sobie różne rzeczy wkręcić! Czyli już się nie martwimy, to normalne :-)))
Ale i tak w ciąży jestem dużoooo mniejszą panikarą niż przed!!!! Po prostu nie chce mieć nerwowego, zestresowanego dziecka i sobie wmówiłam że tylko spokój :-) Nawet jak coś głupiego wpadnie mi do głowy to zaraz to lekceważę!
Mam koleżankę, w 7 miesiącu ciąży leżała w szpitalu bo było zagrożenie że szybciej urodzi, stresowała się na maksa, normalnie codziennie ryczała i nie mogła sobie z tym poradzić! Jej synek przez pierwszy rok to nie przespał nawet 5 godzin w nocy!!! Biedaczka tak się męczyła z Nim, ale widać że to co się z Nią działo w ciąży miało wpływ na małego!

Odnośnik do komentarza

hello
Dzisiaj mama zaprosila nas w ramach prezentu mikołajkowego do restauracji wloskiej. Skonczylo sie na pizzy. Byla przepyszna! Prawde mowiac to w Polsce jeszcze takiej nie jadlam, pyszn prawdziwa włoska pizza.
Potem wpadli moi przyjaciele z chrzesniakiem moim. Zazdzwonili pol godz przed, ale akurat oni to moga. Nigdy nie przeszkadzaj, skakac nad nimi nie trzeba :)
Dopiero wyszli, a ja teraz lezakuje. Mezol kapie mlodego, a ja mam juz luz :)

Ewka ja wlasnie tak czuje jakby mi mala miala zaraz wypasc :( A u gory ma mnostwo miejsca. W pon masz usg? Wszystko bedzie widac. Nie denerwuj sie!

Larissa naprawde super masz lekarke! Rzadko teraz se takich spotyka!

Iwa slicznie corcia wyglada w tunice :)

Justa super wygladasz! Chudzina i tyle. I malenki brzuszek. JA mam 2 razy tki jak Twoj.

W ogole na plusie mam 7 kg!!! Masakra! Z tego pewnie 6 poszlo wlasnie w uda :( To moja bolaczka. Sa juz ooooogromne.

Kassandra nastepnym razem i Wy zostancie do kolacji. Po kilku takich spotkanich moze beda wiedziec o co chodzi!

Maria wszystko bedzie dobrze u gina!

Fens Ty to taka chudzina, ze i 2 kg dziennie frytek mozesz jesc :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...