Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córcia straszniemi przed chwilą marudziła przed zaśnięciem, nie wiedziałam o co chodzi, więc usilnie głaskałam ją po głowie, a ona już prawie odlatywała, ale dalej nie spała...:Padnięty: Pomyślałam, że ma mokro, więc ropięłam pieluchę i się nawet uspokoiła, ale miała sucho, węc ją ubrałam i dalej głaszczę... Póżniej zaczęła jakoś tak inaczej jęczeć, więc ja sparwdzam pieluszkę palcem i mi go osikała... Tak długo dawała mi znać, a ja nie domyślna taka byłam:Zakręcony: Przebrałam na suchą piluszkę i zasnęła od razu, teraz tak słodko śpi:Podziw: Wreszcie... :Oczko:

Odnośnik do komentarza

jadzik
Moja córcia straszniemi przed chwilą marudziła przed zaśnięciem, nie wiedziałam o co chodzi, więc usilnie głaskałam ją po głowie, a ona już prawie odlatywała, ale dalej nie spała...:Padnięty: Pomyślałam, że ma mokro, więc ropięłam pieluchę i się nawet uspokoiła, ale miała sucho, węc ją ubrałam i dalej głaszczę... Póżniej zaczęła jakoś tak inaczej jęczeć, więc ja sparwdzam pieluszkę palcem i mi go osikała... Tak długo dawała mi znać, a ja nie domyślna taka byłam:Zakręcony: Przebrałam na suchą piluszkę i zasnęła od razu, teraz tak słodko śpi:Podziw: Wreszcie... :Oczko:

Te nasze dzieci to muszą mieć do nas cierpliwość :36_1_67:

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

U nas kolejna kupa zlapana :D a w zasadzie, to troszke zlapala sie sama :Śpiący:

Emi lezala na brzuchu, zaczela puszczac baki i stekac. szybko polozylam ja na przewijak, rozebralam (jeszcze nic w pieluszce nie bylo) i odwrocilam sie na kilka sekund, zeby urwac kawalek recznika papierowego i podlozyc jej pod pupe. ja sie odwracam, a na przewijaku lezy wycisniety plastus, a moja corcia usmiechnieta i zadowolona :D chyba spodobalo jej sie cisniecie z wolnym zadkiem :Oczko:

Wczoraj kupa wyladowala w pampersie, bo matka nie odroznila stekania "kupnego", od wysilkowego w trakcie lezenia na brzuchu :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

No to fajnie, że już widzicie zdjęcia :D U Freedom pokaże Wam jak Oliwka do tatusia jest podobna, jak ten miał 7mc :D

Solange, to że mała woli załatwiaś grubsze sprawy bez pieluszki, to duży sukces!!! ::):

Oliwka robiła dzisiaj, aż 3 kupki... Ale to pewnie przez te jej "zęby"... Albo dlatego, ze rano jadła jaglankę z suszoną śliwką :D

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

No wiesz Jadzik spektakularnych sukcesow, ani doswiadczenia to ja w tej kwestii nie mam. tak mi sie po prostu wydaje. po kupie do pieluchy nie ma reakcji, po kupie z wolnym zadkiem jest zawsze szeroki usmiech, ale moze to dlatego, ze ja dopinguje i zawsze strasznie zachwalam jak zrobi, bije brawo, itd.

Ide sie pakowac. W nocy jade do Polski z malutka :D ciesze sie i mi smutno jednoczesnie, bo Rafal z psem zostaja w domu ::(: odezwe sie pewnie dopiero jutro wieczorem albo w niedziele, wiec sie za bardzo nie rozpisujcie :Oczko:

Odnośnik do komentarza

asiula - u nas to bardziej przypadek niz zamierzenie Magdalenki, ale i tak cieszy :D

dzis przez cały dzien [tzn od wczoraj w sumie - bo w nocy sucho] popuscila kupe w pieluche po truskawce... juz 2gi dzien mi nie robi kupy :/ tzn robila przed wczoraj w nocy a wczoraj i dzis nie... po truskawce puscila pierda z odrobina kupy... nie wiem moze dac jej czopek?
ale brzucha nie ma twardego i jest pogodna - nie widac zeby jej cos dolegalo...
i wszystkie siku do nocnika :D

kupilam dzis w koncu szorty welniane - fajne sa - jak majtki, duzo szybciej i wygodniej sie je zaklada niz tradycyjna pieluche :P

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...