Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc !!!


Rekomendowane odpowiedzi

agusia1317
Hej.Jestem w 6 tyg ciąży.Dzisiaj pojawiło się nagle lekkie plamienie tak po południu.Zażywam już od niedzieli Luteinę dopochwową bo ginekolog mi przepisał.Na razie ustąpiło to krwawienie.Raz już poroniłam.Wizytę mam dopiero 25 lutego.Gdy wzięłam następną luteinę to tak jakby przestało krwawić.Proszę o odpowiedzieć

oj nie za dobrze znam sie na tym.. jedyneco moge doradzic to powinnas niezwlocznie zadzwonic chociaz do lekarza i powiedziec o tych krwawieniach zwlaszcza ze poronilas juz raz.

Odnośnik do komentarza

skonsultuj to z lekarzem telefonicznie - ogólnie bierzesz już to co powinnaś tylko kwestia dawkowania - ja też plamiłam od 5 tyg do 12 - takie brązowe, słabo czerwonawe brudzenia. Leżałam w łózku - brałam 3 razy po jednej tabletce luteiny i nospę forte 2 razy dziennie . Dziś mam 10 kg szczęście obok siebie , chociaż mało kto wierzył w to że dotrzymam ciążę a jednak ... U ciebie też będzie dobrze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Agusia od tego mamy tego naszego lekarza zeby w kazdej sytuacji nam pomógł doradził. Sięgnij po telefon i zadzwon do niego. Chocby po to zeby sie uspokoic. Ja dzwonilam do mojej gin nawet o 12 w nocy jak wiedzialam ze ma dyzur w szpitalu tylko po to zbey rozwiac moje obawy, watpliwosci.
Zobaczysz wszystko bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...