Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Happymama

Polecam-odradzam sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lamiria

Buty zimowe dla dziecka znajdziecie w tym sklepie. Ostatnio kupowałam tam buty dla córki i jestem bardzo zadowolona z zakupów
miła obsługa, doradziła mi jakie buty będą dla niej odpowiednie
dobre ceny
spory wybór porządnych polskich marek obuwia dziecięcego ( staram sie kupowac dla corki dobrej jakosci obuwie, w sklepach w moim mieście jest zwykle sama chińszczyzna).

Ubrania dla córki często kupuję używane ale buty zawsze ale to zawsze nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kosmetyczna

hmm to może apteka internetowa godna polecenia? tutaj mogę polecić niemiecką Apo ;) dość szeroki asortyment (również taki, który w Polsce jest niedostępny) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ruda Baśka

Ja bardzo lubię sklep internetowy producenta kosmetyków Joanna, mają super obsługę, za każdym razem jestem zadowolona z realizacji zamówienia. I lubię ich kosmetyki do pielęgnacji włosów, kupuję je całymi seriami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Baśka Ruda

Ja bardzo lubię sklep internetowy producenta kosmetyków Joanna, mają super obsługę, za każdym razem jestem zadowolona z realizacji zamówienia. I lubię ich kosmetyki do pielęgnacji włosów, kupuję je całymi seriami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lamida

Najpóźniej przekonałam się w sumie do kupowania w sklepach internetowych butów. Wcześniej wydawało mi sie, że kupowanie obuwia w takich miejscach jest mało rozważne bo trzeba buty przymierzyć i zobaczyc czy będa pasowały na stopę, potem jednak raz czy dwa razy zamówiłam i doszlam do wniosku, ze bardzo ważne jest tutaj po prostu wymierzenie wkładki tak aby zobaczyć czy wkładka pasuje do rozmiaru stopy ( nie ma co sugerować się podanym rozmiarem). Duzy plus również za możliwośc odesłania butów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Jesli byście szukały wygodnych sneakersów na lato, polecam ten sklep. Ostatnio zamawiałam tam buty dla siebie i byłam bardzo zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula

Polecam sklep internetowy https://www.wydawnictwomd.pl/

Zabawki w promocji, kolorowanki z naklejkami, bajki, książki edukacyjne - czyli wszystko to co przyda się kiedy wkrada się nuda 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...