Skocz do zawartości
Forum

Polecam-odradzam sklep internetowy


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne rekomendacje i inspiracje, niektóre sklepy pewnie wejdą do mojego repertuaru zakupów online, bo ostatnio głównie tak kupuję :) Ja ze swojej strony mogę polecić e-sklep słynnego Toys R Us - zwłaszcza elektronikę (wiadomo, że to zawsze większe ryzyko, więc pewne źródło jest na wagę złota) i różne multimedia - gry, kolekcje filmów dla dzieci: http://www.toysrus.pl/toys/browse/multimedia/_/N-102612. Fajne promocje praktycznie non stop, szybka przesyłka i bezproblemowe zwroty - pełen profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza

~Falilia
Zaczęłam nowy wątek o sklepach internetowych ale go zamknięto :( Przed wątkiem mam korzystać z wyszukiwarki - a gdzie to? Sorki jestem nowa - nie wiedziałam :36_11_20: Wracając do wątku polecam sklep internetowy avaro.plciuszki są tylko damskie ale ładne i tanie. Do 30 zł mozna kupić fajną i dobrej jakości bluzeczkę. Za każdy zakup jest punkt, (każde 10 zł to 1 punkt) 1 punkt to 0,50 groszy . Za punkty też można kupować albo pomniejszyć koszty przesyłki. Koszty przesyłki: 6 zł. przedpłata ekonomiczna,
8 zł przedpłata priorytet, 15 zl za pobraniem.
Szukam jeszcze tanich ciuszków w sklepach internetowych dla dzieci i mężczyzn.

Dziękujemy za udostępnienie

Odnośnik do komentarza

Widzę że nie tylko sklepy z ciuchami czy butami polecacie ;) Jeśli ktoś jest w trakcie budowy domu lub prac wykończeniowych w ogrodzie to powinien zajrzeć tu http://www.nice.pl/Produkty/Gdzie_kupic Mają tu świetne rzeczy, w pełni zautomatyzowane np bramy czy rolety. Jak dla mnie ideał szczególnie że często wyjeżdżam i nie bede musiała martwic się o bezpieczeństwo mojego domu. Ja co prawda dopiero zaczęłam"przygodę z budową" ale już się rozgladam za takimi właśnie rzeczami.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Jakby któraś z Was szukała kreacji na Chrzest dziecka, wesele albo przyjęcie - polecam Wam sklep Pretty One.
Zakupiłam tam kreacje na nadchodzący sezon imprez ... :) Świetna jakość, duży wybór, extra sprzedawcy (szczególnie w Modo i Złotych Tarasach w Warszawie) a mają też sklep internetowy :) z super obsługą.
Jestem mega zadowolona to polecam dalej! :)

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei polecam jeśli chodzi o ubrania ciążowe to sklep www.torelle.pl - ceny może nie są najniższe, ale jak się trafi na promocję to jest ok. Mam od nich 2 bluzki i 2 sukienki i śmiało mogę polecić. Pomimo prania kolory są cały czas intensywne, super bawełna, taka mięsista i elastyczna.
Jeśli chodzi o gadżety do domu i akcesoria np do wózka, czy do jedzenia dla dziecka to polecam sklep www.bibabu.pl Kupowałam u nich kilka razy i ani razu się nie zawiodłam. Raz tylko dłużej czekałam na dostawę, ale potem się okazało, że nie doczytałam na stronie, że jeden z zamówionych przeze mnie produktów ma dłuższy czas wysyłki.
A jeśli chodzi o ubranka dla dzieci, to polecam www.maybe4baby.pl Bardzo żałuję, że nie szyją ubranek na rozmiar powyżej 128 cm, bo moja córka weszła właśnie w rozmiar 134 i już nie mogę u nich nic zamówić :/ Córka miała od nich koszulki i kilka sukienek-tunik. Super bawełna, mięciutka, nie kurczy się po praniu, z kolorami też nic się nie dzieje, ubranka naprawdę dobrej jakości, córka chodziła w nich przez 2, 3 sezony.

Odnośnik do komentarza

ja jeżeli chodzi o sklepy internetowe bardzo sobie chwalę pierre rene co prawda ich kosmetyki są też jak najbardziej dostępne stacjonarnie no ale w sieci mam pewność dostępności całej gamy kolorystycznej a wiadomo w drogerii stacjonarnie czasami nie można utrafić swojego koloru, ja mam od nich swoją ukochaną pomadkę slim lipstick i faktycznie ich nudziak rich pure nude wygląda nieziemsko i wiele dostępnych u nas marek wgl może się schować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...