Skocz do zawartości
Forum

negatywny wynik testu a brak miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Jestem tutaj nowa:-) i od razu zaczynam od opisania problemu, ktory mnie strasznie meczy.
Staramy się z mezem o dziecko. 8 czerwca powinna wystapic u mnie przewidywana miesiaczka. Do dnia dzisiejszego miesiaczki nie mam. Zaobserwowalam od wczoraj bardzo malutkie plamienia. Boli mnie tez brzuch.
Zrobilam sobie wczoraj i przedwczoraj test ciazowy - wynik niestety negatywny:-(
Moje pytanie jest takie: czy mozliwym jest aby wynik testu byl bledny? Wiem - pewnie jestem naiwna:-)
Dodam rowniez, ze w polowie maja wrocilam z bardzo daleka, a wiec dotknela mnie zmiana klimatu i strefy czasowej, a wiem ze to moze wplynac na opoznienie miesiaczki.

I teraz nie wiem czy to zmiana klimatu i ciazy brak czy moze test wyszedl blednie i jestem w ciazy i mam dziwne plamienia?

Odnośnik do komentarza

mogła owulacja później wystąpić niż zwykle i stąd może test negatywny wychodzić nawet jeśli już jesteś w ciąży ...
najpewniej idz zrób batanie krwi Beta HCG ;)

zmiana klimatu mogła spowodować zachwianie w cyklu ...

w każdym razie trzymam kciuki ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Być może klimat sprawił, że miesiączka Ci się opóźnia, jednak ja robiłam test przed wyjazdem na szkolenie, żeby wiedzieć czy mam jechachać autem, pociągiem, oszczędzać się czy taszczyć torbę i takie tam. Wynik wyszedł negatywny więc taszczyłam się z ciężką torbą pociągiem nie uważając na siebie zupełnie. Potem bolał mnie brzuch ale ja czekałam na miesiączkę zawiedziona, że nie zaszłam w ciążę. Po powrocie powtórzyłam test, bo okres mi się opóżniał a ja wciąż dziwnie się czułam. To było w październiku zeszłego roku. Teraz siedzę i czekam, bo termin mam na 28 czerwca :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

na twoim miejscu udałabym się z tym do lekarza. miałam koleżankę która bardzo chciała mieć dziecko, jednak kiedy nie miała miesiączki (i myślała że jest w ciąży) okazywało się że ma torbiele na jajnikach. Życzę ci żeby wynik testu był błędny ale dla pewności zrobiłabym drugi i poszła do lekarza.
A jeżeli chodzi o klimat to bardzo możliwe że jesteś w ciąży i zmiana klimatu źle na nią wpłynęła i stąd mogą być plamienia co nie zmienia faktu że czeka cię wizyta u lekarza (bynajmniej według mnie)
Życzę ci żebyś była w ciąży
Pozdrawiam

Monika:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Ja tak mialam negatywny test pomimo ciazy. Mialam dlugie cykle ok 35-38 dni,test zrobilam 38 dnia negatywny,wiec nic nie robilam tylko czekalam na @. Wreszcie 56 dnia zrobilam znowu test i byl pozytywny

Wiem ze bardzo bys chciala wiedziec czy jestes w ciazy,ale ja nie robilam bety. Szkoda mi bylo kasy:Uśmiech: przeciez jak jestem w ciazy to jestem o kosciach sie nie rozejdzie:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...