Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

artam
Ula z przyjemnością przekaże Ci swoje chcesz? :hahaha: A tak serio jeszcze tylko dwa tygodnie i się porządnie najem bez zwrotu akcji :36_7_8:

dajesz dajesz :smile_move:

Otka
Obys się doczekała :D ( nigdy nie myslałam, że będe tego zyczyła)

hehe a ja nie myślałam, że będę sobie tego życzyła :sofunny:

jutro kolejna beta.... a w przyszły piątek już usg.....

Odnośnik do komentarza

Darka78
Ulala1986
ach :36_3_3: teraz z utęsknieniem czekam na rzyganie :sofunny:

wcale nie musisz rzygać, może akurat nie będziesz. Nie wszystkie rzygają, ja jestem tego żywym przykładem:-) i nie dopatruj się jakiś nieprawidlowości w tym! I żadnych schiz proszę! chociaż wiem... łatwo powiedzieć. 3mam kciuki za was wszystkie.

moja mama mówiła, że rzygała dalej niż widziała :whistle:
mnie w sumie w 1 ciązy tylo strasznie mdliło.....ale powiem wam - jakby to głupio nie brzmiało-że chciałabym troche porzygać- żeby w 100% poczuć że jestem w ciązy-:wink:

Odnośnik do komentarza

Witam :)

No to Ulala życzę maga żygańska ;) i czekam z niecierpliwością na bete a potem usg :):):)

mosia dziekuję za pierwszą stronę byłam miło zaskoczona :):):)

Miłego dnia wszystkim :):)

I Oopsy,Yvon,Inkaa,Moni,Adriana,Karolcia i dla ciebie mosia porcja fluidków
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Darka78
Ulala1986
ach :36_3_3: teraz z utęsknieniem czekam na rzyganie :sofunny:

wcale nie musisz rzygać, może akurat nie będziesz. Nie wszystkie rzygają, ja jestem tego żywym przykładem:-) i nie dopatruj się jakiś nieprawidlowości w tym! I żadnych schiz proszę! chociaż wiem... łatwo powiedzieć. 3mam kciuki za was wszystkie.

moja mama mówiła, że rzygała dalej niż widziała :whistle:
mnie w sumie w 1 ciązy tylo strasznie mdliło.....ale powiem wam - jakby to głupio nie brzmiało-że chciałabym troche porzygać- żeby w 100% poczuć że jestem w ciązy-:wink:

Ja z chłopcami nie rzygałam ani mdłości nie miałam,nic ale z córą do końca pierwszego trymestru rzygańsko a teraz tez prawdopodobnie córa i rzygańsko do tej pory jedyne co mnie teraz odpuściło to całodzienne mdłości .

Odnośnik do komentarza

Witam ::):
Kolorowych snów Ula ::):
Porcja fluidków dla was ::):

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Ulala!!! odemnie przeogromne Gratulacje:) wlasnie znalazlam chwile czasu a tutaj takie nowiny:) :*:* Kochana z mojej strony wszystkiego najlepszego:* niech fasolka rosni a ty razem z nia:P:) ale sie ciesze :) oj to cos bedzie ten 2013 owocny:P:)
Czekamy dzisiaj na jakas relacje:) ja wlasnie tez czekam na @:Dale jak narazie nie ma jeszcze do ciebie dolacze ula:P:D hahah

Odnośnik do komentarza

Izzys
Ula będzie dobrze zobaczysz ::):

A ja dzisiaj mojemu m nareszcie wrecze ten prezent w postaci testu......pewnie dłużej bym nie dala rady tego ukrywać :hahaha:

Powiem Ci Izyys ze masz nerwy ze stali kobitko:)jabym juz dawno sie wygadala:)hahah czekamy na reakcje meza na takie prezent:):)

Ulcia:) my tez czekamy na Usg:) powiem Ci kochana ze czytajac twojego bloga nie raz sie naplakalam ale nie wolno nigdy sie poddawac! a tym bardziej potym co przeszlas przychodzi slonce:)i to jakie fajne slonce::)

A Swiezak gdzie jest?jak sie czujesz swiezaczku?
Yvone tez sie zapodziala gdzies chyba sie mocno stara:P:) i pracuje nad fasolka:P:)hihih

Odnośnik do komentarza

Karolciaaa
Izzys
Ula będzie dobrze zobaczysz ::):

A ja dzisiaj mojemu m nareszcie wrecze ten prezent w postaci testu......pewnie dłużej bym nie dala rady tego ukrywać :hahaha:

Powiem Ci Izyys ze masz nerwy ze stali kobitko:)jabym juz dawno sie wygadala:)hahah czekamy na reakcje meza na takie prezent:):)

Ulcia:) my tez czekamy na Usg:) powiem Ci kochana ze czytajac twojego bloga nie raz sie naplakalam ale nie wolno nigdy sie poddawac! a tym bardziej potym co przeszlas przychodzi slonce:)i to jakie fajne slonce::)

A Swiezak gdzie jest?jak sie czujesz swiezaczku?
Yvone tez sie zapodziala gdzies chyba sie mocno stara:P:) i pracuje nad fasolka:P:)hihih

Witam ::):

Powiem wam, ze tajemnicę o pierwszej ciaży trzymalam godzinę czyli do powrotu m z pracy :hahaha: o drugiej 4godziny, a teraz sama się dziwie, że udało mi sie tak dlugo utrzymac to w tajemnicy, ale gdyby nie jego urodziny powiedzialabym od razu ::):

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...