Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Oppsy wiesz chyba sobie je zakupie bo te co mam to mi zawsze pokazują kreskę tylko albo jest blade albo ciemna. I jeszcze temp bede mierzyć dla pewności :smile_move:
Moni ty jako doświadczona w mierzeniu jaki duzy jest wzrost temp na owu? Czy powoli wzrasta czy nagle?

Odnośnik do komentarza

Hej Ulcia:)
no właśnie moje testy owu tez pokazują często 2 krechę, bladziutką, ale pokazują. czekam na wyraźną. jak na razie nic. choć śluz zrobił się rozciągliwy, szyjka wysoko , bo jej dotknąć nawet nie mogę, tempka nadal niska. w ogóle cały czas mam niską temperaturę. ale może taki mój urok;)
no a mój m wczoraj sfochował i działania zawieszone.. ech. głupi facet:/jak nie przeprosi dziś i się nie odbrazi to można kolejny cykl na straty spisać..:(

Odnośnik do komentarza

Hej Yvone :36_3_15:
Dlatego chyba ja zmienie testy na te lepsiejsze :whistle: żebym na 100% wiedziała co i jak. No niby ta 2 krecha ciemnieje ale zauważyłam ze bardzo czesto jak wypije wiecej to juz inaczej krecha wygląda :hmm:

Oj kochana faceci czasami maja gorsze humory niż baby.....jak masz p
Racje to pewno przyjdzie sam:whistle:

Odnośnik do komentarza

no właśnie obawiam się, ze nie przyjdzie, będzie próbował odwrócić kota ogonem, ze to moja wina. myśli, ze jak w pracy manipuluje ludźmi to i ze mną mu się uda.. a i jeszcze dupska nie ruszył z łózka. a śpi od 19...ech:(

Odnośnik do komentarza

To strajkuj :smile_move: nie zrób obiadu....zostaw go z mała i idź na spacer :whistle: ja widziałam kiedyś w tv ze łaski tak robiły- oświadczyły ze wychodzą i zostawiamy faceta ze wszystkim- szybko podkurczali ogonki
Kochana jakbym była w okolicy to byśmy poszły na piwko :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

no właśnie już obiad zrobiony, ogarnięte, bo chciałam, żebyśmy mieli wolną miłą sobotę... głupi, naiwna i nadgorliwa na dodatek :lup:
zastanawiam się, czy zaraz nie ubrać małej i nie iść z nią na spacer, wyłączyć telefon i niech zastanawia się gdzie jesteśmy i co robimy..:hmm:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Oppsy wiesz chyba sobie je zakupie bo te co mam to mi zawsze pokazują kreskę tylko albo jest blade albo ciemna. I jeszcze temp bede mierzyć dla pewności :smile_move:
Moni ty jako doświadczona w mierzeniu jaki duzy jest wzrost temp na owu? Czy powoli wzrasta czy nagle?

Yvone
Hej Ulcia:)
no właśnie moje testy owu tez pokazują często 2 krechę, bladziutką, ale pokazują. czekam na wyraźną. jak na razie nic. choć śluz zrobił się rozciągliwy, szyjka wysoko , bo jej dotknąć nawet nie mogę, tempka nadal niska. w ogóle cały czas mam niską temperaturę. ale może taki mój urok;)
no a mój m wczoraj sfochował i działania zawieszone.. ech. głupi facet:/jak nie przeprosi dziś i się nie odbrazi to można kolejny cykl na straty spisać..:(

Yvone ja bym się obraziła i poszła sobie. Nie daj się :hahaha:
W 14 dniu cyklu szyjka wysoko, tempka Ci spadła, teraz zaczyna rosnąć... To może oznaczać juz owulację... Zobaczymy za kilka dni

Ulala1986
Hej Yvone :36_3_15:
Dlatego chyba ja zmienie testy na te lepsiejsze :whistle: żebym na 100% wiedziała co i jak. No niby ta 2 krecha ciemnieje ale zauważyłam ze bardzo czesto jak wypije wiecej to juz inaczej krecha wygląda :hmm:

Oj kochana faceci czasami maja gorsze humory niż baby.....jak masz p
Racje to pewno przyjdzie sam:whistle:
Ula gdzies wyczytalam, że nie powinno się pić w ciągu godz przed testowaniem siuśków... Bo jak sa rozrzedzone to i hormonu mniej...

A co do temperatury możesz to zobaczyc na moich poprzednich wykresach, ale u mnie mniej więcej jest temperatura 36,3- 36,6, później w dzień owulacji spada np do 36,2 i zaczyna gwałtownie rosnąć , skok musi być o minimum 0,2 stopnia. U mnie ostatnio bylo z 36,2 na 36,6 i rosła dalej...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Świeżak
Madzialska :Kiss of love: fajnie Cię widzieć. Co u Ciebie?

Dziewczyny, ale Wy tu postów produkujecie :)

Dziękuję, wszystko ok. Tzn mogłoby być lepiej, mówię o pracy, ale jak widze to słońce i czuję wiosnę to mi lepiej.
Jak zobaczyłam fotkę Twojego maleństwa to aż mi się łezka w oku zakręciła i przypomniało mi się wszytsko z mojej ciąży. Dzidzia cudowna!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

wróciłam, bo chyba 'zaskoczyłam' ! :) dziś mam 32 dzień cyklu i nic. od 3 dni jest mi mdło, słabo i nie dobrze. temp 37,2. metaliczny posmak w ustach... @ brak. Wczoraj wieczorem robiłam test i nic,dopiero po dłuższym czasie pojawiła się 2ga kreska więc teoretycznie negatywny... czekam. Bardzo źle się czuję, mam problemy z żołądkiem i uczucie gorąca na plecach oraz ból na dole pleców. cykl zazwyczaj nie przekraczał 29 dni... jutro planuję powtórzyć test. Ale czy wg Was coś wisi w powietrzu? Szkoda tylko, że pracy nie mam :(

Odnośnik do komentarza

halo halo co sę dzieje tutaj!!!!

artam właśnie kiedy wizyta?? chyba jakoś już już??

banikto- witam. niestety życie zawsze płata igle i rzadko kiedy jest idealnie. widzisz ja mam prace ale dziecka nie mam..i co mi z tej pracy???
jak sie okaże że się udało to ciesz sie tym co masz :Kiss of love:

halo Inuśś?? gdzie jesteś??

Świeżak?? mam nadzieję że teściowa juz nie gotuje :wink:

Iwonka
- hop hop??

Mosiek?? Izzys? Justi?? Liduszka??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...