Skocz do zawartości
Forum

Parentingowe gadżety


agmi

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolicie, ze i ja się wypowiem

Bransoletka super sprawa, tylko tak sobie pomyślałam ...założycielka tego wątku Agmi pisze

o sytuacji przykładowej u lekarza.....bransoletkę można zapomnieć założyć i nie będzie tak

dobrze widoczna jak np. smycz doczepić do komórki

(telefon zazwyczaj zawsze zabieramy ze sobą). w poczekalni z nudów piszemy smsy, gramy itp i wtedy

smycz jest widoczna.

Ale jakby co ja też się pisze na każdy gadżet wybrany przez większość.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja jestem za smyczka, bransoletka i wpadal mi do glowy jeszcze jeden pomysl. Wiele z nas ma samochody moze naklejka na samochod? Ja mam teraz z minimini na aucie meza, ale potrzebuje na swoj. Mogloby tam byc logo parenting i uwaga tu jedzie dziecko albo inny tekst w tym stylu? Co Wy na to?

Asia fajny pomysł z tą naklejką ja jestem za ::):

Odnośnik do komentarza

To i ja się wypowiem ::):
uważam, że skoro mamy być widoczne dla innych to smycz będzie praktyczniejsza. I to taka ze sznureczkiem do telefonu, gdyż telefon nosimy ze sobą wszędzie-do lekarza, na zakupy, na pocztę, na spacer czy plac zabaw z dzieckiem a tam dużo mam :Śmiech:

a tak w ogóle Małgosiu to ja byłabym chętna na kubek do kawy z logiem Parentingu.
Ja uwielbiam kubki i bardzo często na różnych wątkach popijamy sobie wirtualną kawkę więc z ogromną przyjemnością piłabym ją właśnie w takim :Śmiech:

a i jeszcze jedno :Oczko: koszulki też są fajnym pomysłem-zwłaszcza latem ::):

no i tyle z mojej strony :smile_move:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Mo osobiście również podobają się smycze ;)

Smycz suuuuuuuuuuuuper pomysł ja się piszę :D

asia78
Ja jestem za smyczka, bransoletka i wpadal mi do glowy jeszcze jeden pomysl. Wiele z nas ma samochody moze naklejka na samochod? Ja mam teraz z minimini na aucie meza, ale potrzebuje na swoj. Mogloby tam byc logo parenting i uwaga tu jedzie dziecko albo inny tekst w tym stylu? Co Wy na to?

naklejka fajna sprawa :)

Małgosia
Kubki tez uwielbiam ;) i myślę, że pojawi się dział z gadżetami Parentingowymi niebawem

o tak KUBECZKI UWIELBIAM !!!
chętnie piłabym kawę w pracy w kubeczku z Logo Parentingu :D

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...