Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

..::VeAnN::..
martusia
veann z tego co widze ten wozek co zaproponowala patusia tez ma pozycje pollezaca.

faktycznie! ale ze mnie gapa :)

madzia super, ze bedziesz mogla na koncerty isc :)
justynka super focie :)
gosia silek przy przygotowaniach!

reszty nie pamietam...

lece... zgadnijcie gdzie ;) hehe

do mnie??? wypilas bullsa i lecisz do mojej sypialni pod lozko?? paula juz czeka!!:sofunny:

starletka, to teraz prosze mi sie tu grzecznie kurowac, lykac co trzeba zelazo garsciami polykac zeby sie wyprostowalo!!!

mada, no ja czekam i czekam :)

dawaj adres mam cos do wyslania choc nie takie znowu pilne :lol: to moge poczekac :)

Odnośnik do komentarza

juz wrocilam (kupilam fotelik samochodowy, w koncu padlo na maxi cosi priori.:Śmiech:) i myslalam, ze szalejecie wieczorem z postami a tu taka ciszaaa...
no to lece dalej, popatrze co by tu dzieciakom na dzien dziecka kupic, mam trojke chrzesniaków i akurat w maju jedno ma ur, drugie im, a zaraz potem dzien dziecka i drugie im. do tego im tesciowej, ur tescia, moje im. ... finansowo maj mam przegiety :Padnięty::Męki: no i chyba mam akumulator do wymiany :Kiepsko: nie znacie moze numerkow totolotka na sobote ? :Oczko:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

hello!!!!

witam sie i żegnam za jednym zamachem!!
kochane,u nas na razie problemy komputerowe nie pozwalają mi na wizyty:(tzn bardziej problemy internetowe!!piszę z kompa siostry,gdyż zalokowałam sie u niej na noc;)

gdybyście widziały przypadkiem,że jestem on-line,to nie bądźcie takie pewne,że ja rzeczywiście jestem taka "dostępna";)odpalenie kompa zajmuje mi dobrą godzinę a połączenie sie z netem ok 2,więc krew mnie zalewa kiedy siadam do tego badziewia:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

kolejną przyczyna mojej nieobecności na forum jest piękna pogoda,którą notorycznie wykorzystuję na długie spacery z niuśką!!

u nas wsio ok!!żadnych wiekszych nowości,chorób,problemów itp.

próbowałam troszkę podczytać,ale niestety ogarnęłam tylko kilka stronek i już mi się w głowie zatelepało,od nawału info!

miłe moje,bardzo gorąco Was pozdrawiam.Tęsknie niesamowicie.Może niedługo wyjaśni sie cała ta sprawa z moim kompem i uda mi sie znowu do Was przyłączyć???bardzo bym tego chciała!!

a teraz wracam do siostry na nocne pogaduchy

trzymajcie się kobitki

całujemy razem z pati

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie...

wpadam żeby powiedzieć dobranoc i mykam do wyrka... koniec tygodnia wiąże się z utratą siły :) z soboty na niedzielę będę dogorywać... w sobotę śmigam na nadgodziny... strasznie intensywnie u mnie ostatnio ale DR... no przecież musze:D tylko marzy mi się choć jedno spanko od 22 do 10 rano co by tak się pożadnie naładowac...

skarletka!! sił życzę i zdórwka!!
witam w klubie anemiczek:Męki::Padnięty:

zapomniałam wam napisać że robiłam wyniki ostatnio no i super nie wyglądały... dostałam dawkę witamin jak dla konia + żelazo dobrze że mój maly Troll jakiś bezproblemowy i kupki normalne robi...

co do wizyt lekarskich to mi kazali przyjść dopiero na 13 miesięcy... jeśli wszystko będzie ok... ogólnie lekarka mnie pochwaliła jako młodą mamę... że niby nie panikuję:Nieśmiały::Nieśmiały:

oki uciekam jutro podczytam wszystko dokładnie :)

dobranoc bubełki słodziutkie :Całus::Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Hejka
Dawno sie tutaj nie oddzywalam :)
U nas noce masakryczne,maly sie budzi non stop ale zebow nie widac. Lekarka powiedziala ze to bydz moze zwiazane z faza snu REM - podobno kazdy czlowiek sie budzi w nocy co jakis tam okreslony czas tylko ze dorosli tego nei pamietaja a maluszki po prostu placza. Kacper placze ale ma zamkniete oczy ,a dzis to lezal na brzuszku, glow ado gory i ryk.Kazano nam nie brac go na rece,nie mowic do niego tylko poglaskac, dac smoka itp. I fakt dziala tylko wstawac i tak trzeba :P Ale juz mniej. Ponoc jak teraz to przetrzymamy to maly sie nauczy i nie bedzie problemu.

Tak jak pisalam zebow nie mamy, raczkowac nie raczkujemy ale juz blisko, siadac sami nie siadamy ale jest ok :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

antalis
Starletka a Domis ma juz jakies zabki ?Raczkuje? Siedzi sam ?
Jeny ale ja mam psotow do nadrobienia :) Tylko w kulinariach sie udzielalam i teraz mam za swoje :P

ząbków ma 6 i dwa w drodze (męczą go już jakiś czas)
siada sam .. przemieszcza się dość szybko różnymi sposobami... (pełza, przesuwa się na pupie podskakując, turla się, skacze na raczkach jak żaba :D raczkuje bardzo mało)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...