Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ja z doskoku melduje że żyje. u nas gorączkowe przygotowania do chrzcin, niestety wszystko na mojej głowie( jak zwykle). Jeszcze dzisiaj na szczepienie. Niestety jestesmy bardzo do tyłu ze szczepieniami przez walniętych lekarzy. Jesli mi dzisiaj jej nie zaszczepią to zmieniam przychodnie, bo juz tak dalej nie mozna.
wszystkim miesięczniakom przeszłym i przyszłym sto lat:Święto:
Pozdrawiam was kochane i odezwę się niebawem. Buziaczki:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

ja wróciłam z moją szarańczą ze spaceru :Padnięty::Padnięty::Padnięty:
Przy Nati ostatnio muszę mieć oczy na około głowy i przydała by się jeszcze jedna para rąk...

Dominik nie raczył spać no bo po co :Śmiech:

teraz czas na herbatke dla mamy, drzemkę Dominika (padł jak go do łóżeczka włożyłam) i bajkę dla Natalii żebym mogła tą herbatę spokojnie wypić

Odnośnik do komentarza

Justyna fajne fotki
Mada super ze z Niania OK
Agnieszka wracamy w poniedzialek, tzn we wtorek rano w W

Padamy na nos, intensywnie by zdazyc tu i tam sie zobaczyc (maratony poza domem), wieczorem lub switem musze nadrobic to i owo, a jednak przy poziomie zmeczenia z ktorym wyjechalismy z W. latwo o jego narastanie. Wypoczynku nie czuje, ale liczylam sie z tym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam

ja sie pisze na sledziki!!! tego tutaj nie ma :buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!

sliczne zdjecia Gajuni i Kacperka!!

gosiu witaj i sil na czas przygoowan do chrzcin!!

aptusia, bardzo mi przykro z powodu kolegi...
i dla Ciebie sil na przygotowania do komunii!! jak ten czas leci, prawda??

veann, Ciebie to na odwyk allegrowy trzeba poslac!! gratki fajnego zakupu!!

mada, ja Ci tam wystawie zezwolenie na wylot do IRL, zaraz formularz wydrukuje i Ci posle , tylko poprosze o adresik!!! :lol: na pw!!
no i gratki prezentu od B!!! super masz mezulka!!
i bardzo sie ciesze jak czytam ze jest Kajtkowi tak dobrze z pania Jola :)

starletka, ale sie ciesze ze u Natalki wszystko dobrze!! to jeszcze siebie wykuruj, skorzystalas z okazji i poszlas do lekarza??? tylko nie mow ze N I E !!

paula, no to wyslemy m do mady, zgramy terminy i juz!!

jesli o kims zapomnialam to przepraszam :)
u nas ok, Noas przespal dobrze ostatnia nocke, moje gardlo nadal boli ale coz....

zajrze moze pozniej po New Idol :)

Odnośnik do komentarza

Wpadam ze strachem w oczach, ze bede 2 dni nadrabiala a tu zaledwie garstka postow.
Wlasnie wrocilam z zakupow - zmachana, glodna i lekko podirytowana, ze nie udalo mi sie wszystkiego zalatwic.
B. w wirze pracy i przygotowan, wiec nawet nie moge go pomeczyc....oj bede tesknic!!! :Męki:
Ann kiedys musisz jednak odpoczac, bo takie zycie w biegu to koszmar!!! sil kochana i oby dzieci Cie troche wsparly i np. spaly po 3 godziny dziennie:Śmiech:.
Moniq mam nadzieje, ze nawiedzimy nasza Olimpie razem - zara wysle adres cobys mi ino szybko form wyslala :Śmiech:
Justys Gajunia slodziuchna!!! sliczna z niej panna rosnie. Czy sa jeszcze sledziki?????????? zaraz mi jezyk do d... ucieknie!!!!

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

mada, ja czekam na A D R E S !! :)

a jeszcze mialam pisac
co do M L E K A, nasze dzieciaki powinny pic w ciagu doby 500ml mleka albo jego przetworow, tzn budynie deserki itp, grunt zeby bylo pol litra, to tak ksiazkowo ale ja sie stosuje :)

a co do wizyt u lekarza, u nas jest tak ze do piediatry sie chodzi obowiazkowo co miesiac do 6go a potem w 9tym i w 10tym i w roczek :) to jest obowiazkowe pediarty, a jak potrzeba no to tez inne wizyty, ja tez tylko sie ograniczam do tego co konieczne no chyba ze mlody chory :)
to popisalam :) sama do siebie :lol:
ide bo sie reklamy skonczyly :sofunny:

Odnośnik do komentarza

martusia
veann z tego co widze ten wozek co zaproponowala patusia tez ma pozycje pollezaca.

faktycznie! ale ze mnie gapa :)

madzia super, ze bedziesz mogla na koncerty isc :)
justynka super focie :)
gosia silek przy przygotowaniach!

reszty nie pamietam...

lece... zgadnijcie gdzie ;) hehe

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...