Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Dominika
cześć :-)
zdrowia chorowitkom, u mnie Kajtuś ospy nie miał, młodzi mieli, jak byłam na początku ciazy z Kajetankiem,strasznie to przeszli, pewnie z młodą przechorują już, ale to mam nadzieję,ze dopiero za długi czas. na ten rok limit chorób wyczerpali, mam nadzieję !

Nowym mamusiom mówię cześć :-)

znasz plec??? dziewczynka tym razem???
jak sie czujesz ?? u Ciebie to brzucha pewnie nie ma jeszcz co??
jak chlopcy?

Odnośnik do komentarza

Podobno córeczka :-)
brzuch mam i to jaki :-) mimo,ze schudałm 6 kg od poczatku ciązy, to jestem "rozlana" poszerzyły mi sie biodra i uda, czuję się już umiarkowanie, mdłości nadal się pojawiają, wymioty niestety też, w piatek byłam u ginki imam założony pessar, ujście wewnętrzne, które miałam otwarte na 3cm zamknęło mi się na 1,5 cm :-) bo małe z macica "poszło" w górę
ogólnie ta ciąza jest zupełnie inna, niż poprzednie :-) i mam nadzieję, ze małej nie wyrośnie ptaszek , w sobotę miałam szybkie usg, dosłownie minutę i prosiłam o pokazanie płci, była pępowina, i nie było ptaszka :D ale na arzie spokojnie i z rezerwą podkdchodzimy, vchoć Kajtek wybrał od dawna imię - on od początku mówił, ze siostra :D

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dominika
Podobno córeczka :-)
brzuch mam i to jaki :-) mimo,ze schudałm 6 kg od poczatku ciązy, to jestem "rozlana" poszerzyły mi sie biodra i uda, czuję się już umiarkowanie, mdłości nadal się pojawiają, wymioty niestety też, w piatek byłam u ginki imam założony pessar, ujście wewnętrzne, które miałam otwarte na 3cm zamknęło mi się na 1,5 cm :-) bo małe z macica "poszło" w górę
ogólnie ta ciąza jest zupełnie inna, niż poprzednie :-) i mam nadzieję, ze małej nie wyrośnie ptaszek , w sobotę miałam szybkie usg, dosłownie minutę i prosiłam o pokazanie płci, była pępowina, i nie było ptaszka :D ale na arzie spokojnie i z rezerwą podkdchodzimy, vchoć Kajtek wybrał od dawna imię - on od początku mówił, ze siostra :D

byloby fajnie jakby byla dizewczynka....takich starszych braci miec to przywilej :)
a jakie imie Kajtek wybral??
pracujesz jeszcze ?? wspolczuje tych mdlosci czy wymiotow-mnie ominely na szczescie ....a biodra chudzinko przy dziewczynkach rosna ze hoho....przy olimpii poszlo w brzuch i biodra-na szczescie zrzucone po :D

Odnośnik do komentarza

Inga :-) ja pracuję cąłyczas, ale w domu uzpełnie, nie dałabym rady z chłopakami, dojazdami i ciażą. Spodnie nosze rozmiar większe, niż przed ciążą, inaczej chyba musiałabym ciążówki nosic, a tego chciałabym uniknać, nie przewiduję zakupu jakichkolwiek ciuchów ciazowych

Fajnie,że te ciazowe dolegliwosci Cię ominęły :-) a jak Olisia na rodzeństwo?? umnie zwłaszcza Kajtek doczekać się nie może, w końcu będzie dumnym starszym bratem :-)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dominika
Inga :-) ja pracuję cąłyczas, ale w domu uzpełnie, nie dałabym rady z chłopakami, dojazdami i ciażą. Spodnie nosze rozmiar większe, niż przed ciążą, inaczej chyba musiałabym ciążówki nosic, a tego chciałabym uniknać, nie przewiduję zakupu jakichkolwiek ciuchów ciazowych

Fajnie,że te ciazowe dolegliwosci Cię ominęły :-) a jak Olisia na rodzeństwo?? umnie zwłaszcza Kajtek doczekać się nie może, w końcu będzie dumnym starszym bratem :-)

Olimpia doczekac sie nie moze.....groszek -tak ma na imie i ciagle o niego pyta itp.
ja mieszcze sie jeszcze w swoje dotychczasowe ale ....coraz bardziej mi niewygodnie bo sie nie uciagaja :( i planuje zakup jakis ciazowek bo wiekszych ciuchow nie mam :(

Odnośnik do komentarza

Aniołek Łysego
aaaaaaaaa mineralka fajnie kolejny mężczyzna... ale będzie miał ciebie kto na rączkach nosić:lol:

hahahahahaha no to się uśmiałam Aniołku - bo rzeczywiście żeby mnie dźwignąć to trzech by się przydało - no ale niestety moje nogi jeszcze muszą to same znosić - bo na usg trójwymiarowym okazało się że na 100% to jest babeczka - jestem mega szczęśliwa

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dzien dobry
Mineralko-gratulacje polowkowe, a jesli dziewczynka to super ale jesli chlopczyk to tez fajnie, jakies pomysly imienne??
scooby to labrador naszych sasiadow, ktorych olimpia wkurza wolajac na niego scooby doo hihihi :D
Ospowy jasiek bidul, ale raz i po sprawie....
jak sie wogole czujesz?
Justysia-pracusiu,rzuc w panow jajkiem :d to sie pospiesza hihi

APtusiu-gon bol glowy i dawaj na kawke.....jeszcze z tydzien i sie poznam y:D

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
Witam śordowo
:kawa::kawa::kawa:dla wszystkich
Patusia witaj :Całus:
od rana kosiarki na około bloku :Szok::Szok:mam nadzieje ze chłopaki szybko sie uwiną

U mnie właśnie od 7 rano kosiarki w ruchu :36_19_1:

OLI już nie mogę się doczekać spotkanka :36_7_8::36_7_8::36_7_8:

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
dzien dobry
Mineralko-gratulacje polowkowe, a jesli dziewczynka to super ale jesli chlopczyk to tez fajnie, jakies pomysly imienne??
scooby to labrador naszych sasiadow, ktorych olimpia wkurza wolajac na niego scooby doo hihihi :D
Ospowy jasiek bidul, ale raz i po sprawie....
jak sie wogole czujesz?
Justysia-pracusiu,rzuc w panow jajkiem :d to sie pospiesza hihi

APtusiu-gon bol glowy i dawaj na kawke.....jeszcze z tydzien i sie poznam y:D

jajkiem ja chciałam doniczka :sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
Olimpijka
dzien dobry
Mineralko-gratulacje polowkowe, a jesli dziewczynka to super ale jesli chlopczyk to tez fajnie, jakies pomysly imienne??
scooby to labrador naszych sasiadow, ktorych olimpia wkurza wolajac na niego scooby doo hihihi :D
Ospowy jasiek bidul, ale raz i po sprawie....
jak sie wogole czujesz?
Justysia-pracusiu,rzuc w panow jajkiem :d to sie pospiesza hihi

APtusiu-gon bol glowy i dawaj na kawke.....jeszcze z tydzien i sie poznam y:D

jajkiem ja chciałam doniczka :sofunny:

ale bez kwiatka doniczką z ziemią :36_1_1::36_1_1::36_1_1:

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

ależ się tu ruch zrobił...
super

witam nowe mamusie :)
zaglądajcie często i piszcie :)

mineralka noooo to gratuluję:love:

dominika oby w końcu sie dolegliwości skończyłi...

Oli, justynka :love:

patusiu... a może to od zęba? czy zdrowe na pewno... mnie głowa nie męczy już od kiedy wyrwałam...:Histeria:

u nas okno własnie M. maluje... jutro sprzątning i koniec roboty u kacperka w pokoju...
ja nie wiem kiedy ogarnę... kolejna sobota robiaca... w tym miesiącu wypadnie 5...:Padnięty:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

doniczka Justyna......musisz miec dobrego cela zeby trafic ponizej pasa bo wyzej to niebezpieczne i ...karalne hihihi :D
z jaja albo z pomidora lepiej bo male szkody a sygnal przekazany :D
PAtusiu i ja nie moge sie doczekac poznac Ciebie,Zuze,moze T i Natalke?? i mam nadzieje ze Aniolka z rodzinka uda sie tez.

co tak tu pusto...ja ksiegowego zalatwilam i teraz tylko czekam na lot-oby nie odwolali bo bedzie kicha....

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Aniołek Łysego
Oli serducho ja też bym chciała się spotkać... napiszesz tylko w jakim terminie i godzinę i będę zwarta i gotowa...

może zrobimy razem takie spotkanko?

bedziemy w kontakcie....poslesz mi prv z nr kom ??? to jak bede w pl to bede kontaktowac sie z Toba i PAtusia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...