Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ann- spóźnione, ale najszczersze - STO LAT!!!

Olimpia- gratuluję, wiedziałąm,kiedy zaglądnąć :-)

u nas na szybko wszystko, ciągle każdy w biegu,maleństwo mam bardzo ruchliwe, brzuszek widać i znajomi obstawiają jaka płeć :-)
zaraz idziemy po Kacperka, Kubama kólko teatralne, wiec wychodzi późno, więc potem jeszcze po niego jedziemy.

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Rny, co się Natalce stało :(?? Zdrowia jej!!!!

Poprawiam się i zaglądam czesciej :-) zawsze tak starsznie pędziłyście, ze nadrobić nie byłam w stanie, poza tym ja też ganiam miedzy szkołą, przedszkolem,w domu masa do zrobienia i papierzyska i zamówienia i cenniki i wysiadam, ale obiecuję czesciej zagladać :-)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

witajcie

oli :36_3_19: mega gratulacje spokojnych 9 miesięcy!!!! :36_3_19: dużo u nas ciążóweczek:36_1_21:
patusia o matko ,co się stało :( mam nadzieje że nic strasznego typu wypadek :( mama nadzieje i mocno 3mam kciuki za zdrówko Nati 3maj się dzielnie!!!
dominika superancko że u Was ok,no na pewno itensywnie z taką liczną gromadką ale byle do przodu,wspaniałe wieści o ruchliwej :dzidzia_mis:..moja malutka najbardziej kopie jak coś jem a zwłaszcza słodkie :D
inka jak sie ciszę że zajrzałaś :zwyrazami_milosci:

u nas dość dobrze tylko ja coś kiepsko się czuję łapie mnie przeziębienie boli gardło i śpiki lecą,przez to jakaś płaczliwa jestem i sama nie wiem o co mi kaman :(

dziś mam wizyte u gina muszę popytać czy to normalne że wsio mnie boli pipka,nogi krzyża biodra dosłownie wsio
nie wiem czy to tez nie efekt przerobienia bo miałam gości z Holadnii na kilka dni i nie powiem bo na dupce mało co siadłam szykowania rychtowania mycia non stop
Wikusiowi rowerek bardzo sie podoba tyle ze nie potrafi jeszcze na nim jeżdzić może cięższy niż ten 1 dzieciowy plastikowy
ja dostałm od teści taki expres ciśnieniowy SENSEO i jestem mega happy bo marzyłam o takim
wczoraj dużo na działeczce nawet tam obiadek jedliśmy,moj S miał wolne to pomagał mojemu takcie zrobić taki inspekt co nam ślimoki nie bedą podżerać rzodkiewek i sałaty :)

w niedziele jedziemy do mojej siostry na obiadek i na odpust :36_1_76:

w sobote może do koleżanki odwiedzić miesięcznego Adrianka :36_27_3:

mykam zrobić :kawa::kawa::kawa::kawa:

potem postaram sie wkleić fotoski
buziaczki pa

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

JUSTYŚ załapię się na kawkę proszę?

DOMINIKA Bardzo mnie ucieszyła postawa nauczycielki dzwoniła do mnie (ja do niej wczoraj ona do mnie dziś).Tak ponieśli konsekwencje,ale dla mnie liczy się to aby Natalka doszła do siebie i nic jej nie było.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nauczycielka się pzrejęła, mojego jest, hmmm, lekko dziwna, tak ją nazwę... Natalka niech leży, miałam wstrząs mózgu-nic przyjemnego (brat mnie z piętrowego łożka zepchnął -miałam dwa "cudnowne" tygodnie w szpitalu...)i wiem, jakie to jest nieprzyjemne, uważajcie bardzo,lepiej chuchac na zimne.
u nas szaro, zimno i leje, a ja lewdo żyję, wykończona ejstem i postaram sie odrobić, choć troszkę i odpocznę, bo nie wyrabiam

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny prosimy o głosik Zdjęcie zgłoszone na konkurs eBobas.pl / eBobas na tropach wiosny - konkurs fotograficzny / Konkursy / Portal dla rodziców. Ciąża, poród, wychowanie i pielęgnacja dzieci - eBobas.pl.
najlepiej zarejestrować się na portalu bo wtedy 1głos=3pkt, nie wklejajcie pod zdjęciem linków z innych konkursów, piszcie na priva -chętnie się odwdzięczę :)

Odnośnik do komentarza

druga sie melduje
Patusiu-NAti niech wraca do zdrowia,dobrze ze jestes w domu
Dominika-podziwima cie....zawwsze myslalam ze to ja zabiegana ale oddaje pierszenstwo :D
Ala-kawka od Justysi??? Justys??? da rade???
KAtia-pisz co u gina....imiona juz macie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...