Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci Patusiu :-)u mnie po staremu,zaganiana jestem :-) Przyznam sie bez bicia, zę podczytwywałam,a le już sił napisac słowa nie miałam , ale poprawię się :-)
Chłopcy odpukać zdrowi, teraz Kajtek ze mną w domu, bo nie miałąm siły do przedszkola go zawieźć :D starszy zaniedługo wróci ze szkoły,a średniego do 15:30 mam w przedszkolu :) wiec staram się odpocząc, choc troszkę, bo nawala mi kręgosłup i senna jestem :-)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

dominika, witaj!

wow, jestem w szoku!! Gratulacje!

a co do dzieci, mam 1.5h spokoju, starsi usiedli przed Epoka lodowcowa 3 a mlodsi na drzemce
co do wieku to 2 prawie szesciolatki i 2 prawie trzylatki :)
juz sie powybijali, tluka sie dwaj bracia (nie moi) oni najbardziej rozbiegani, szal, krzycza, piszcza i biegaja, ale DR, byle do 18tej :)
a ja nadal katar cos mnie zbiera

Odnośnik do komentarza

Juz z miesiac zapominam Was zapytac jakie lozeczka maja Wasze szkrabki? Te niemowlece jeszcze czy juz wymienilyscie na takie "tapczanikowate"?

Chyba jeszcze w tym miesiacu zmienie Juli na cos w tym stylu: ŁÓŻKO SOSNOWE MARTUSIA DLA DZIECKA 70x160 (916063306) - Aukcje internetowe Allegro lub ŁÓŻKO 80x180 LISTWA OD MEBLO-DEK, 2 LATA GWAR. (910684627) - Aukcje internetowe Allegro

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...