Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

martusia najpierw układamy wszystko... chcielibyśmy już ale niestety razem z M. zdecydowaliśmy że najpierw musimy mieć stałą pracę no i chcielibyśmy też dorobić się mieszkania... wychodzi że może koło mojej trzydziestki się uda...

patusia automat nam się zepsuł, potem jakieś prototypy na próby robiłyśmy.. a to wszystko nie wliczone w produkcję dzienną i trzeba było nadrabiać... a plan dzienny na dziś był wyliczony prawie co do minuty na tym automacie... :Padnięty:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Aniołek Łysego
patusia23
ANIOŁKU najgorsze jest to że trzeba normę zrobić,a złośliwość rzeczy martwych

patusiu na upartego nie trzeba ale kusi te 105 zł premii tygodniowo... no i niechęć do pracy w sobotę... :Padnięty:

oj soboty to ja nie lubię pracować,a kasa się przyda

Odnośnik do komentarza

Hej lasencje :Całus:
M. jest caly czas w domu i ciezko mi siedziec przy kompie bo sie krzywo patrzy ;)
Niestety znow biore antybiotyk od dzisiaj (Bioparox) bo mam bolace, czerwone gardlo... i to sama sie tak zalatwilam, bo oddychalam przez usta na dworze (mam caly czas tak jakby spuchniety nos w srodku, jakbym miala katar ale bez wydzieliny, ciezko mi oddychac przez nos). Jula i M. zdrowi.

Jak tam Gda?? Już??

Dziewczyny zapomnialam oficjalnie poprosic, zebyscie juz nie uzywaly mojego "starego wcielenia", :oops:zalezy mi...

Aaaa... zapomnialam, bylam w sobote na avatarze 3d jestem pod mega, giga wrazeniem (moze nie tyle sam film bo nie do konca "taki mój" ale i tak ukłon za wyobraznie rezyserow) efekty powalajace ! Wiele razy odruchowo robilam uniki i zamykalam oczy bo mialam wrazenie, ze np. galąź mnie zaraz uderzy w twarz :lol:

ps. ide piec chlebek, pozyczylam od rodzicow oryginalnego halogen owen, zobaczymy co to za cudo :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...