Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

bloomoo wspolczuje z calego serca :( ale dziewczyny maja racje, musisz byc dzielna dla maluszka ! nie zalamuj sie kochana, pomysl, ze jesli juz jest tak jak jest, to dobrze, ze to wyszlo teraz poki mozna temu zaradzic.

Widze, ze dzieciaczki wam dzisiaj ladnie pospaly :) moja tez niezle, i pierdziala rano jak najeta, chyba infacol zaczal dzialac, ale o tym przekonam sie wieczorem. Ann dzieki za namiary na sab-simplex. Madalenka a mi wlasnie farmaceuta polecal ten sab-simplex, na jego coreczke nic nie dzialalo, tylko to.
Widze tez, ze niektore z Was pisza do mnie veAnn, a to raczej jest Vea+nn :P (tak jak imie jednej z zerrikanek z "wiedzmina" Sapkowskiego +dwa razy "n" na koncu :) ), bo na imie mam Magda, a nie Ania :) Ale namieszalam z to zmiana nicka hehe Jak juz pisalam wczesniej, moze byc spoczko a moze veann, bez zbednych formalnosci (typu wielkie litery), jak Wam pasuje :)

A moja Juleczka jest prawdopodobnie wynikiem pocieszania mnie przez meza (plakalam mu, ze ciezko mi bez samochodu) albo podziekowan w dniu nastepnym za prezent od meza czyli wlasnie upragniony samochod :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

wiecie co, moja tesciowa stwierdziala ze moj bartus jest nadpobudliwy i na pewno cos mu jest. on rzeczywiscie jest dosc ruchliwy, ciagle macha nozkami i raczkami i posapuje sobie, jak sie go bierze na raczki to sie wyrywa - ma bardzo silne nozki...
czy myslicie ze w tym cos nie tak? czy mam po prostu ruchliwego synka?
teraz tylko sie martwie

Odnośnik do komentarza

martusia
wiecie co, moja tesciowa stwierdziala ze moj bartus jest nadpobudliwy i na pewno cos mu jest. on rzeczywiscie jest dosc ruchliwy, ciagle macha nozkami i raczkami i posapuje sobie, jak sie go bierze na raczki to sie wyrywa - ma bardzo silne nozki...
czy myslicie ze w tym cos nie tak? czy mam po prostu ruchliwego synka?
teraz tylko sie martwie

nie ma sie co martwic .... porozmawiaj o tym z lekarzem on Cie z pewnoscia uspokoi a dzieci wywijajac nozkami i raczkami cwicza miesnie wiec wg mnie wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza

Ale wy jestescie poszlam tylko pranie wstawic i lazienke sprzatnac a tu o 2 stronki

Witam sierpniowe mamusie
Teraz jak nas tak duzo to nawet niemysle ile bedzie nadrabiania po 1 nieobecnym dniu a wiecej:rofl:
Madalenka ja kąpie w oilatum uzywalam oliwki nivea nawet nie wiecie co Weroni ma teraz ze skora :mad:skorupa az nasza pediatra sie zalamala i przepisala specjalnie robiona masc ( ktora nota bene jak stiwerdzila moze nawet niepomoc:eee:) az musze zrobic zdjecie jej z bliska. wogole zapytala mnie czego uzywam?niezdazylam jej odpowiedziec a ona czy jonsona? bo co drugie dziecko ma uczulenie na nie
Martusia nie sluchaj tesciowej Weroni jest strasznie ruchliwa ledwie mozna ja czasami utrzymac
Weroni jest tez niespodzianka ale w wyniku niepojscia na nauczki przedmalzenskie:smiech: ups ale to niepoprawne

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

dzien dobry...ale tempa nabrało forum:)
Zaczne od Blamoo-bo i mi oczka sie zaszkliły jak poczytałam o Kajeciku-Kochana duzoooo sił na ten trudny dla Was okres-zobaczysz za jakis czas ze nie jest tak zle jak sie wydawało...buziaki dla Ciebie-silnej mamy i Kajecika

Paula, Moniq-wreszcie dotarłyscie-witajcie:)
Mada-ja kapie w Oilatum-Maja na poczatku była uczulona na Nivea-teraz wprowadzilam jeszcze zel do włosów i ciala nivea i jest ok-a oliwkuje tylko główke-podobno oliwka wysusza a kapiac w Oilatum cialo juz jest natłuszczone.
Tusiak-taka ruchliwosc jest myśle normalna - Maja czasem tak rusza łapkami ze K śmieje sie ze jakbysmy wsadzili jej siekiere do łapki to las by wyrąbała:):):):smiech:-aaa tesciowa ...no cóz-zobaczymy co moja jutro wymysli :smiech:

Zmykam narazie konczyc ciasto....miłego dnia!!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Aniołek Łysego
dzisiaj padam...

głowa mi pęka i kręci mi się w niej... nawet małego nie kąpię bo boję się że polecę... sama nie wiem co mi się dzieje... przemęczenie?
poza tym mały tak jakby chciał jeść a nie mogł.... nie wiem czy coś z pokarmem mam nie tak... robi rybę a jak go przystawiam do cycka je je je i potem się wygina, przystawiam do drugiego znów je je je i się zaczyna wyginać potem sporotem go przystwawiam do cycka i je chwilę i się wygina i potem płacze i robi rybkę... może mu mało? jejku porąbane to karmienie już mam tego dość jak nie kurde cycki to znów małemu coś nie pasuje... cały dzień się meczymy i wczoraj to samo było:zmartwiony:

dziewczyny nie nadrabiam bo nie mam siły... wyżaliłam się tylko:(
miłego wieczorku i spokojnej nocki

U mnie to samo...nie kumam...:Męki::Kiepsko:
Tak w ogóle to witam wszystkie lasencje. Muszę nadrobić - a to nie lada wyczyn...potem wpadnę.

Kasia
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jnokqoctj.png

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmhthgffw6s.png

Odnośnik do komentarza

nefretete
Ale wy jestescie poszlam tylko pranie wstawic i lazienke sprzatnac a tu o 2 stronki

no wlasnie !!!
ide nakarmic a tu juz stronka leci !
:Uśmiech::Szok: (fajne emotki doszly)

Ide ratowac moje rybki bo przez Julke w ogole nie mam juz czasu na akwarium (wlasnie mi sie zasyfil filtr i padly mi dzisiaj 3 molinezje) i nie wiem czy nie zrezygnuje z niego, bo teraz jest tak zaniedbane, ze szok :( i szkoda mi tych rybek :(

A w ogole zapomnialam: WITAM SIERPNIÓWECZKI :D

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...