Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

justyna@
Pewnie ze tak trzeba sie pośmiać a tego troszkę chyb nam tu brakowało
a ÓWDZIE no wiesz każdy lubi co innego :Oczko::sofunny:

to ja mimo wszystko zostanę przy tym ówdzie :sofunny::Śmiech:

patusia23
No i chciałam Wam napisać że średnia na pierwsze półrocze Mojej Natalki wynosi 4,8:smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:

:brawo::brawo::brawo::brawo:

radość serca
Agnieszka31
to Ala dzisiaj przybiega do mnie i wola wiec jej mowie ze pojdzie jak to zrobi do nocnika , na to Ala,
oczywiscie pampek pelny...wrrrrr

:hahaha:

Aguś nauczy się... Swoją drogą dzieciaczki to kombinują :)
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

umarłam ze śmiechu :sofunny::sofunny:

moja jak ostatnio zrobiła kupę, zajrzała do nocnika i mówi do mnie:

NIESAMOWITE MAMA, PRAWDA?

no cóż :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

u mnie tez cisza, jak ja lubue te chwile!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justys- hihihi, powiem szczerze ze ja tez bym przed dzieciakami zasnela jakbym mogla,

Starletko- zdrowia kochana, i nieczym sie nie przejmuj,

spokojnej nocy zycze, buziaki

Odnośnik do komentarza

bry wieczór
padli z pół godziny temu, a Szym od 6.09 na nogach (6 minut snu w taksówce). Na szczęście (odpukać) jest zdrowy. Uliśka po występie krakowskim, i spotkaniu z p. Gellnerową (w Domu Kultury) - dostała książkę z autografem.
Gda spokojnej końcówki
Patusia brawa dla Natalki

Potrzebującym cały czas zdrowia

Odnośnik do komentarza

to ja tradycyjnie nocna zmiane obstawiam

o 20 padlam z Majunia i wlasnie sie przebudzilam, no a skoro nie moge zasnac to zagladam

Patusia-wow-piekna srednia, brawo dla Natalki:):)
Agnieszka-Ala spryciulka:), pamietam ze Maja jak zaczela sikac do nocnika to mowila-bijcie mi brawo-pojde do przedszkola
ANulko-ciesze sie bardzo ze jestes:smile_move:
Ann-no masz malego terminatorka:):)cos mi to przypomina-hihi, te nasze dzieci sa niezmordowane
GDA-jejku, to juz...to trzymam mocno kciuki!!!! a ja kochana dokladnie rok temu o tej porze dostalam pierwsze skurcze:) i po 5 h gnalam na porodowke:):)
Starletko-jednocze sie w przezyciach-Maja wlasnie tez zwrocila-nie moze sobie odkaszlnac i az serce boli jak widze jak sie meczy:(
Martusia-a czopek glicerynowy nie zadziala??szkoda by sie meczyl....sa tez na zaparcia taie syropki aptece
Mineralka-zdrowka
Moniq-dla chlopakow rowniez zdrowka

U nas..... sama nie wiem, Milenka dzis osluchana-czysta, ale katar jeszcze powrocil, natomiast Maja juz prawie 2 tygodnie chora, kaszle nocami, katar ciagle jest....mam nadzieje ze antybiotyk wreszcie ja podleczy bo juz sil brak idziecka strasznie zal
Z powodu chorob odkladamy jutrzejsze urodziny Miluni i dzien babci i dziadka na jakis luty:(:/...no trudno zdrowie wazniejsze a obie maja byc jakis czas izolowane. zwlaszcza od dzieci

no to monolog wygloszony, ide placic rachunki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

MILENKO KOCHANA
Wszystkiego co najlepsze,
co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,
co kryje się w maleńkim słowie - szczęście
- oraz tradycyjnych stu lat życzy forumowa ciotka z rodzinką

http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1524/1524616fe83svjqpv.gif

Dzień Dobry

Ja wczoraj garść leków i do łóżka (zimno dreszcze,okropny ból gardła)więcej już nie będę smęcić

Wszystkim potrzebującym zdrowi i sił

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Milenko- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, duuuuzo duuuzo zdrowia, usmiechu na twarzy i aby kazdy nastepny dzien byl lepszy od poprzedniego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

witam sie rowniez

u nas nocka do bani z winy Ali, obudzila sie o 3.00 i do 5.00 nie spala, gdy juz zasypiala Pierozek sie obudzil, dostal mleko i poszedl spac ale znowu ja juz nie moglam zasnac, wrrrrrr
i 0d 7.00 juz pekna aktywacja Pierozka, hihihi

Gda- czekamy na Franka!!!!

Inka- zdrowia dla dziewczynek!

Moniq- zdrowia dla chlopakow!!!

Patusia, Justys- milego dnia

buziaki

Odnośnik do komentarza

Człowiek to sie czasami zakręci nie wyciągnęłam sobie wczoraj mięsa mielonego z zamrażalnika i dziś nie wiem na która będzie drugie danie a może lodowe sznycelki podam

Inka niezmiennie zdrówka dla dzieciaczków i dla was
Ann tobie również miłej soboty :love:
Olimpia z moją opuchlizna lepiej dziś płukam szałwia usta więc raczej spokojnie pójdę na jutrzejszy egzamin
pytanie do was mam jak myślicie czy mogła bym dzis z młoda na chwilkę na pole wyjść czy jeszcze za wcześnie

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

justyna, ja jak robie mielone to mroze mieso juz w formie sznycelkow i jak nie mam czasu robic prawdziwych polskich sznycli to wrzucam na patelnie takie zmrozone i posolone i dopirawione czym trzeba i tak pieke, mieso nie jest zbyt suche bo zmrozone trzyma troszke wody

no ale to francuski styl pieczenia miesa mielonego :D

Noas kaszle jak nie wiem, nos zapchany, zlapad dziadostwo u opiekunki :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...