Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

justyna@
Moniq Patusia Zus wrrr powodzenia
Agnieszka nie wiem skąd sie jej to wzięło a ma to od cZasu jak była u mnie w pracy i ganiała po korytarzu krzycząc na moich podopiecznych "opaki do śpania sio" młod aiwe że tata to pan mama pani a Gaja no właśnie "Daja Pan i tu sief" :sofunny::sofunny:no coments
zupka ogórkowa juz sie gotuje ja zaraz jeszcze wyskoczę do sklepu bo m zapomniał kupić cukier a młoda chce szyneczkę

a Ty z cukru te szyneczke robisz???????????????? dawaj przepis :sofunny::sofunny:

patusia, no widzisz, ten sam problem mamy, ja licze wlasnie ile strace na tej calej historii, ponoc nie tak wiele bo bylam w szpitalu ale poki co jeszcze mi niczego nie wyplacili :/ a lekarz cos wspominal zeby mi jeszcze tydzien przedluzyc i nie wiem czy sie godzic bo bedzie ciezko z kasa jak sie zus nie pospieszy....

agnieszka, dzieki ze bytasz, blizna ponoc ladna, ja to widze innym okiem no ale fakt ze jakas rozciagnieta czy czerwona nie jest wiec ok, swedzi i ciagnie troche, w tym tyg zaczynam podnosic troche noasia, ze tak powiem na nim cwicze moje miesnie, bo przeciez do pracy trzeba wrocic a tam nikt nie bedzie sie ze mna cackal i robote trzeba bedzie zrobic czy operacja czy nie. a jesli nie moge to mi powiedza ze moglam zostac w domu do wygojenia :lup: niby slusznie ale fakt ze z kasa bedzie niewesolo, ale oczywiscie DR bo jak inaczej

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Patusia- paznokietki suuuper!!!!!!!!!!!!!!!!moje wyginaja sie we wszystkie strony wiec sa bardzo krotkie, koniecznie witaminy musze jesc

Moniq- pewnie ze dasz rade, kto jak kto ale Ty dasz;ale uwazaj na siebie, powoli, powoli a bedzie dobrze,

Ann- gonie gonie chorobska!!!!

Odnośnik do komentarza

ANN,AGNIESZKA i moje paznokcie łamały się,moja była praca nie zezwalała na pomalowane i długie a teraz mogę sobie na to pozwolić.7 lat temu zajmowałam się malowaniem paznokci to było moje hobby,próbowałam przeróżnych wzorów (raz nawet zrobiłam wiaderko z łopatką do piasku),ach wspomnienia

Odnośnik do komentarza

Patusia Dominik już ok, B lepiej
a ja średnio dalej wszystko mnie boli (no prócz gardła) zawalona niesamowicie jestem...
(nos i drogi oddechowe) naczynka pękają krew się leje, w środę idę na kontrolę
a do tego totalny brak humoru i chęci do życia - wieczne problemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...