Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez przelotem

U mnie caly dom spi...zastanawiam sie o ktorej rano dziewczyny zaalarmuja ze pora wstac...no nic -dosc intensywny dzien mialy to padly...na szczescie zdazylam je wczesniej na szybkosci wykapac
K tez chrapie z nimi, a ja...hmmm przesadzam kwiatki, i pedze na allegro poszperac jeszcze za prezentami

Aniolku-my tez tęsknimy, super ze Kacperek sie tak pieknie rozwija-wracaj do nas szybko
Kronkis- zdrówka dla Ciebie, moze wyluzuj z tymi porzadkami kochana jak taka oslabiona jestes??
Justys-ja tez praktycznie nie zaczelam ale wcale nie mam pewnosci czy sie wyrobie
Moniq- i jakie wrazenia po cyrku-jestem bardzo ciekawa!:)

Jutro dziewczynki do babci a my Z K na podboj sklepow(mam nadzieje ze w poniedzialek bedzie mniej tłoczno)

dobrej nocki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

My już po odwiedzinach u dziadków Zuza śpi Natala się kąpie T poszedł do sklepu

Ja na 6 do pracy,więc też zaraz do łóżka

JUSTYNKA śliczne choineczki i buziaczek słodki i wzajemnie dla Gajuni

INKA udanych zakupów jutro

KRONKIŚ zdrowia zdrowia zdrowia

ANIOŁKU kciuki za wokandę M i super że u Was ok

Miłego i spokojnego wieczoru i dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- "nie tylko" urocze, hihih buziak dla Gajeczki!!!!!!!!!!!!!!!

Aniolek- super ze wszystko ok, i powodzenia dla Was na wokandzie!!!

Inka- udanych zakupow!!!

a ja dzis dzeiciaki przenioslam do wiekszego pokoju a biuro A do malego, a niech sie gniecie!!!!!
PIerozek wrocil do spania ze siostra wiec pewnie sobie pobiegam,
aaaa, i chyba w lutym smigamy na narty i nie wiem czy PIerozka brac czy go zostawic z babcia, w sumie ja nie z tych co non stop musze jezdzic, bedzie nas wiecej wiec i dzieci bedzie mozna zostawic pod opieka na chwil kilka ale ......
z drugiej strony tydzien to chyba za dlugo dla mnie, po 3 dniach tak strasznie buczalam za Ala jak bylam w szpitalu,
jeszcez chwile do namyslu mam,

spokojnej nocki zycze,
buziaki

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Agnieszka fajny plan wyjazdowy i myślenica zrozumiała (ja nie doradzę bo my bez możliwości zostawienia dzieci na dłużej więc i bez doświadczenia jak by to było). Czemu do bani?
Justys no to już macie świątecznie, Gaja słodzizna.
Aniołek powodzenia na wokandzie
Inka udanych zakupów

PODCZYTUJĄCE WCIĄŻ PROSZĘ O PISANIE!!

W temacie porządków nie potowarzyszę w rozmowach, bo ja z tych co dodatkowo na ten czas umyją okna, zmienią firanki, a reszta tak jak co dzień (bez wyjmowania wszystkiego z szaf i szafek, w których robię to na bieżąco). Bo - tak jak pisałam w tekście o rodzinnych przygotowaniach do świąt - chcę by moje dzieci nie kojarzyły tego czasu jako głównie sprzątania, sprzątania, sprzątania... (tak jak ja głównie zapamiętałam z mojego domu, sprzątająca i gotująca zmęczona Mama)

Odnośnik do komentarza

mam jeszcze laptopka w domu więc korzystam...
strasznie mi brakuje wieczorów z wami...

zapomniałam napisać że moje ciocia w czasie kacperkowego wyjazdu na dwa tygodnie w listopadzie do prababci nauczyła kacpra że:
"babcia to chojeja" a "ciocia aga jest kochana"
i moje kochane dziecko mówi do mnie ostatnio rano:
"maja stajaj! mama stajaj!" więc ja do niego "kochanie jeszcze chwilka" a on do mnie "stajaj chojejo!":Histeria: brak słow...

dobranoc i spokojnego wieczorku:Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

witam poooozna pora
oj, braklo mi czasu na forum dzisiaj
a niby taki domowy dzien byl, no tak ale i duzo w tym domu mialam do zrobienia i nie koniecznie na swieta (tzn porzaski itp) bo ja tez nie z tych co myja sciany, szafki i zyranole

aniolku, ciesze sie ze sie odezwalas!! jakie przewidywania co do wokandy?
ah ten asze dzieci, teksty maja niebanalne! u nas ostatnio na topie jest tekst taki
-wolam Noasia NOAH!!
a on przylatuje i pyta: CO JEST GRANE??

oli, jak u Ciebie??

justyna, super foteczki! fajna choinka! no i Gajka czad!

inka, udanych lowow!

agnieszka, masz nad czym myslec!! ja bym chyba wziela ale trzeba powizyc za i przeciw :)

co do cyrku, dzieciaki skorzystaly, 20.30 sie zaczelo, najpierw godzina normalnego cyrku a potem 20min przerwy i potem druga godzina cyrku na wodzie
tzn scena wylozona ogromna blachta wypelniona jakimis 40000 litrami wody, na srodku podest okragly na ktorym byly wszelkie sztuki, sztuczki i akrobacje. A na koncu sciagneli te scene i pod nia byly fontanny wodne i swietlne. Ze wzgledu na zwierzeta i caly spektakl nie mozna bylo robic zdjec z flashem wiec fotki mam ale sredniej jakosci
nie zrzucilam ich jeszcze na kompa :(
ale jutro zrobie na pewno i do srody powinnam sie wygrzebac z opoznienia :lup:

chlopakom sie podobalo ale kolo 23ej to juz byli zmeczeni
ale Noas odwaznie poszedl sobie sam zrobic zdjecie ze SW Mikolajem, a jak zobaczyl ze Pani Mikolajowa daje cukierki to w ogole byl wniebowziety, fotke mam to tez pokaze :)

a teraz juz mowie dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

aniolek "stajaj chojejo" to jest to czego mi wlasnie brakowalo :sofunny: mialam zaraz szukac w google jakichs dowcipow ale juz nie musze :Śmiech:
Zagladaj jak tylko bedziesz miala kompa z netem pod reka :)

"chojeja" tak mnie rozbawila, ze zapomnialam co mialam ktorej napisac, a nie mam sily czytac drugi raz :oops:... na pewno mialy to byc pochwaly:
dla szymka za piekne czytanie, dla justyny za choineczki i chyba kronkis za zapal do porzadkow (u mnie go nadal brak), mialy byc zyczenia zdrowia chyba dla ineczki... reszty nie pamietam, przepraszam.

U mnie ok z gardlem, tzn. nadal troche pobolewa i nic wiecej (po tel. do poloznych) zdecydowalam nie brac narazie antybiotyku (nie mam temp, kaszlu, kataru, bolu miesni, oslabienia - NIC). Jutro zadzwonie do mojego lekarza, albo moze do niego pojade (chociaz mialam jechac we wtorek, zobacze).
Wczoraj mialam intensywny dzionek, rano kupilismy choinke (sztuczna ale wielka, 220cm) taka nasza pierwsza choinka z prawdziwego zdarzenia, wczesniej mielismy taka maluka zawsze. Pozniej pojechalam dokupic bombek, przy okazji jakos zwiedzilam wszystkie supermarkety i kupilam prawie wszystkie prezenty (jutro reszte zamowie na allegro) no i wieczorem, zeby Julce zrobic radoche ubralismy choinke, aaaaale byla zadowolona :mdr:

Dzisiaj znow puscily mi nerwy z kilku tygodni i ryczalam M. jak mala dzidzia, czuje sie po tym padnieta jak po silowni, ale moze to lepiej, ze wywalilam to wszystko z siebie zamiast gniezdzic to gdzies gleboko... plusem jest tez to, ze M. chyba wiele zrozumial, o czym nawet wczesniej nie mial pojecia.

Zaraz zrzuce fotki z choinka (jestem z niej dumna wiec sie pochwale hehehe)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane

VeAnN- choika bombowa!!!!!!!!!!!!!!!!
my pewnie w weekend ubierzemy;

Ann- ja juz czesc okien pomylam, na dole zostaly tylko te co sie nie otwieraja od zewnatrz wiec jakies 15 minut roboty, a tak to tez jak zawsze, bez zadnych szalenstw,
a jak sie czujesz????

Justys- chetnie sie do kawki dolacze, hihihi

uciekam, jakies wycie dochodzi spod stolika

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Witam

U mnie jak u Ann :Oczko: szczególnie na święta nie sprzątam - takie normalne porządki plus okna - z resztą nas i tak na święta w domu nie ma.... (jedziemy do teściów)

VeAnn piękna choinka - marzę o takiej dużej ale hmmm musiałabym sobie od sąsiadów kawałka pokoju pożyczyć :Śmiech:
Justyna słodki całus i śliczna choinka
Aga super z wyjazdem - też miałabym dylematy odnośnie dzieci bo ja swoich nigdy nie zostawiam - bo nie mam z kim (po za jakimiś jednodniowymi wypadami Nati do dziadków ale to było dawno)

Aniołku miło Cię widzieć, zaglądaj częściej ::):

miłego dnia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Agnieszka - boska fotka :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:
Ala już bardzo duża ::):

a u nas troszkę lepiej - dziękuję, że pytasz
ja skończyłam antybiotyk - jeszcze mnie coś drapie w gardle ale jest lepiej - myślę, że w środę lub czwartek pójdę pod igłę :Oczko:(badania zrobię)

Natalka też dużo lepiej - ona antybiotyk ma do środy i w przyszłym tygodniu też ją kłucie czeka o ile nic się nie wykluje do tego czasu

Dominik za to jeden dzień kaszle drugi nie :Histeria: okropny suchy męczący kaszel

Odnośnik do komentarza

i ja witam po weekendzie.

widzialam ladne zdjecia, gajuni, ali z pieskiem, czytajacego szymka, choinek ;-)

my choinke ubierzemy w przyszly weekend
co do sprzatania to tez nie robimy wielkich pozadkow. u nas sprzata sie na biezaco wiec to co zwykle. okna w miare czyste bo mylam pare tygoni temu wiec z tym poczekam do wiosny ;-). jako ze pracujemy do 23 wlacznie (i w ten sam dzien impreza siwateczna w pracy) to gotowanie zostawiam sobie na 24 od rana. bede miala siostre do pomocy wiec powinnysmy dac rade. na wigilii bedziemy tylko my i siostra. troszke malo bo wole gdy jest duzo osob no ale coz... w tym roku jakos wszyscy znajomi sie gdzies indziej wybieraja...

milego dzionka i zdroweczka dla potrzebujacych

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dobry....
Ala i Nora przecudne......Gajunia i choinka veann i Justysi-piekne....

my na basen sie szykujemy po cudnej niedzieli z mikolajem w hotelu i wesolym dniu na placu zabaw.....
troszke nas ..... zdjecia z mikolajem nie zrzucone jeszcze:)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/925/medium/IMG_5127.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/925/medium/IMG_5136.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/925/medium/IMG_5260.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/925/medium/IMG_5405.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/925/medium/IMG_5412.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/925/medium/IMG_5414.JPG

milego dnia!!!:36_15_6::36_15_6::36_15_6::36_15_6:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...