Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starletka

:Padnięty: wyprasowałam olbrzymią stertę ciuchów, ugotowałam obiadek - dzieci o dziwo oglądały Kubusia Puchatka więc miałam chwilę spokoju by nadgonić domowe sprawy..

przed chwilą dzwoniła mama, że jutro rodzinka jedzie do "babci" popakować jej rzeczy pozbierać to co się komu przyda itp - chciała żebym jechała ale ja sobie tego nawet nie wyobrażam - dla mnie to wszystko za świeże a dokładniej mówiąc co raz bardziej odczuwam jej brak. Eh nie pora na takie wynurzenia bo przecież święta za pasem ale łzy same mi po policzkach lecą - bardzo bardzo za nią tęsknię z dnia na dzień co raz bardziej

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

Aniołku super wieści, świąteczny prezent :)
Starletko sił na ten trudny czas...
Katia My mamy fondue ale takie nie do sera, do oleju w którym "smażymy" różności
Radość fajnie z przygotowaniami, my mamy tonę pakowania, w weekend wieczorami będziemy to robić (lubię ten czas). I super, że będziesz miała tyle wolnego.
Mineralka dobrze że u Was zdrowiej

Ja dzis pojechałam z Ulą do laryngologa bo wydawało mi się że nieco słabiej słyszy.
Ma trochę płynu w uchu, nie ma nagromadzonej woskowiny, płyn, stan nosa rozpulchniony świadczą o alergii, dostała psikacz do nosa i za 3 tygodnie mamy się pokazać. Dobrze myślałam ze ciut gorzej słyszy (teraz wiem że z powodu płynu)

Ja tracę głos, w nocy katar mnie zalewał, chyba muszę wypocząć trochę bo mam wrażenie że ze zmęczenia tak mi się robi, nie mogę się obronić

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Hey Kochane

Ja już po pracy,i stwierdzam że to ostatni dzień w tej pracy od poniedziałku pójdę na chorobowe aż do końca roku a potem intensywne poszukiwanie pracy (jest mi tak smutno)no ale najważniejsze że mam Kochanego T który mnie wspiera no i oczywiście Was :hot over you:

STARLETKO tak mi przykro tulam mocno

MOJA TO ZA WSPANIAŁE ŚWIĘTA I ABY NOWY ROK BYŁ LEPSZY

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Dzięki dziewczyny - ciężko mi bardzo z tym ale nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z rzeczywistością - głowa swoje wie a serce nie słucha...

Patusia przykro mi z powodu pracy - doskonale rozumiem to, że jest Ci smutno, dobrze, że masz wsparcie, ja mocno trzymam kciuki za kolejną lepszą pracę :Całus:

Ann zdrówka życzę - i daj organizmowi troszkę odetchnąć
mam nadzieję, że psikacz do noska pomoże Uli

Odnośnik do komentarza

witam kochane

wczoraj baaardzo zabiegana wiec czasu jak na lekarstwo

ale widzialam DOMINIKE!! kochanie, bardzo sie ciesze ze zajrzalas!!!! chlopaki super!!! jak powyastaly!! az jak tam Twoje zycie? do przodu i na prostej czy duzo zakretow?? oby jak najmniej!!

dama, Ciebie rowniez witam, slonce, jak sie masz??? tak milo Was, zguby poczytac!!

i Veann tez znowu zajrzala, swietnie, robi sie wiekszy ruch i niech juz tak zostanie!!! nie przemeczaj sie!!

aniolku, ale sie ciesze razem z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yipi: bedziecie miec wspaniale swieta!! na poczatku bedzie pewnie czas adaptacji ale potem na pewno bedzie wspanale!!

patusia, bardzo mi przykro, myslami jestem z Toba, wierze ze Nowy rok przyniesie Wam duzo dobrego i tylko pozytywne wiesci!!!

starletko, rozumiem doskonale ten smutek, ja wlasnie wspominam bo 5 lat temu zmarla moja babcia i lecialam do PL na pogrzeb a mam razenie ze to bylo rok temu.... czas mija ale wspomnienia zostaja....

wszystkim pozostalym zycze milego week endu, ja mam bardzo bardzo zajety i mam nadzieje ze nie padne ze zmeczenia!! :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam si i ja
dziś u nas też zaczynamy przygotowywać sie do świąt
Radość nie będzie mnie jednak w Łodzi zdecydowałam że jeden zjazd mnie nie zbawi a w domku mam co robić i Niedziela handlowa obiecuje że jeszcze bede w łodzi i w tedy na pewno sie umówimy
wszystkim miłego spokojnego dnia
Moniq odgrzewam:kawa: pychota
patusia spokojnych przygotowań

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry kochane

wpadam wam powiedzieć choć nie wiem czy nie za wcześnie ale licze na Wasze kciuki

wczoraj na teście (robionym popołudniu) pojawiły się 2 kreseczki i to dość wyrażne!
sama nie wie co i jak ,tak bardzo boje się że zacznę krwawić choć z 2 strony czuję sie fantastycznie

:36_1_11::angel1::yipi::yipi::yipi::yes::heart:

buziole będe zaglądać

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń,
przychylności wszechświata,
siły w ramionach i czystego ognia w sercu,
co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniecie,
stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,
a każda najdrobniejsza nawet czynność
przybliża Was do bycia najszczęśliwszymi i
najbardziej uśmiechniętymi osobami spośród wszystkich ludzi.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...