Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starletka

Witam

Mada Dominika
jak miło Was widzieć :)

Patusia śliczne zdjęcia - chętnie bym zobaczyła jeszcze tą z avatarka w większym wydaniu :)

Moje dzieci zaczynają dostawać do głowy od siedzenia w domu a ja razem z nimi bo wytrzymać ciężko :Szok:

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

patusia23
STARLETKO Jak byłoby normalnego rozmiaru to bym wrzuciła one jest przybliżone to i tak nie powiększy się,sił na czas ze swoimi łobuzami

Ja ledwo patrzę na oczy nie śpię od 2.40

rozumiem ::):

ja dzisiaj rano pospałam długo ale noc miałam marną i oczy mi się same zamykają - więc łączę się z Tobą w bólu :Szok:

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Uff
Dominik śpi
Natalia jeszcze coś sobie opowiada
cisza i spokój

z racji tego, że jestem totalnie wykończona mówię już DOBRANOC i życzę spokojnej nocy

za spokojną noc
za zdrowie i spełnione marzenia
za ciepłą rodzinną atmosferę w tym przedświątecznym okresie

Odnośnik do komentarza

HEJKA
Młody chyba wreszcie zdrowieje - ODPUKAĆ !!! - wziął ostatnią dawkę antybiotyku (10dni) i zostały już tylko syropy wykrztuśne - a mnie chyba coś rozbiera albo jutro się zapowiada gwałtowna zmiana pogody (na +20) bo mnie głowa i cała reszta boli - no ale dzisiaj troszke sie napracowałam zbudowałam karmnik dla ptaków i powiesiłam (i słoninke też) z czego Jasiek zadowolony jest niesamowicie - tylko narazie czekamy żeby ptasie plotki się rozleciały że u nas darmowa wyżera :) - odsnieżyłam całe podwórze - a sniegu było dosłownie po kolana i ciągle cholerstwo pada - jutro pewnie nawet z domu nie wyjdziemy jak tak dalej pójdzie - poza tym malowałam łazienke i byłam na zakupach wykładzinowych - no i kupiliśmy sobie zestaw do telewizji N - tylko nie mam pojęcia kiedy my go odpalimy bo czasu brakuje
na jutro w planie sprzątanie kuchni - na szczęście nie takie gruntowne jak reszta domu bo tutaj remont planujemy na styczeń więc na git będą porządki po remoncie - no i zostaje mi tylko korytarz wyszorować i wypastować, położyć nową wykładzine i finito - w przyszłym tygodniu zajmować się będę kulinarnymi wyczynami
a teraz padam na cyce i ide spać
papa

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

helołłłłłłł :)
oczywiscie nie pamietam wszystkiego (jak zwykle)...
bardzo sie ciesze z wizyty Dominiki i Madalenki :36_1_21: obejrzalam sobie zdjecia, ale juz duze te Wasze pociechy, a jakie przystojniachy :Śmiech:

mineralce zazdroszcze energii i jestem pelna podziwu :surprised: no i ciesze sie, ze chorobsko mija
pati, moniq sliczne zdjecia :)

ann wlasnie mi uswiadomilas, ze zapomnialam o kartce dla ciotki z USA :eee: teraz to juz nie dojdzie, ale lipa:oops: chyba do niej zadzwonie w Wigilie i juz...

A ja w koncu uporalam sie z zamawianiem prezentow, co roku spada na mnie obowiazek wyszukiwania i zamawiania prezentow od calej rodziny dla calej rodziny (wiedza, ze mam talent do grzebania ciekawostek w allegro :mdr:) a jeszcze pozniej bede je pakowac:Męki: Porzadki planuje na jutro i pojutrze, powinno wystarczyc, a ze wzgledu na ciaze w tym roku troche odpuszcze (oleje niektore zakamarki, nic im sie nie stanie):oops:

ide jeszcze zjesc 2 kolacje bo mi zoladek przyrasta do kregoslupa a teraz to nie powinno miec miejsca :oops::36_1_21: (hihihi, alez mam teraz wygodna wymowke)

I stwierdzam, ze mam najukochansza coreczke na swiecie :11_9_16: Tak mnie milo zaskakuje, ze szok. Ostatnio wdrapuje mi sie na kolana, łapie tymi malutkimi dlonmi moja twarz, przytula sie z calych sil i mowi z taka ogromna przyjemnoscia "mmmmmmm, mmmmmmm" :Śmiech: A jak sie kloce z mezem (staram sie przy niej unikac, ale nie zawsze wychodzi) to mi daje buziaczki, zebym juz nie gadala, zawsze miekne w tym momencie :mdr:

Padam, papa kochane :36_3_15:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

Dobrze że to dziś piątek aby do 14 za oknem jeszcze pada śnieg i termometr pokazuje -13stopni brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

MINERALKA super że Jaś zdrowieje,a Ty na prawdę masz przypływ energii

VEANN słodka Juleczka

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

aniołek łysego
dzień dobry!!!!

Ojjjjj jaki dobry!!!!!
M. Będzie w poniedziałek w domku:lol::lol::lol::lol: Tak się cieszę....

Postaram się wieczorkiem zajrzeć:))))

dziękuję za kciuki:całus:

aniołku tak się cieszę że będziecie już razem w trójeczkę

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane Moje

U nas też zima na całego, mroźno bardzo...

Dominika śliczne fotki :) Ale masz pomocników :)

Ann u Was to już tak fajnie przedświątecznie, domek ozdobiony, pierniczki zrobione :)) Gratki dla Uli za wyróżnienie :36_2_25:

Maduś powodzenia w realizacji planów :Całus: I oczywiście dużo zdrówka dla Kajtusia!

Patusia zdjęcia Zuzi BOSKIE :smile_jump::36_3_13:

Starletka jak zdrówko u Was? Mam nadzieję, że już jest lepiej.

Aniołku
cudne wieści, cieszę się, to przed Wami wspaniałe, rodzinne Święta :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

U nas do przodu, czasu jak na lekarstwo, ale małymi kroczkami do przodu. Kulminacja przygotowywań do Świąt będzie w weekend, tzn. ubieranie choinki, pieczenie pierników, zakupy i porządki. Temat prezentów zakończony, popakowane, czekają na pierwszą Gwiazdkę :)

Piotruś smarcze, ale liczę, że nie rozwinie się nic więcej z tego. W poniedziałek ma zabawę choinkową w żłobku i mam nadzieję, że pójdzie na nią i będzie się super bawił.

Ja cieszę się na weekend. Potem jeszcze tylko pon., wt. i śr. do pracy i na kilka godzin 28.12., a poza tym do LABA do 3 stycznia :smile_jump:

Spokojnego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

witam

veann ja chętnie kawki :D superowa masz córeczke,to prawda te gesty słowa to coś nie o opisania

mój Wiktor dziś wstał i zapodał text : mamusiu wstawaj..jest dzień..odsłoń rolety..(przytulił mnie i powiedział) ..kocham Cię :mis: i jak tu nie wstać w dobrym humorze :D

właśnie siedzie z :kawa-woman: nie mam zbytnio czasu bo muszę chatkę ogarnąć na 15 koleżanka z mężem wpada (bedzie robić siostrze i koleżance pazurki wiec do wieczorka zejdzie)
dziś też chcemy stroić choinkę

wczoraj wieczorem teść pojechał od nas do Holandii był u nas 2 dni wpadnie znów w połowie stycznia

wczoraj porozsyłałam kartki świąteczne z fotką Wika wyszły superowe mam nadzieje że miło zaskoczą rodzinkę :36_2_25:

i w sumie jakoś, tak leci że wieczorem padam na pysk a od rana znów coś do roboty do załatwienia

od kilku dni czuję się jakbym miała dostać okres a jakoś nie mam

u nas zima na całego śniega z 10 cm Wik zachwycony :36_15_5::36_15_5::36_15_5::36_15_5:

wczoraj kurier przywiózł nam http://images47.fotosik.pl/239/aaca7497691d3c40.jpeg
wymarzone od 9 lat fondue
czy któraś z Was ma korzysta ??

1 raz chcemy zrobić w sylwestra naszą 3 Wik spokojnie do 24 wytrzyma :D

widziałam śliczne fotki patusiowej córeczki i synów dominki cudowne dzieciaczki!!!:hot over you:

madalenko cieszę sie że znów Cię czytam -mega całus dla Was :zwyrazami_milosci: i oby wszystko się poukładało po Wszej myśli :Kiss of love:
mineralko cieszę sie że przegoniliście choróbska,też nie dawno kupiliśmy N młody ma swoje kanały bajkowe i myślę też dzięki nim taki rozgadany bo texty ma jak dorosły
:D
sarletka jak dziś samopoczucie?? :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Radość co tam u Was? - pytanie nieaktualne doczytałam wyżej hihi

u mnie ok - dzieci w miarę ale mam złe przeczucia - nie wiem dlaczego mają takie niewyraźne oczka, może to kwestia długotrwałych chorób i ogólnego zmęczenia - mam taką cichą nadzieję
ja lepiej - miałam iść w środę na badania ale @ dostałam :Szok: poczekam aż się skończy

Katia ciut lepsze bo mam świadomość tego, że jutro B w domu i wspomoże mnie przy urwisach - po za tym chyba ubierzemy choinkę więc też będzie trochę frajdy dla dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...