Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry
Agnieszka mój Ty strażniku kochany :Całus: odkąd pamiętam pilnujesz mnie :)
Ano wczoraj miałam małe wieczorne babskie wychodne (marcówkowe) i jak wrocilam o 23 to chcialam zrobić to co miałam w planie na mojej liście
Anulka, Agnieszka sił na zmagania rodzeństwa
Patusia sil na caly dzien i zabiegany tydzień
Mineralka pamiętasz o mocy kciuków naszych? To miej to w głowie, na spokojnie zacznij leczenie i będzie dobrze. Musi!!
Ineczko zdrowia
wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

anulka oby psycholog pomogl. a moze miki sam dojrzeje... on na pewno kocha majeczke z calego serca. to wszystko przez zazdrosc bo moze mysli ze ty kochasz bardziej maje niz jego.. wiem to sama po sobie bo jak bylam mala to bylam bardzo zazdrosna o moja siostre i dopiero gdy zaczelam byc za nia odpowiedzialna tzn. chodzic z nia do przedszkola (ja do zerowki ona do maluchow) lub gdy wyjezdzalysmy razem na kolonie, do sanatorium itp to wtedy sie to zmienilo. ona byla ta mlodsza, nie bylo rodzicow i wtedy sie nia opiekowalam.

Odnośnik do komentarza

Witam

AMELKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Widzę, że rozmowy o rodzeństwach... u mnie dzięki bogu z początku była sielanka w relacjach między Dominikiem a Natalką
Ale teraz niestety każde ma swoje zdanie często się szarpią.... Dominik gryzie Natalię wyrywa jej włosy - Natalia znów uparcie wyrywa mu zabawki i nie pomagają tłumaczenia ani próby zainteresowania jej czymś innym w danej chwili... mam nadzieję, że im to minie bo mimo wszystko są bardzo za sobą tulą się całują - bawią się razem - oglądają książeczki itp - słodki widok
ale wojny między nimi mnie wykańczają

Minarelka trzymam kciuki za 2 kreseczki

Nie nadrobię za wiele bo zbieramy się do lekarza... ta moja panna szczeka niemożliwie

Odnośnik do komentarza

martusia
anulka oby psycholog pomogl. a moze miki sam dojrzeje... on na pewno kocha majeczke z calego serca. to wszystko przez zazdrosc bo moze mysli ze ty kochasz bardziej maje niz jego.. wiem to sama po sobie bo jak bylam mala to bylam bardzo zazdrosna o moja siostre i dopiero gdy zaczelam byc za nia odpowiedzialna tzn. chodzic z nia do przedszkola (ja do zerowki ona do maluchow) lub gdy wyjezdzalysmy razem na kolonie, do sanatorium itp to wtedy sie to zmienilo. ona byla ta mlodsza, nie bylo rodzicow i wtedy sie nia opiekowalam.

Martusia jeśli kocha to w dziwny sposób okazuje miłość. My z S przytualmy go tak samo jak Maję, poświęcamy tyle samo czasu, chwalimy, prosimy o pomoc. Traktujemy ich identycznie. Kiedy zwalił Maję z łózka, odginając jej paluszki, nie okazał nawet ułamka skruchy. Widząc, że ona płacze, ja płaczę, przynajmniej by przeprosił a on popatrzył na nas i odszedł do pokoju....

Odnośnik do komentarza

Anulka
starletka

moi sąsiedzi mają podobny problem jak Ty tylko, że u nich już duże dzieci... 17 i 13 lat
do tej pory niestety starsze nie akceptuje młodszego....

nie strasz...

niestety ... a żeby było śmieszniej starsza jest dziewczyna

ale mam nadzieję, że u Was będzie zupełnie inaczej bo takie sytuacje to ewenementy
głowa do góry ja trzymam za Was kciuki i wierzę w Twoją siłę

uciekam

miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie i buziak dla AMelki!!!!

co do rodzenstwa to i u nas nie zawsze jest kolorowo, obaj walcza o to co akurat drui ma w rece, czasem Natanek wysmiewa sie z Noasia bo nie mowi poprawnie i mowi mu ze dzidzius z niego itp
ale staramy sie jak mozemy zeby ich wyciszyc i uspokoic... nie zawsze wychodzi ale coz....

inka, zdrowia dla Was!!
starletka, zdrowka dla Natalki
justyna milego dnia w pracy!!
mineralka, powodzenia bedzie dobrze zobaczysz, kciuki nasze dialaja cuda!!
agnieszka, mam nadzieje ze syndrom stazrszej siostry sie zmniejszy z czasem!!
aniolku, no zapomnialam o Tobie w srodku nocy!
ale ann Cie przebila!!
martusia, i Tobie sil z Bartkiem!!

ide do dzieciakow bo sie bajka w tv skonczyla :D

Odnośnik do komentarza

normalnie padam... nie mam siły...

wiecie co? takie zazdrośnictwo u dzieciaków to normalna rzecz... nawet ja czasem jestem zazdrosna o siostrę... chociażby dlatego że ja w jej wieku nie mogłam sobie kupować co miesiąc nowej bluzki czy spdni... a ona może bo sytuacja materialna lepsza od tej co kiedyś była...
ale z drugiej strony... kocham ją ponad wszystko i oddałabym wszysko dla niej... i sama kupuję jej coś od czasu do czasu:Padnięty: takie to pokręcone...
a najbardziej taką miłość docenia się po stracie kogoś tak bliskiego... dopiero w tedy zaczyna człowiek żałować że się kłóciło czy szarpało... ale w tedy to już jest za późno... i niestety dla takich maluchów to jest nie do zrozumienia ...

uciekam do pracki...

miłego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

a ja po lanczyku. wyszlam sobie na spacer bo o dziwo ladna pogoda sie zrobila..
zachaczylam o sklepik i kupilam bartusiowi body na dlugi rekaw i skarpetki.
mam pytanko: od jakiej temperatury bedziecie zakladac dzieciom rajstopki pod spodnie? bartek w zeszlym roku byl jedynym chlopcem w zlobku ktory mial rajstopki pod spodniami. zastanawiam sie czy kupowac mu na ten rok czy nie... w sumie nie ma tu u nas mrozow..

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochane

Czytając co napisałyście jadłam zupkę(ostatni posiłek był o 9)

Co do rodzeństwa u Nas na początku było że jak Natalka widziała ile rzeczy dostaje Zuza(typu pampersy kaszki itp.)wyliczając nam kazała sobie tyle samo kupowac (wytłumaczyliśmy i jest już ok)rzadko się biją a wręcz odwrotnie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę Natalka się bawi z Zuzą)jedna tęskni za drugą a gdy rano wychodzą (jedna do szkoły druga do żłobka )to Zuza mówi do Natalki "pa Natalka Kocham Cię i wróc do mnie":36_2_25:

A na swoim przykładzie (z rodzeństwem )to szkoda słów odzywam się tylko z bratem (to mój brat bliźniak i mam z nim super kontakt)a 2 siostry po prostu nie odzywam się z nimi

STARLETKO zdrówka dla Natalki

RADOŚC oby Piotrusiowi szybko przeszło

ANULKA
mam nadzieję że szybko uda się rozwiązac problem (między Mikim i Mają )

INKA i dla Was zdrówka

JUSTYNKA spokojnej pracki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...