Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mamuśki

przedewszystkim serdeczne gratulacje dla Nefre i jej synusia - super że już jest was czworo :)

wybaczcie laski ale nie doczytuje bo nie mam juz sił - a jeszcze gotują misię ziemniaki na farsz do jutrzejszych pierogów :)

powiem wam że byłam wczoraj u lekarza - i okazało się że nie mam owulacji - i to najprawdopodobniej już długo - a napewno przez ostatnie 4 miesiące - robiłam testyowulacyjne i zawsze negatywne - no a teraz usg potwierdziło tylko - no i pewnie to zespół policystycznych jajników - na szczęście mam super doktorka i nie czeka na cuda a odrazu bierze się do roboty - dostałam luteine na wyrównanie cyklu i clostilbegyt na wywołanie owulacji - mam nadzieje że da to cokolwiek i że szybko zobaczymy upragnione 2 kreseczki - ale tak szczerze to strasznie mi przykro i pluje sobie w twarz że nie poszłam wcześniej do gina - tyle miesięcy zmarnowanych , przepełnionych nadzieją i przepłakanych - a nie było żadnej szansy - oby wreszcie wszystko ruszyło do przodu :)

uciekam do ziemniaków - dobranoc

zaraz sąsiedzi się zlecą bo cebulka pachnie na dwa kilometry :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

martusia
ale dzis jestem zla...:Zły:
pogoda fatalna. leje strasznie... po polgodzinnym spacerze do zlobka jestem przemoknieta. w jednej rece parasol, w drugiej wozek, kierowcy nie zwracaja uwagi na pieszych.... ehhhh, szkoda gadac

olimpijka w takim razie umowie wizyte na ten weekend. oby obylo sie bez kanalowki..

MArtusia- z racji ze ja nie dentysta to dzisiaj skonsultowalam to co pisalas z moim i mialam racje...czym predzej tym le[piej.....jego brat jest dentysta w dublinie i wiemy jakie akcje tam robia :D

Witajcie wogole...
do[iero weszlam do domu :( wagarow mi sie zachcialoi to dzisiaj odbebnilam swoje

|Nefre-ogromne gratulacje dla Ciebie-dzielna mamusiu-dla dumnego tatusia i super starszej siostry...a mlody niech rosnie zdrowo :D

Nie pamietam wiecej ale jeszcze jedna rzecz mi w glowie siedzi-Agnieszko dziekuje Ci slicznie jestes kochana......sciskam Cie mocno....

Padalo dizsiaj caly dzien stad moja decyzja o pojsciu do pracy ale jutro ma byc ladnie wiec.......

spokojnej nocki :)

Odnośnik do komentarza

moniq zapomniała o mnie:lol::lol::lol::lol::lol:

nefre nasza słodzitka! ogromne gratulacje! i buziaczki w stópki dla twojego maleństwa! cieszę się że tak szybko poszło! czekam na focisze:Śmiech:

mineralka! trzymam kciuki:Całus:

zdrówka dla chorowitków...

ann fajna dedykacja stronki:Śmiech:

katia wymiary wika superowe! niesamowitego masz mężczyznę...

pozapominałam... padam dziś na twarz... po prostu masakre mamy w pracy:Padnięty::Śpiący:

dobranoc

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

AMELKO WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE OGROMNY BUZIACZEK

Dzień Dobry

Przeczytałam wszystko ale czasu mi nie starczy nie mam sił już wstawac a gdzie tu do soboty cały tydzień zabiegany jutro wizyta u okulisty z Natalką w piątek bilans Zuzy (ale to już T idzie)i sobota do pracy

wszystkim potrzebującym zdrówka,sił

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

witam sie i ja

Amelce moc buziakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas po staremu, choc nocka lepsza, nie zapeszam, ale na nogach od 6.00 a wczesniej pobudki o 2.00, 4.00, 5.00 ale uwierzcie mi ze jest lepiej, hihihi

Justys- buziaki dla Gajeczki i zdrowka dla psiaczka, lobuz z niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patusia- sil na ten zapracowany tydzien,

Ann- buziaki dla Uleczki, mam nadzieje ze juz lepiej a Szymon sie uchroni przed przeziebieniem, widze ze Ann jak zwykle przed polnoca polozyc sie nie moze!!!!!!!!!!!!!!!!i pewnie po 5.00 na nogach,

Olimpia dostala juz przypomnienie o dbaniu o siebie wiec sie nie bede powtarzala,

no i tyle zapamietalam,
my wczoraj ruszylismy upomniec K8i o braku na forum, Pati superasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a K8i kwitnaca!!!

powiem Wam ze mnie wczoraj ruszylo przeczucie i po 10.00 zadzwonilam do Nefretete, trafilam w dziesiatke, zastalam ich w szpitalu,
czekam rowniez na zdjecia maluszka,

Ala tlucze Pierozka ze hoho, juz nie wiem jak mam do niej mowic, przeprasza ale za chwile cos nowego wymysla, ech,

na zakupy czas sie wybrac, dzieciaki nic do jedzenia nie maja, juz nie wspomne o nas,
spokojnej srody, w Wawie leje ze hej, wrrrr a mowili ze super pogoda ma byc, niech sobie meteorolog na spacer z dzieciakami idzie,

Odnośnik do komentarza

dzień dobry w ten szary i deszczowy poranek :Kiss of love:
Mineralko trzymam kciuki za leczenie :Kiss of love: Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Mając jedno dziecko mogłaś przypuszczać że z drugim też się uda. Grunt to myśleć pozytywnie i skutecznie rozpocząć leczenie.
Amelko ogromne buziaki dla Ciebie :Kiss of love:
Gosiu co u Was?
Patusia sił na ten zabiegany tydzień
Aniu zdrówka dla Uli. Trzymam kciuki by silniejsze leki nie były potrzebne.
Agnieszko podaję rękę. Miki tłucze Maję na potęgę. U Was o tyle lepiej, że Ala jeszcze nie do końca ma świadomość tego, że robi źle. Mój 5 latek robi to świadomie i z premedytacją.

Reszcie mam miłego dnia, mimo deszczowej aury :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Anulka- moim zdaniem Ala zdaje sobie sprawe z niektorych rzeczy, wie ze nie wolno skakac po kojcu jak Pierozek tam jest, wie ze nie wolno bujac lezaczkiem, robi to tak mocno ze boje sie ze Pierozek wywroci sie razem z lezaczkiem, wie ze nie wolno pluc na Pierozka itp itp,
szkoda slow, zreszta sama wiesz najlepiej, nie wiem skad to sie bierze, Pierozek w sumie sam sie soba zajmuje a ja staram sie poswiecic ten czas Aliszonowi, ale w sumie ile mozna rysowac, grac i malowac, moze robi to z nudow, nie wiem.........

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Anulka- moim zdaniem Ala zdaje sobie sprawe z niektorych rzeczy, wie ze nie wolno skakac po kojcu jak Pierozek tam jest, wie ze nie wolno bujac lezaczkiem, robi to tak mocno ze boje sie ze Pierozek wywroci sie razem z lezaczkiem, wie ze nie wolno pluc na Pierozka itp itp,
szkoda slow, zreszta sama wiesz najlepiej, nie wiem skad to sie bierze, Pierozek w sumie sam sie soba zajmuje a ja staram sie poswiecic ten czas Aliszonowi, ale w sumie ile mozna rysowac, grac i malowac, moze robi to z nudow, nie wiem.........

ja mam wrażenie obserwując Majcię, że ona nie do końca rozróżnia pojęcie dobra i zła. Uczy się na podstawie zachowań Mikiego, które są dalekie od ideału. Póki co jej tłumaczę, tłumaczę i tłumaczę. Krótko bo takie dziecko wyłącza się po 10 sekundach, ale dobitnie (broń boże bez krzyku i bicia). Zobaczymy jaki będzie efekt.
Miki to oddzielna historia. Dlatego jest mi potrzebny psycholog by móc nad nim zapanować. Sama nie dam sobie rady.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

mi znów mysz nie działa i męczę się z przeskakiwaniem na wszystko na klaiwaturze bleeee

Amelko stu latek zdrówka i szczęscia... pociechy z rodziców, dużo zabawek i ciągłego uśmiechu na buzi

patusia siłek...
ja już tez jakoś ledwo daję radę

przepraszam ale pozapominałam... bo zanim cokolwiek napiszę muszę tu śmigać kupe czasu tabulatorem

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

radość serca
Agnieszka Piotruś niestety po weekendzie do żłobka nie poszedł - walczymy z jelitówką. Do końca tygodnia lekarz dał szlaban na żłobek.

Także jak ma się Maluch przyzwyczajać jak nie chodzi :glass: Ale w tym stanie nie ma jak...
u nas w zeszłym roku po pierwszym tygodniu Miki wylądował na dwa tygodnie w domu. Asiu było ok! |Także nie martw się. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Radosc- przepraszam ale nie doczytalam, pewnie pisalas o tym,
duuuza buzia dla Juniorka, Juniorek dzielny chlopak wiec w poniedzialek pewnie da sobie rade,
zdrowia zycze i ucaluj Juniorka od nas!!!!!!

Anulka- tez staram sie tlumaczyc ale czasami nerwy puszczaja jak widze ze z wozkiem prosto na Pierozka mknie,
w kazdym razie obu nam sil zycze i CIERPLIWOSCI!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE DLA RODZINKI NEFRE I OCZYWISCIE SAMEJ DZIELNEJ MAMUSI!!!!WRACAJ SZYBKO DO FORMY I DO NAS:):)

AMELKO-WIELKI BUZIAK URODZINOWY-ROSNIJ ZDROWA I WESOŁA

MNIE NIESTETY CHORÓBSKO TEZ DOPADŁO-PEWNIE ZAMKNELABYM WCZORAJ DRZWI NA FORUM;)...ALE NIE MIALAM SIŁY NAWET MILI WYCIAGNAC Z ŁÓZECZKA. GORĄCZKA, WYMIOTY...DZIS JUZ TROCHE LEPIEJ I MAMA DO POMOCY WIEC MOZE TROCHE POLENIUCHUJE. k TEZ MA SIE ZWOLNIC WCZESNIEJ Z PRACY WIEC DAMY RADE.DZIEWCZYNY PO LEKARZU NA SZCZESCIE CZYSTE OŁUCHOWO-TYLKO SYROPY, WITAMINY...ETC

MILEGO DNIA
(SORKI ZA CAPS LOCK)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...