Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedzielnie
Radosc milego rodzinnego weekendu
Anulka nie bede sie powtarzała :Całus:
Patusiu fajnie że zakupy udane i super że u Natalki to tylko incydent
Inka zdrowia dla Was. Strasznie smutne to co u Juleczki, słów brak. Kuzynka, o rety po prostu katastrofa.
Moniq fajnie poimprezowaliście, a Szwagierka widzę nie daje szans na zmianę opinii o niej
Katia czekam na wieści
Justys spokojnego ząbkowania
Agnieszka sił!!

wszystkim miłego dnia
Nefre termin jutro, dasz znać jak tam u Was?

Odnośnik do komentarza

o kurcze, a myślałam, że już tu byłam :glass:

Mamucia głowa, nie ma co :lup:
Aniołku trzymam kciuki by była to chwilowa niedyspozycja Kacperka
Ineczko Skarbie, współczuję. Wszystko się skumulowało ::(:. Wiem jak straszna jest niemoc, więc ściskam i Ciebie i kuzynkę i Majcię. Oby do przyjazdu K z pracy :Całus:
Justyś oby te piątki szybko wylazły i daly spokój Gajuni :Całus:
Moniq współczuję niedospania i szwagierki - masz rację niech jej w biodra pójdzie :Oczko:
Starletko, jak u Was?
Agnieszko wiem co to niedospanie, więc sił i spokojnych nocy życzę :Całus:
Katia to do apteki leć i rozwiej wątpliwości...i nas nie trzymaj w niepewności :Całus:
Brawa dla Wika
Asiulek
zdrówka dla Juniorka

Odnośnik do komentarza

ANIOŁKU o jejku mam nadzieje że to chwilowa taka temperatura u Kacperka

INKA co za dramat współczuje i sił posyłam

MONIK brak słów na szwagierkę

JUSTYNKA oby 5 szybko wyszły

AGNIESZKO sił

KATIA super że Wiki ładnie śpi no i biegiem po test

A ja dziś leniuchuje cały dzień (w szlafroku)

Odnośnik do komentarza

czesc kochane wyaczcie ze niebede odpisywac kazdej z osobna ale cztam i wiem co sie dzieje u was dla wszystkich zdrowka i niedajcie sie przesileniu!!!!
ja jeszcze w dwupaku ale mysle i czuje ze to juz zaraz, znowu od godz mam skurcze wczoraj tez mnie trzymaly przez jakis czas..ale licze ze we wtorek bo jutro jeszcze musimy zamknac kilka spraw.. jak cos bede dawac znac

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

witam i zmykam

hihi, nefre, bo Ty myslisz ze maluszkowi to zalezy ze Ty masz sprawy do zalatwienia jutro ?? :lol: ale niech bedzie wg Waszych mysli!!

inka, Boze drogi, co za koszmar, wspolczuje tragedii u kuzynki!!!!! i sil dla Ciebie!!!

justyna, torcik byl super a Gajka daje czadu jak zwykle... nawet nie wiesz jak sie ciesze jak widze ja na zdjeciach, ze mialam okazje poznac te panienke osobiscie :D i to sie ma rowniez do pozostalych maluszkow i ich rodzicow! ;D

Odnośnik do komentarza

NEFRE!!!SZYBIEKGO I BEZBOLESNEGO!!!:):Tzrymamy kciuki za Ciebie i maleństwo:)
Justys-ale słodka Gaja...no nie moge jaka z niej jest aparatka:)

Dzięki kochane-niestety mieszkanie kuzynki w ruinie-uratowały sie tlyko ciuchy które były w pralce, reszta spalona....a sprzety zalane- tragedia ze piac sie nie chce, bo dziewczyna generalnie nie ma szczęscia w zyciu-wszystko ma pod górke.Mieszkanie było na poddaszu a to dach zaczął płonac bo jeden z lokatorów cos pokombinował w swoim kominku...ehhh.Dopiero była w trakcie urządzania wiec wszystko nowiutkie.W całej tej tragedii dobrze ze ona uszła z zyciem bo dowiedziala sie o pozarze gdy juz był rozchulany na dachu .W kazdym razie juz z kuzynostwem organizujemy pomoc finansową dla niej bo straciła cały dorobek swojego zycia
tu mały fragment jaki udało nam sie znaleźć
Potężny pożar pod Krakowem - Wideo - portal TVN24.pl - 04.10.2009

mamy przy tych wszystkich wydarzeniach mały sukces na koncie -tzn Maja dzis nie zawołała mamusiu siusiu-a mamusiu zrobilam siusiu-wiec ja ją macam czy gacie mokre a tu niespodzianka - poszła do kibelka, siadła na nocniku,zrobiła siusiu , ubrała sie i przyszła po fakcie do mnie....szokkk 2 tygodnie katowania dziecka pytaniem czy nie chce siusiu opłaciły sie:)wogóle siku juz perfekcyjnie bez pampka-nawet jak ma pieluche załozona po kapieli na noc to woła...gorzej zdecydowanie z kupka bo nadal nie zawsze laduje w nocniku-ale dzis mam motywacje:)

za duzo wrarzen-dobrej nocy!!!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Anulko-skarbie kochany dziekuje Ci z całego serducha za dobre chęci...narazie musimy sie zorientowac w sytuacji bo dzis wszystko pod wpływem emocji-cała rodzina wisiała na telofonie i tak naprawde mało kto rozmawial bezposrednio z Iwoną. Mamy sporą rodzine i mysle ze jak kazdy cos dorzuci to na poczatek wystarczajace by choc miala sie w co ubrac a w miare odgruzowywania mieszknaia pewnie dopiero beda wychodzic braki...szczescie w nieszczesciu takie ze tylko kuchnia była nie umeblowana-a meble przyjezdzaja we wtorek-wiec chcac nie chcac ocalały:(...

spijcie dobrze babeczki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

inka
Anulko-skarbie kochany dziekuje Ci z całego serducha za dobre chęci...narazie musimy sie zorientowac w sytuacji bo dzis wszystko pod wpływem emocji-cała rodzina wisiała na telofonie i tak naprawde mało kto rozmawial bezposrednio z Iwoną. Mamy sporą rodzine i mysle ze jak kazdy cos dorzuci to na poczatek wystarczajace by choc miala sie w co ubrac a w miare odgruzowywania mieszknaia pewnie dopiero beda wychodzic braki...szczescie w nieszczesciu takie ze tylko kuchnia była nie umeblowana-a meble przyjezdzaja we wtorek-wiec chcac nie chcac ocalały:(...

spijcie dobrze babeczki
mebli nie wyslę bo nie mam, ale może ubrania, albo cos do domu - jakby cos - pisz!

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
justys cudna Gaja
Inka okropna sytuacja... jakby sie udalo nam jakos pomoc to pisz co mozemy. Brawo dla Majeczki
Nefre i nie zdazylas dotrzec do mnie na kawe, licze zas na SMSa ze juz zaciskac kciuki itd.

Ula chora :( jutro lekarz. Wyglada na to ze nie obronila sie jednak przed wirusami ktore od miesiaca dziesiatkuja jej grupe w przedszkolu

Odnośnik do komentarza

inka, az mi ciarki po plecach przeszly, jaki potezny pozar... :(

brawa dla Majeczki za postepy!!! u nas bez zmian, chowa sie jak robi do pieluchy ajak sie go lapie na goracym uczynku to skubaniec zmienia temat i odwraca nasza uwage!! :lup: ajak wspomne nocni to placze... nie bede go maltretowac bo bedzie mial traume, choc przyznam ze wcale mi sie to jego rewolucyjne podejsce nie podoba......

ann, zdrowka dla Ulki!!!

uciekam spac bo ostatnia noc byla krociotka a jutro do pracy.
i prosze o wiesci na tel jakby sie nefre zaczela akcja!!!! buziole

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

ANN zdrówka dla Uleńki

ANIOŁKU zdrówka dla Kacperka

INKA współczuje bardzo no i oczywiście brawo dla Majeczki

NEFRE kciuki zaciskam

OLI mam nadzieję że u Was wszystko ok

JUSTYNKA
Gaja jak zwykle urocza a tort śliczny

Miłego i spokojnego poniedziałku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...