Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam

BUZIAKI DLA DWULATKA KACPERKA!!!!

czytam Was kochane, wczorej lekki dolek mnie zlapal, przedwczoraj tez troszke, ale juz lepiej, to moje jesienne przesilenie uczuciowe, sa takie okresy kilka razy w roku, gdy powraca nostalgia za polskoscia, polska spontanicznoscia, sielanka i innym zyciem, wpasc do kogos bez uprzedzenia, wypic kubol kawy u psiapsioly nie myslac o tym ze trzeba wrocic do obowiazkow, no ale DR, juz sie do tego przyzwyczailam i tylko troche smutam, czesto gdy wracaja wspomnienia polskich wieczorow w moje urodziny, ehhh nie smece

wszystkim potrzebujacym zycze zdrowia, dla maluszkow rowniez,

brawa dla Piotrusia za dzielne przejscie progu zlobkowego

aneczka, brawa dla Twojego synka za zlobkowanie bezproblemowe!!

ann, szymula i Ulka swietnie!!!!!

kronkis, zdrowka dla Ciebie!! jak skonczyla sie Twoja historia ze zszywaczem, m Cie wybawil??

nefre, daj znac co u Ciebie!!! trzymamy kciuki!!!

patusia, jak reka wyglada?? pewnie zaczela sie goic!!

oli, jaki film obejrzeliscie wczoraj???

martusia, co u Was?? jak zdrowko?? myslalam o Tobie bo wczoraj wieczorem mialam samotn wieczor i objerzalam sobie Twilight... domyslam sie ksiazki sa jeszcze lepsze niz film...
aha i mam pytanie, jaka jest pogoda w IRL w okresie swiat bozego narodzenia???

anulka dzieci juz sie podkurowaly?? czy mialas juz jakies wiesci od kogos innego niz sanepid??

uciekam bo w sobote duza impreza 40ste ur przyjaciela, robie mu wlasnie albumik zdjecia doszly dopiero dzisiaj :lup:
babcia zostaje u nas w domu z chlopakami, ale stresa ma totalnego bo szwagier poprosil ja zeby zostala tez i z jego dwojka dzieci, efekt taki ze babcia zostaje u nas w domu z CZWORKA dzieci na wieczor i na noc. az mi glupio, jakbym mogla to bym odwolala moje ale sie nie da bo nasza impreza jest bez dzieci...
za tydzien kolejna impreza urodzinowa mojej psiapsioly, tydzien po z kolei moje ur z rodzina a ostatni tydzien pazdziernika jeszcze jedna impreza ur moja ale ze znajomymi. czyli pazdziernik mam juz pelny we wszystkie week endy :lup:

ZALAPALAM SIE NA STRONKE
ZA ZDROWIE
ZA USMIECH
ZA OPTYMIZM
ZA NASZE MALUSZKI
ZA WSZELKIE SUKCESY
I ZA CHANDRE ZEBY SOBIE POSZLA PRECZ

Odnośnik do komentarza

moniq gon tego dolka. mialas urodzinki? wszystkiego najlepszego :-)). ja tez mam czasem takie dolki i teskno mi do polandii. ale co zrobic... tu nas wywialo
moniq, cala trylogia zmierzchu jest super. warto przeczytac. ja jednak nie moge sie doczekac kolejnych czesci filmu by popatrzec sobie na fajnych chlopakow ;-)
co do pogody to w swieta jest zazwyczaj troche wietrznie ale generalnie pogoda ok, nie pada, nie ma mrozow. tutaj w zasadzie nie ma zimy tylko jesien. czyzbys zamierzala wybrac sie do irl?

ide poprasowac i spanko
dobranoc

Odnośnik do komentarza

KACPERASKU NAJLEPSZEGO,ZDRóWKA I RADOŚCI HUMORU I MIŁOŚCI!!!:love_pack::love_pack:

moniq na pewno ciężko ci w takich chwilach i mocno cię tulę :11_6_203:
ostatnio tak myślałam że wsio sie zmienia ,kiedyś tyle koleżanek,i takich na prawdę dobrych zostało na placach dłoni policzyć,a czasem brak .....ale przecież najważniejsza rodzina,choć właśnie dobra kawka z znajomymi to jest to ............oby jak najmniej takich smutnych chwil u Ciebie!!!

jutro przyjedzie nowe łóżko do pokoju Wika i sprobujemy 1 nockę żeby spał sam w pokoiku

pozdrawiam dobranoc :36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

zdrowia dla Starletki
sił i wielu powodów do radości dla Moniq (podesłać Ci jakąś polską herbatkę? :Oczko: na jesienne wieczory)
Katia udaego debiutu pokojowego Wikiego

no i padam, na odpoczynek wciąż jeszcze nie było czasu, ale kolejne sprawy poszły do przodu i o to chodzi, dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

martusia, dzieki za info, oj ja nie wybieram sie do IRL ale mam kumpele, ktora szuka jakiegos miejsca na spedzenie Bozego Narodzenia i pytala mnie o IRL wiec sie informuje :) co do urodzin, jeszcze nie mam, za 3tyg i owszem :)

katia, kochana, dziekuje za cieple slowa!!! powodzenia na nowym lozeczku dla Wika!!

ann, slonce! mam jedna taka herbatke co pije rzadko zeby mi na dlugo starczylo:love together:

skonczylam albumik urodzinowy dla przyjaciela, ide spac szczesliwa bo jutro wysciskam kolezanke (z ktora nota bene dzis rozmawialam o jej wielkim zmeczeniu i sennosci, mamy przyczyne :D )

dobrej spokojnej i dluuuuugiej nocy dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry - chociaż dla mnie nie taki dobry

Patusia temp niestety wzrosła do 40 stu stopni i nie umiałam jej zbić do tego okropny ból
w nocy spadła do 38
rano obudziłam się z 38,9 i z bólem
Bartek zabrał rano dzieci do rodziców bo ja nie mam siły nawet wstać i pojechał do pracy.. ma wrócić koło południa i wtedy podjedziemy do lekarza

Ann Ula niesamowita :)

Odnośnik do komentarza

starletka
Dzień dobry - chociaż dla mnie nie taki dobry

Patusia temp niestety wzrosła do 40 stu stopni i nie umiałam jej zbić do tego okropny ból
w nocy spadła do 38
rano obudziłam się z 38,9 i z bólem
Bartek zabrał rano dzieci do rodziców bo ja nie mam siły nawet wstać i pojechał do pracy.. ma wrócić koło południa i wtedy podjedziemy do lekarza

Ann Ula niesamowita :)

Jejku Starletko co za paskudztwo się przyplątało zdrówka kochana i idź koniecznie do lekarza

Odnośnik do komentarza

Cześć

Moniq goń Kochana smutki i dołki. Choć ja wiem, że jak nieraz dopadną to iść sobie nie chcą :( A teraz jeszcze taka pora się zrobiła jesienno-nostalgiczna... Trzymaj się Kochana cieplutko i życzę poprawy nastroju :Kiss of love:
Spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe dla Ciebie oraz gratki dla koleżanki :)

Starletko zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. I siłek :Całus:

Kronkiś siłek i lepszego samopoczucia Kochana :Całus:

Patusia też się cieszę na weekend, zawsze wolne to wolne :)))

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny

Martusia nie wiem czy to grypa - nie czuję się jak przy grypie.. martwi mnie ból dołu brzucha i pleców...

pokażę Wam zbiory jesienne z wczorajszego dnia
i są to tylko zbiory Dominika... Natalka część swoich zaniosła do przedszkola

fotki robione telefonem więc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...