Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny witam Was serdecznie.
Pogoda u nas do bani znów pada i zimno tylko 14 stopni brr...
Inkoto straszne co piszesz o tej małej kruszynie:ehhhhhh:
Nawet nie wiadomo co napisać,ale po prostu bądź obok koleżanki i zapytaj czy możesz jakoś pomóc bo to w takich chwilach miłe jak wie się że jest ktoś obok i jest się do kogo wypłakać.
Jak już pisałam mój Sebek ma rzadką chorobę i rok temu wylądowaliśmy w 3 szpitalach po kolei i świat się wtedy nam zawalił zanim wyjaśniło się co mu jest.
i z własnego doświadczenia powiem wszystkim że nie ma nic gorszego niż choroba własnego dziecka.
Kronkiś super że mała już lepiej i że udało Ci się przemycić jakoś antybiotyk:36_2_15:

Patusiamiłej pracy:36_1_1:

JustynkoGajusia super dziewczynka Piękne fotki:Podziw:

Radość oczko Sebcia się wygoiło tylko teraz ten siniak na łuku brwiowym zmienia kolory z fioletu na żółty.
Kończę bo ze względu na brak pogody mój synuś jest dzisiaj nieznośny muszę się z nim pobawić i może uda się wyjść na troszkę na spacerek.
Miłego popołudnia:bye:

http://www.szipszop.pl/tickers/24782.gif

Odnośnik do komentarza

witam

inko jest mi tak bardzo przykro......nawet nie wiem co pisać,wielka tragedia,nam zostaje sie modlić o zdrówko i siły dla tej rodziny a Ty wystarczy że będziesz obok nich tak jak do tej pory...
jeśli jest jakikolwiek sposób w który mogę pomóc pisz!!
mocno tulę

anulka1.pl śliczne fotki na tej 1 to tego siniaka dość konkretnie widać,dobrze że się już pomalutku goi
całkowicie się zgadzam nic nie boli tak mocno jak choroba dziecka
można oszaleć

gda,justynka śliczne foty:11_9_16:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

GDA-gratki przogromne-wreszcie ktos zasila grono maluszków;)

Kochane dziekuje za wsparcie, niepotrzebnie tlyko wczoraj grzebałam w necie do nocy bo te wszystkie prognozy i rokowania przy takiej chorobie u maluszka sa tragiczne....zostawiam wiec to i modle sie by wiara w zdrowieee pomogła!:(

Justynko-no Gajunia przecudna-szkoda tlyko ze taka powazna:)
Patusia-jak czytam o tych przedremontowych porzadkach to juz trzese porami bo my w przyszłym roku planujemy remont i poprzenosic znow dzieciaki.....ale narazie temat odległy
Anulka1-fajowy sebastianek
Katia-to widze ze rodzinnie szlejecie na solarce:):)mm nadzieje ze atmosferka w domu juz oczyszczona:)
Oli jakze ja Ci zazdroszcze tej plazy...mmmmmmmm
Kronkis-super ze Puzulinka lepiej
Mineralka-masz racje-my przezywamy kazda zmiane a dla maluchow niby nic:):)...to chyba rzeczywiscie juz czas najwyzszy by Twoje rece odpoczeły-Maja juz od jakis 2 miesiecy spi na łózku i naprawde przyszło jej to bez problemu:).....a ja za niedługo musze zaczac oduczAc Milenke tak czestych wizyt na moich rekach:)

A my po lekarzu-Maja na antybiotyku(o dziwo juz zaaplikowany i udało sie bez zwrócenia)bylebym nie zapeszyła...ma rozpalone gardło, ale na szczesce gorczka nie przekracza narazie 38.Njagorsze ze od 2 dni zjadła tyle co normalnie jada przez pół dnia:(
Maluchy na szczescie juz spia, a ja czekam na K-ciezki u nas ostanio okres-zwlaszcza to uziemienie przez chorobe i pogode daje nam w kosc-Maja juz zupełnie nie spi dniami a Milka tylko dwa razy po godzince(góra)...., a przez reszte dnia królewna:) chce byc noszona....:):)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Gda- gratulacje !!!! :smile_move::smile_move::smile_move::smile_move::smile_move::11_9_16::11_9_16::11_9_16:

my wykonczone i zmartwione...Olisia je i pije ladnie, nie goraczkuje,katar kaszel minal a dzisiaj widze dziwny nalot na gardle...hmmmm nie wiem czy to nie angina??? no ale bez goraczki i bez bolu???? sama nie wiem.......wyglada to jak krysztalki soli ????????

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Ja już po pracy zmęczona i nie mam siły

GDA OGROMNE GRATULACJE :11_9_16:

INKA zdrówka dla Majeczki i sił na ten czas

OLI zdrówka dla Oli i mam nadzieję że to nic poważnego (i tylko na zaś się martwisz jak każda z Nas ):11_9_16:

RADOŚC śliczne foteczki mimo pogody widac szczęście na twarzach

Miłej i spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

HUUUUURRRRAA!!!!GDA-OGROMNE GRATULACJE!:36_1_21::36_1_21:SUPER:)

INUŚ-oj jak przykro,że Maja na antybiotyku-ehhh ta pogoda rozkłada wszystkich an łopatki!zdrówka dla Majuni i sił dla Ciebie!
radości-piekne fotosy z wojaży krakowskich;)a jaki przystojny ten Smok wawelski ;)
katia-udanego wypoczynku na solarze:)moze problemy z m sie wypalą pod lampami;)tego życzę!
oli-hmm:/jak oliśka ładnie je i pije,ani nie ma żadnych innych niepokojących objawów to ja bym nie biła na alarm i poczekała do jutra rana i ew sprawdziła u lekarza,jak nalot by się po nocy utrzymał.oby to nie było nic poważnego!ściskam i zdrowia życzę!

ja po wypraniu dywanu i ogromnym sprzątaniu jestem wypluta+wizyta u rodziców z upierdliwą babcią dała mi do wiwatu!
żegnam się z uśmiechem na ustach z powodu radości Gda:36_3_15:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane

inus, nie sukaj po necie, to najgorsze co mozna robic boajczesciej znajdje sie najtragiczniejsze info...... tule

w kontrascie, ale takie zycie, GDA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze!!!!!!

justyna, zdjecia przesliczne, nie mozesz zeskanowac mi takiego jednego lub dwoch???? ;) plizzzzzz

oli, witaj slonce!!! co do mlodj, moze byc poczatek anginy ale nie koniecznie... malo info w tej dziedzinie mam :(

k8i domyslam sie ze masz na sobie to cos co wysyla elektryczne bodzce?? ;)

radosci, super foty imo deszczu!!

mineralka, milych wakacji!!!!

u nas po kolejnym intenywnym WE, w sobote urodziny Natanka z 4roma kolegami, ufffffff, ale zywiolowe te dzeci!!!! :D dobrze ze byli tylko przez 3 godziny :D ale jubilat zadowolony
wczoraj spokojnie i pracowicie (moja dlubanina), wieczorem tesciowie a dzis praca :) po pracy wystep Natanka z przedszkolnym chrem, rwelacyjny mini koncet 20minutowy, nie umiem zgrywac na youtube ale jak sie naucze to Wam pokaze :D nie dzis :)

ah, zaomnialam pokazac zdjecia z urodzin, cos tam na NK jest bo sobie o tym przypomnialam i wrzcilam zdjecia zeby odswiezyc stary profil :D a tutaj wrzuce jutro bo bede sama z Noasiem (K jedzie na ryby z Natankiem o 16tej)

poki co pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...