Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Moniq to miałaś intensywny dzionek :lup: Dziś troche odpocznij koniecznie!

Też wczoraj myślałam co tam u Aniołka słychać, bo nic się nie odzywa...

Oli dobrej zabawy z przyjaciółmi :)))

Kronkiś powodzenia u pediatry jutro! Mam nadzieję, że dobierze Klaudynce skuteczny (nie zastrzykowy) lek...

Miłego dnia :Kiss of love:

My dziś po południu jedziemy do Piotrusia :smile_jump::smile_jump::smile_jump: A jutro i w weekend Kraków :Śmiech:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Radość, wierzę, że taki czas bez Brzdąca się przydaje. Uważj z tym ściskaniem,
U nas ok, Zuza cały czas czymś nowym mnie zaskakuje: jak reaguje na pytania, polecenia - SZOK! Ale bardzo mało mówi, rewelacyjnie się porozumiewa ale prawie żadnych słów. Mamy opanowany system gestów :):):) Ale nie martwię się tym, pewnie w końcu zacznie. Mój Bartek to gaduła więc jak już Zuza zacznie mówić to pewnie będziemy mieli dosyć! :):):)

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

Kronkiś witaj :) Jak Klaudynka??
Generalnie to Piotrusiem zajmuje się P, gdyż pracvuje na po południa i nocki, a więc ja wtedy jestem w domku. Co prawda P jest bardzo często nieprzytomny, ale co zrobić, taka praca. Bardzo dużo babcie pomagają, bardzo :)
A co do pazurków robilam tylko nogi :Oczko: I włoski też obcięte i kolorek odświeżony, ale to tak jak ostatnio się ścięłam na wiosnę...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie po długiej nieobecności :Kiss of love:
Długi weekend grubo za nami a ja wciąż dochodzę do siebie
(Aguś masz rację, była perspektywa stania w korku, ale pojechalismy przez Konstancin objazdami a potem przez Góre Kalwarię polna drogą...woda z kałuż siegała nam do połowy auta...jak bym otworzyła drzwi to na bank byłaby w aucie, ale daliśmy radę - 100km w dwie godziny :Padnięty:. Oczywiście S zdązył odebrac z serwisu auto, więc pojechaliśmy na dwa samochody. Zabrałam częśc rzeczy na wakacyjny pobyt - oba auta zapakowane pod sam sufit :Oczko:)
Po przyjeździe do rodziców miałam wątpliwości co do stanu zdrowia Mikiego. Zaraz po wyjęciu go śpiacego z auta zasnął z powrotem w łóżku i niewiele sie pomyliłam. Całe boże Ciało i piatek wymiotował jak kot. Na szczęscie mu przeszło i apetyt znowu wrócił.
Wróciliśmy wieczorem w niedzielę. Poniedziałek, woterk to pranie i prasowanie, potem sprzątanie i jeszcze kilka wyjazdowych spraw. Wieczorem zaległe obowiązki służbowe. Dopiero dzisiaj na spokojnie z kawą zasiadłam.
Obok mnie siedzi Majcia. Nie chcę sie chwalić i byćmoże to nie skromnie zabrzmi, ale pamiętam opowieści Ani o Ulincie, która rysuje, książeczki ogląda, rozmawia i patrząc na Mikiego, który woli zabawę puzzlami, autami, garazami i torami samochodowymi marzyłam o dziewczynce, któa ładnie mówi, ogląda ksiązeczki, śpiewa. I to wszystko mam. Nikt nie wieży kiedy mówię, ze Maja ma 20 miesięcy. Gada jak trzylatek, zna na pamięć chyba z pięć piosenek i ze mną je śpiewa, do tego non stop w ksiązkach. Potrafi nazwac zwierzątka typu wieloryb, rekin, ryba piła, orka, bóbr, zyrafa, słonik i wiele wiele innych. Czasem jak siedzę i słucham to aż się nadziwic nie mogę...no to się nachwaliłam a teraz czas poodpisywac Wam :Śmiech:

Madalenko :Kiss of love::Całus:
Natankowi spóźnione życzenia urodzinowe :Kiss of love:

Kaśka sliczne fotki Ali :Śmiech:
Martusiu super Bartuś :Śmiech: A Ty laska że hoho!!!
i kolejne fotki super widziałam. Patusiu fajne, rodzinne zdjęcia z ZOO
Mineralka sił na ten koniec roku, cieszy fakt, że za chwile wakacje :Śmiech: Co do gadulstwa to się nie przejmuj. Są dzieci i dzieci. Jedne gadaja szybciejinne wolniej. Jeszcze pomarzysz o chwili ciszy, zobaczysz :Śmiech:
Justynko cudne zdjęcia z procesji, czy to strój Krakowski? Gaja - Myszka też rewelacyjna! Zdrówka dla Was!
Ala witaj w klubie katarowym. Moje dzieci nie miały go przez popraedni tydzień ale znowu wrócił. Maja zalana dosłownie, nie wspomnę o mokrym kaszlu przez to dziadostwo :Zły: Zdrówka!
Asiulka Pomagierka masz Boskiego :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:Nie ma to jak wspólne przygotowania obiadku :Kiss of love:

Oli super fotki i w ogóle fajna z Ciebie babka :Kiss of love: Zarażasz optymizmem :Kiss of love: Ciesze się że Cię poznałam osobiście. Krótko bo krótko Cię widziałam, ale strasznie się cieszę... kurde, ale mnie wzięło na refleksje :Oczko:
Inuś moc serdeczności dla K!
Aniu Ula i Szymi jak zawsze rewelacyjni. A ze spodni usmiałam się do łez :sofunny:
Gosiu ściskam Kochana!
Kronkiś zdrówka dla Pyzulinki
Dominika ciary miałam po przeczytaniu Twojego posta. Współczuję ::(:
Gda witaj! Super, że jesteś i dzieki za świetne fotki! Jak patrze na włoski Waszych dziewczynek i patrzę na piórka mojej Majci to mnie serce boli :Oczko: ale cóż, nie mozna miec wszystkiego :Śmiech:
Inuś co do ząbków to dwa na raz pokazały się w dniu kiedy Maja skończyła 6 miesięcy. Znam dzieci co miały zęby w wieku 4 miesięcy.
K8i :Całus:

i ponad godzine nadrabiałam :Padnięty:

jeśli kogos pominęłam - przepraszam :glass:

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Wczoraj po wizycie nie zajrzałam, bo sił zbraklo. W kazdym bądz razie prace mam na 100%. Wczoraj mialam telefon od szefa, który bardzo potrzebuje ludzi a ja potrzebuje kasy więc się dogadaliśmy. U lekarza nie za ciekawie. Guzek się powiekszył więc trzeba jak najszybciej zacząć działać. jestem już umówiona na naświetlania. Narazie seria 5 zabiegów, a pozniej się zobaczy, mozliwe ze juz nie bede taka poparzona, bo skóra zrobila się grubsza po ostatnich naswietlaniach. Niestety brzydko się zagioło( mam chyba tendencję do bliznowców niestety) ale DR.
Anulka super ze już jesteś z nami. Chyba rosnie Ci mały geniusz. Brawa
Asiu podziwiam Cię że wytrzymujesz tak długo bez Piotrusia. Ja bym chyba z tęskonty umarła.
Miłego popołudnia :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Stronka za zdrowie, spełnienie marzeń i spokój w sercach!

Gosia gratuluję pracy! I zdróweczka życzę niezmiennie bardzo dużo :Kiss of love:

Usycham z tęsknoty bardzo za Piotrusiem, dziś Go wyściskam, no ale teraz jest u dziadków i wiem, że Mu też tam dobrze i ma opiekę super, a ja musiałam podgonić kilka spraw, bo tak po pracy nie zawsze jest zwyczajnie kiedy...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Gosia gratuluję pracy! I zdróweczka życzę niezmiennie bardzo dużo :Kiss of love:

Usycham z tęsknoty bardzo za Piotrusiem, dziś Go wyściskam, no ale teraz jest u dziadków i wiem, że Mu też tam dobrze i ma opiekę super, a ja musiałam podgonić kilka spraw, bo tak po pracy nie zawsze jest zwyczajnie kiedy...

Dla mnie pewnie najgorsze bedą pierwsze dni w pracy kiedy mała bedzie u mojej mamy. Dobrze że M bedzie ją odwoził do babci bo ja bym chyba umarła

Odnośnik do komentarza

Gośka
radość serca
Gosia gratuluję pracy! I zdróweczka życzę niezmiennie bardzo dużo :Kiss of love:

Usycham z tęsknoty bardzo za Piotrusiem, dziś Go wyściskam, no ale teraz jest u dziadków i wiem, że Mu też tam dobrze i ma opiekę super, a ja musiałam podgonić kilka spraw, bo tak po pracy nie zawsze jest zwyczajnie kiedy...

Dla mnie pewnie najgorsze bedą pierwsze dni w pracy kiedy mała bedzie u mojej mamy. Dobrze że M bedzie ją odwoził do babci bo ja bym chyba umarła

Początki są zawsze najtrudniejsze, bardzo się tęskni, ale potem siłą rzeczy wszyscy sie przyzwyczajają, ważne by Amelka miała dobrą opiekę, wtedy będziesz spokojniejsza, będzie dobrze :))

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Gośka
radość serca
Gosia gratuluję pracy! I zdróweczka życzę niezmiennie bardzo dużo :Kiss of love:

Usycham z tęsknoty bardzo za Piotrusiem, dziś Go wyściskam, no ale teraz jest u dziadków i wiem, że Mu też tam dobrze i ma opiekę super, a ja musiałam podgonić kilka spraw, bo tak po pracy nie zawsze jest zwyczajnie kiedy...

Dla mnie pewnie najgorsze bedą pierwsze dni w pracy kiedy mała bedzie u mojej mamy. Dobrze że M bedzie ją odwoził do babci bo ja bym chyba umarła

Początki są zawsze najtrudniejsze, bardzo się tęskni, ale potem siłą rzeczy wszyscy sie przyzwyczajają, ważny by Amelka miała dobrą opiekę, wtedy będziesz spokojniejsza, będzie dobrze :))

Wiem jak wrociłam na uczelnie. Masakra normalnie, ale masz rację można się przyzwyczaić. Amelka u babci bedzie miała lepiej niż pewnie ze mną.Bo wiadomo rodzice są do wychowywania a dziadkowie do rozpieszczania ::):

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witam Kochane

Dziś troszkę pospałam bo wstałam koło 13 Zuzanka już w domku zjadłyśmy obiadek czekamy na Natalkę (poszła z klasą na pizze)i chcę troszkę na spacer iśc
Jak wróciłam rano z pracy to tak się uśmiałam z Zuzanki wchodzę do domu a Ona do mnie mamo oczy tato amknął(zamknął)za chwilkę zaczęła po nim skakac i krzyczy kanapka a na koniec przykryła go położyła na nim poduszkę i pyta się dobrze Ci no powiedź tak nawija jak opętana a jej teksty są po prostu boskie

GOSIU gratuluję pracy zobaczysz wszystko się ułoży

RADOŚC i mocno ode mnie wyściskaj Piotrusia

ANULKA super że jesteś

Odnośnik do komentarza

Patusia kanapka super! :sofunny:

Gosiu Ty silna babka jesteś! Ja pewnie juz bym leżała i tępo patrzyła w sufit w wielkiej depresji...Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :Całus:
Juz dzisiaj Asi o tym pisałam. Pamiętam jak Miki miał rok i 4 miesiące musiałam go zawieźć do mojej mamy. Moja siostra od maja dostała pracę stała na umowę a ja znalazłam niańkę od września. Mieszkał z moimi rodzicami ponad 4 miesiące i przyznam szczerze, że jeździłam do niego co dwa dni te 100km bo nie dawałam rady ::(:
Nawiedzona byłam dosłownie...jechałam w piątek wieczorem, wyjeżdżałam rano w poniedziałek prosto do pracy, potem we wtorek wieczorem byłam z powrotem, w środę rano do pracy, w piątek znowu....byłam wykończona, ale nie mogłam bez niego zyć...Seba jeździł ze mną we wtorek i w piątek a tak sama...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...