Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ANN wiem że musi byc dobrze ale każda mama przeżywa egzaminy testy dzieci no i najgorsze jest to że dzieciaki mają po prawie 10 lat,na razie dałam jej odpocząc rozwiązała 2 testy (zakupiliśy specjalnie książkę z testami na koniec klasy 3)

Odnośnik do komentarza

ann, martusia, patusia, inka, madalenka... i wszystkie inne dziewczyny z N. czy któraś z Was ma może zapisaną kopię naszego starego wątku ?? Próbuję od dawna tam się dostać, ale dzisiaj już wyskoczyło info, że wątek nie istnieje :Płacz: A tak chciałam skopiować życzenia od Was na narodziny Julki (chciałam mieć pamiątkę do albumu :Płacz::Płacz::Płacz:)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Ann
Anulka fajne fotki i w końcu widzę że Maja faktycznie podobna do S. No i trzymam kciuki za wyniki, a jeszcze coś znów macie robić? wydawało mi się że już robiłaś badania?

Aniu w badaniach krwi wyszły podwyższone wartości wapnia i fosforu i musielismy zbadać mocz i sprawdzić czy Maja wydala ten nadmiar z moczem :lup:

Odnośnik do komentarza

zakasalam rekawy i siedze w polu :lol:
kosiarka, sekator, nasionka
a po drodze ciasto na gofry, zapiekanka z ziemniakow, chleb chyba tez zrobie
dzieci spia wiec moge zrobic troche rzeczy

jeszcze troche scrapowych spraw musze zalatwic ale moze mi dnia starczy

patusia, bedzie dobrze!!

veann, niestety ja nie mam nic z N

anulka, foty bombowe!! a w czerwcu to rewelacja!!! co do odleglosci, wiesz juz na oko to 200km nas dzieli o PAryza (stety lub niestety) wiec obaczymy co sie da zrobic jak juz bedziesz miec jakis przybnlizony termin!!! super by bylo sie spotkac!!!!!!

Odnośnik do komentarza

..::VeAnN::..
ann, martusia, patusia, inka, madalenka... i wszystkie inne dziewczyny z N. czy któraś z Was ma może zapisaną kopię naszego starego wątku ?? Próbuję od dawna tam się dostać, ale dzisiaj już wyskoczyło info, że wątek nie istnieje :Płacz: A tak chciałam skopiować życzenia od Was na narodziny Julki (chciałam mieć pamiątkę do albumu :Płacz::Płacz::Płacz:)

VEANN niestety wątek już nie istnieje (miałam zapisany ale kiedy ostatnio chciałam wejśc to wyskoczyło nie ma takiej strony)

MONIK Ty to dzisiaj się narobisz

Odnośnik do komentarza

witajcie:)

anulka, patusiu-zdrowka dla ksiezniczek:)
katia kochana trzymam za Ciebie kciukasy!:spey:
veann przesliczny pokoik!!!!
reszty nie pamietam :(-przepraszam
u mnie male zamieszanie,bo jestem na etapie rozsylania cv :), jutro ide do dentysty na 11 (ostatni raz bylam po narodzinach Klaudii :) ) trzymajcie babeczki kciuki bo sie boje :)
mada a jak twoj zabek?nadal boli?
ann,martusia i reszta kobitek witajcie:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Ale Tu naprawdę dziś cisza

KRONKIŚ kciukaski za wizytę u dentysty i za pozytywne rozpatrzenie Twojego CV

A My już po zastrzyku pielęgniarka mnie tak wkurzyła że szkoda gadac:Zły:widzi że Dziecko się denerwuje bo chciało by było już po wszystkim to czekaliśmy około 15 min.bo
Pani sobie przez telefon rozmawia o kremach samoopalających

Odnośnik do komentarza

Anulko-cudne fotki....dopiero teraz widze jak Majunia podobna do S-noooo bardzo bardzo bardzo!!!!!

VeAnn-ja niestety tez mam kompii N, wiec nie pomoge

Kronkis-bedzie dobrze-mnie tez to czeka na dniach-brrrrr
Moniq-mój Boze-Ty to jakis terminator jestes:):what:

Reszte babeczek pozdrawiam,zmykam do kuchni:)bo wstyd mi dzis przy Moniq;)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...