Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dziendoberek

patusia kciukasy za natalke zacisniete. jak zuzanka sie czuje? co za babsko z tej pielegniarki :Zły:
anulka to na pewno zeby

za nami nocka taka sobie. bartek troszke marudny byl. rano tez nie mial za dobrego humoru i caly czas sie do mnie kleil. przeczytalam na stronie pampers ze ok 18 miesiaca dziecko przechodzi kolejny skok rozwojowy i jest znow bardzo "klejace sie" do mamy i placzliwe.
a za oknem znow pada. u mnie w pracy smieja sie ze lato juz sie skonczylo...

milego dzionka

Odnośnik do komentarza

Kochane ja tu siedzę jak na szpilkach nie mogę sobie miejsca znaleźc a Was nie ma????
Wszystkie Nasze zguby gdzie jesteście??????????

OLIMPIJKA jest w Polsce pewnie ma masę spraw do załatwienia

DOMINIKA ma urwanie głowy przed KOMUNIĄ

COGITO jedyny mężczyzna w Naszym gronie i też zaginął bez śladu

KATIA Kochana mam nadzieję że u Was już lepiej :36_3_17:

K8I czyżbyś zaginęła u tego dentysty????

AGNIESZKA31 Tobie wybaczamy bo masz teraz 2 na głowie (ale zagląda jak znajdzie chwilkę)

PAULA rzuciła się w wir pracy i nie ma jej Kochana napisz co tam u Was???buziak

MONIK obecna codziennie,dziś jest w pracy

NEFRE Kochana a Ty gdzie ?????????????

ALA wróciła do Nas,ale tak byśmy poprosiły jakieś fotki

MKARASOWSKA gdzie Ty się podziewasz????co u Was jak Michałek

KAŚKA odkąd wróciła do pracy też jej prawie nie ma,jak Ala???????

MADALENKA
Kochany Ty Nasz Babolku wróc do Nas???ząbek już ok???????

EMMA,LOKATKA,BATKA,DORIS,CO TAM U WAS????????

ANN a Ty gdzie dziś się podziewasz????????

KRONKIS,STARLETKA odwiedzają Nas

INKA odwiedza Nas mimo że ma urwanie głowy ze Swoimi Córeczkami

JUSTYNKA gdzie jesteś,pewnie załatwiasz sprawy z babcią no i praca buziaki

VEANN
już chyba ma więcej czasu bo zagląda

GDA nawet się pojawiła

MINERALKA chyba testuje samochód

ANULKA jest mimo nadmiaru obowiązków

BLOOMOO Nasza Kochana jak chłopaki????

MADZIUTEK zapomniałaś o Nas :(((

MARTUSIA odwiedza Nas i pisze

ANIOŁEK jak Kacperek czy już wyzdrowiał????

GOSIA hop hop co u Was

Ja przepraszam(jeśli kogoś pominęłam) ale nie mogę sobie miejsca znaleśc myślę o Natalce

Odnośnik do komentarza

patusia chyba sobie zrobilas sciage z kilku ostatnich stron ? :) chyba wszystkim nam odpowiedzialas :D no i jak testy ???

Kurcze jak mi sie dzisiaj nic nie chceeeeee, mam lenia-GIGANTA, a tyle roboty, ze szok :eee: a do tej pory tylko wstawilam pranie :oops:
Wczoraj skonczyli malowac ostatnie pomieszczenie, wiec nie mam juz wymowki, ze czekam z konkretnym sprzataniem, az sie skonczy remont :36_2_12:

No nic, walne jakas kawke-siekiere, zakasam rekawy i do roboty... niech mnie któras kopnie w 4 litery na zapęd :smieszne:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Patusiu-kciuki za Natalke zaciskam i ja-na pewno dobrze Jej pójdzie:)

VeAnn-ja tez dzis jakiegos lenia dorwałam...siekiera odpada, ale kopniak to i mi by sie przydał:)

A my wczoraj mielismy jakis dobry dzien jesli chodzi o kwestie finansowe, K dostał podwyzke, do tego dodatkowo moze zwrócic sobie okeslona kwota za dowolne zakupy, wpłyneły pieniazki z US i jeszcze szykuje nam sie fajny zastrzyk pieniązków na dniach-a jelsi wszystko wypali to nawet podwójny....to chyba rekompensata za to ze z ZUSu nic mi nie wypłacili:):)

Dzieciaki spia-wiec chwila dla siebie....zwłaszcza ze Maja marudna od rana, a do tego wymiotowała całe drugie sniadaniee-chyba ostatnia 3 daje o sobie znac- dzięki Bogu Milenka to złote dziecko i współpracuje z mamusia...

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

inka
Patusiu-kciuki za Natalke zaciskam i ja-na pewno dobrze Jej pójdzie:)

VeAnn-ja tez dzis jakiegos lenia dorwałam...siekiera odpada, ale kopniak to i mi by sie przydał:)

A my wczoraj mielismy jakis dobry dzien jesli chodzi o kwestie finansowe, K dostał podwyzke, do tego dodatkowo moze zwrócic sobie okeslona kwota za dowolne zakupy, wpłyneły pieniazki z US i jeszcze szykuje nam sie fajny zastrzyk pieniązków na dniach-a jelsi wszystko wypali to nawet podwójny....to chyba rekompensata za to ze z ZUSu nic mi nie wypłacili:):)

Super taki dzień

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane

Patusia- wspaniale ze Natalce dobrze test poszedl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i buziak dla Zuzanki, widze ze jeszcze 3 zastrzyki zostaly, niech bede bezbolesne!!!!!!!!!!!!!!!!

Inka- witaj, super ze juz po chrzcinach i czekam na zdjecia,

Anulka- przepiekne zdjecia!!!!!!!!!!!

u mnie dzien zaczal sie......moze lepiej napisze ze wczorajszy sie nie skonczyl,
niestety lapacz snow od Olimpii nie dziala, Ala budzi sie 100 razy w ciagu nocy, przebija w tym swojego braciszka, ech,szkoda slow!!!!!!!!!!!!!!
oczy jak panda mam, powinnam pisac "wita Was Aga co ma oczy jak panda"
powinnam sie polozyc (A pojechal z Ala na basen) ale Pierozek sie zaraz obudzi wiec nie ma sensu,

zycze spokojnego popoludnia!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

witam

wlasnie doznalam szoku, moja corka ma cale nogi w czerwone plamki (srednicy ok 1cm), szorstkie, niby-blizny ...nie mam zielonego pojecia co to jest ,ale jest ich baaardzo duzo i Pyza wyglada jak biedronka;):):) macie jakies pomysly kobitki?
(kilka bylo juz pare dni wczesniej) tak czy siak-jutro lekarz

u dentysty 4 zeby plombowane , czyszczenie szczeki z kamienia nazebnego, efekt: pusty portfel, obolala szczeka i ucho (!) jednym slowem czulam sie,jakbym miala plac budowy w buzi (wiertary itp) :):):) ale na szczescie wszystkie zebole juz mam zdrowe:)

patusiu zdolna corcia!
anulka oby to byly zeby!
agus podziwiam cie ! (oszalalabym na twoim miejscu z tymi nockami-bo ja spioch hihihi)
czesc aniu:)
justys, mada hop, hop?

buziole

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...