Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam szybko w poludnie

mada, zdrowka kochana!! a pszczoleczka BOSKAAAAAAAAA!!!

dla Milenki sto lat sto lat na pierwszy miesiac!!!!
inka, korzystaj z prezentu od meza i zu na sklepy!!!

k8i, BRAWO za zrzucone kg!!! rewelacja po prostu!! a co daly zdjecia Patusi ?? jakies nowinki??

ala, alez numerek z tym rozbitym jajkiem, coreczka mojej znajomej za to chodzila do lodowki, wyciagala surowe jajka i podmieniala je na KInder niespodzianki!! :D

anteko, sliczne fotki malenkiej!!

nefreterte, co to za post?? pisz nam tu wiecej!! sciskam!!

JUSTYNA ANULKA MADA STARLETKA I WSZYSTKIE POZOSTALE PANIE czekam w takim razie na Was w drugi week end sierpnia, szczegoly do dogrania!!!

k8i kochana, niestety lipiec nie wczodzi w rachube (chyba ze to tylko pomylka przy pisaniu), jestem w sierpniu!!! i juz sie ciesze!!! pewnie poprosimy jakas Krakowianke (duzo ich nie ma :D ) zeby zaklepac jakis stolik w koryms z krakowskich lokali??!!

wracam do pracy
pa

Odnośnik do komentarza

to znowu ja:)

moniq-juz pisze sprostowanie:potrzebny mi dokładny dzień spotkania w sierpniu,żeby mój malż mógł w lipcu poprosić o te kilka dni wolnego na sierpień w swojej pracy :) nie chciałabym przegapić spotkania parentigowego (tak jak to było w ubiegłym roku z olimpią:().a zpoza tym w końcu tylko raz w życiu byłam w krakowie,więc fajnie by było pozwiedzać to piękne miasto:)

dziewczynki dziękuję za odpowiedzi odnośnie tego kataru:)zaraz ja tak wyklepię,ze wypluje ten katar z siebie.
mada-Gucio przeuroczy :) a Twpja Mama ma niewiarygodny talent do robienia stojów!z jaką precyzja wykonała tą pszczółkę!pogratulować!a Kajtuś przesłodki:)

inka-leć na zakupy dzielna kobieto!wyszalej się ile wlezie!ja miałam taki zamiar,zeby samej wyskoczyć dziś na zakupy(ogólnospożywcze i choć popatrzeć na wymarzone ciuchy),ale widzę,ze mój G chce ze mną pojechać,abym nie wpadła w wir wydawania kasy (której i tak prawie nie mamy:hahaha:).kup sobie kochana coś ładnego i wygodnego!

radości-bardzo się cieszę,ze sprawiam komuś radość swoimi wypocinami.fakt- nie zawsze mam wenę i chęci do pisania,ale zawsze czytam,co u Was słychać!mój G mówi,że "dzień bez Parentinga jest dla mnie dniem straconym":hahaha::36_6_5:świntuch dokuczliwy ;)

anulka-strasznie mi sie podobał Twój artykuł o tej kurze domowej:)normalnie,jakbyś o mnie pisała:)dziękuję Ci za niego,bo trochę mi oprzytomnił umysł i zmobilizował mnie do tego,zeby znależć w sobie jakiś (nawet malutki) cel i do niego dążyć:)dziękuję też za namiary na tą "znachorkę".siostra była tam miesiąc temu i podjęła decyzję o kuracji u niej.ale z racji tego,ze na razie nie moze wyjść z grypy odłożyły leczenie na "po chorobie".
dzięki za gratki zrzuconych kg.tez sie cieszę,ze na tegorocznych weselach nie będę świciła tłuszczem ludziom po oczach:)


za chwilę i ja Wam trochę pofoczę,bo juz dawno nic nie wklejałam :)
mój marudny czort w końcu zasnął!idą 2 ostatnie trójki!!!!!!!!:leeee:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

anulka / justys bartus ok. lekko pokasluje ale osluchowo czysty wiec dzis w zlobku.

wczoraj jak bylismy z bartusiem na spacerku to podszedl do nas kotek. bartek byl strasznie podniecony. uwielbia zwierzatka ale nigdy nie widzial ich z bliska. bardzo sie cieszyl. dalismy kotkowi kawalek kanapeczki i jak bartus zobaczyl jak kotek ja zjada to nagle zaczal strasznie plakac... nie wiem co moglo spowodowac ten placz. czy to ze zjadl mu kawalek kanapki i byl zazdrosny, czy moze fakt ze kotki jedza? tak mi sie wydaje ze on myslal ze to sa zabawki a jak zobaczyl ze kot je to sie przestraszyl.... :Szok:
potem jak wrocilismy do domu to zaczal wpychac kanapeczke swojemu tygryskowi do buzi...

Odnośnik do komentarza

ah moniq-bo pytałaś. z tymi zdjęciami pati do reklamy to jedna wielka lipa wyszła. cala ta agencja chciała nas po prostu naciagnąć na sesję fot za 450 zł.a jak daliśmy im zdjęcia od własnego fot to się wogóle nie odezwali.chcieli na nas zarobić.a taką figę.musze pojechać tam i wyciągnąć płytę ze zdjęciami patuli.dobrze,ze mi przypomniałaś!

ja już mam lodówkę w pokoju(nierozpakowaną). panowie,którzy mi wnieśli tą lodówkę byli bardzo mało symaptyczni (nie wiem,czy oni jakieś szkolenia na bycie niesymatycznym przechodza w tych firmach dostawczych?).nie umieli mi wyjaśnić dlaczego przez następne 5 h nie moge podłaczyć lodówki do prądu. odpowiedzią na zadane przeze mnie pytanie było: DLATEGO!:leeee::leeee::leeee:
lalki moje.czy któraś może mi polecić dobry krem do buzi dla pati.mała ma cały czas szorstką skórę na policzkach (jakby wyschniętą na wiór).podejrzewam,ze to też wina alergii,ale obstawiałabym raczej suche i nagrzane powietrze w domu.

aaa i przypomnialo mi sie.pisałyście o limitach w NFZ!wiem,że są limity z NFZ na różnego typu badania (u mnie w pracy też),ale nie słyszałam o limitach na mleko dla dzieci z alergią!ale teraz już wiem,co to jest. pati miesięcznie wypijała ok 12 puszek mleka (bo nie mogę zastąpić go niczym innym).teraz NFZ wprowadził limit i pati musi przejśc na 4 puszki mleka miesięcznie!nawet nie pytajcie jaką aferę zrobiłam w przychodni,kiedy usłyszałam,ze nie dostanę recepty na mleko dla małe!jkazalam pani dr przyjść i powiedzieć mojemu dziecku,że od dzisiaj nie będzie jeść,bo NFZ MA LIMITY!!!!!!bosze,co za krajjjj........

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

mada-mój sposób na odchudę: dieta zróznicowana,bez bialego pieczywa ,makaronu,słodyczy,ale nie więcej niz 1000 kcl dziennie.jedzenie najpóżniej 17.30.i mnóstwo ruchu.domowe ćwiczenia,biegi w miejscu itd.a zdjęcie wkleję,jak zrzucę jeszcze zaplanowane 5 kg:) wtedy dam Wam do porównania stare i nowe foto:)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

k8i lodówka-koszmar!!! agencja reklamowa - masakra!!!! ale z tym mlekiem to juz przegiecie na maxa!!!! jak tak mozna??????????!!!!!!!!!!! kasienko moja Kochana ja Kajtusia smarowalam juz chyba wszystkim czym sie dalo. Do buzki skutkuje Penaten z kolekcji Spokojny sen czy jakos tak (taki fioletowy), Oilatum, Emolium (to najlepsze było) i Mustela. uwazam, ze na spokojnie Emolium Ci pomoze.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie już jestem po pracy obiadek się gotuje na jutro pranie się pierze Zuzanka ogląda bajkę Natalka na świetlicy T w pracy,miałam mały wypadek upadłam i potłukłam kolano (puchnie coraz gorzej ale zrobiłam okład i mam nadzieję że przejdzie)

MADA pszczółka Kajtuś po prostu rewelacja,zdrówka dla Ciebie

K8I
śliczne fotki Patuli,zdrówka dla niej

ANETKO
śliczną masz córeczkę

MILENKO BUZIACZEK DLA CIEBIE

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...