Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

u nas mleka schodzi ok 6 puszek na miesiac.

u bartka na buzi nadal sa pozostalosci po skazie bialkowej z okresu jak mial 2 miesiace. wtedy to na policzkach mial ropne wypryski. po stosowaniu masci zniknely i na ich miejscu pozostaly czarne kropeczki (jak wagry) i do dzis sa. zastanawiam sie czy kiedykolwiek zejda. alergolog powiedziala ze z czasem sie zluszcza. czy myslicie ze da sie to jakos usunac?

Odnośnik do komentarza

martusia
Anulka
Martusia nie usuwaj bo "dziurki" zostaną. Z czasem wszystko się złuszczy

a czy jakies masci zluszczajace sa na to? czytalam na necie ze niektorym dzieciom zostaja te wagry na bardzo dlugo i jest jeszcze gorzej i czasami lepiej "wygniesc" - czego ja osobiscie nie zrobilabym....

ZA ZDROWKO, SZCZESCIE, MILOSC
Mikiemu się złuszczyły bez maści, nie wiem czy takie są Martusiu

Odnośnik do komentarza

martusia
mam nadzieje ze bartkowi tez zejda. pozniej wkleje zdjecie by pokazac tobie jak to wyglada z bliska. a masz jakies stare zdjecie mikiego z tymi wagrami? ciekawa jestem czy to to samo.... bartek ma cale policzki w czarne kropki

Martusiu u nas nie było tak źle. Trzeba było dobrze sie przyjrzeć buźce żeby coś zauwazyć

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
Witajcie kochane moja skleroza nie boli jutro mam dentystę i dobrze ze sobie przypomniałam że mam zrobić prześwietlenie zęba
co do sprawy mleka i Nfz nóż mi sie w kieszeni otwiera brak słów
jeżeli chodzi o krem to nic nie poradzę bo u nas brak takich problemów
może ktoś reflektuje na popołudniową :kawa::kawa::kawa:

Justynka ja chętna do kawki bo padam

Odnośnik do komentarza

patusia23
justyna@
Witajcie kochane moja skleroza nie boli jutro mam dentystę i dobrze ze sobie przypomniałam że mam zrobić prześwietlenie zęba
co do sprawy mleka i Nfz nóż mi sie w kieszeni otwiera brak słów
jeżeli chodzi o krem to nic nie poradzę bo u nas brak takich problemów
może ktoś reflektuje na popołudniową :kawa::kawa::kawa:

Justynka ja chętna do kawki bo padam
:love::love:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
patusia23
justyna@
Patusiu Zuzia boska a jak ładnie śpiewała puściłam to Gajce a jak sie jej micha cieszyła

JUSTYNKA bo One nadają na tych samych falach :hahaha:

oj tak telepatia to u nich działa chciała bym kiedyś zobaczyć je razem na żywo oj działo by sie :sofunny:

to też jest moim marzeniem,

Odnośnik do komentarza

k8i
co do daty, to jesli o mnie chodzi to moze to byc sobota lub niedziela 8/9 sierpnia, powiedzmy ze my bedziemy na urlopie i jest mi to obojetne, ja sie do wszystkich jakos podporzadkuje wiec sprawe dokladnego dnia pozostawie WAM wszystkim byle by w okolicach tego wlasnie week endu:)
i jestem naprawde bardzo szczesliwa na sama mysl mozliwosci spotkania z Wami!!! mam nadzieje ze juda sie Wam dotrzec na to spotkanie!!! bardzo bardzo bym chciala moc poznac osobiscie jak najwiecej z Was!!!

zmykam na razie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...