Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

Anetko- w oczy mi sie rzucial Twoj post a raczej relacja na watku "styczniowym", rowniez mnie dziwi ten maniakalny upor aby Cie rozpakowac teraz-natychmiast, zreszta w niedziele zadalam Tobie te pytanie dlaczego tak daza do tego, rozumiem ze z coreczka i z Toba wszystko dobrze jest, sciskam Cie mocno, i daj znac po usg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

kochane!

bardzo,bardzo,bardzo dziękuję za pamieć i tyle ciepła w Waszych życzeniach:36_4_13:normalnie aż sie poryczałam ze szczęścia!!

przepraszam,że się nie odzywam,ale weny brak,mimo dobrego samopoczucia .czytam Was nieustannie i oglądam każde wklejone zdjęcie.
inuś-masz piękne dwie Księżniczki.podobne do siebie jak 2 krople wody.oby choróbsko minęło w mgnieniu oka.bardzo Cię podziwiam,że tak sprawnie idzie Ci opoeka nad Małluszkami i dopinguję Ci z całych sił:)
moniq-chlebuś wygląda baaardzo apetycznie,a tym bardziej,że od 2 tyg prawie nie miałąm go w ustach:)
gosiu-ja używałam evry-dla mnie porażka.ból głowy ,wymioty,krwotoki...tragedia.ale również słyszałam wiele dobrego o tych krążkach od swojego gin.natomiast sama nie próbowałam.mam nadzieję,ze te tabsy,które bierzesz spełnia Twoje oczekiwania:)
nefre:in_love2:
aguś:in_love2:dojechałam cała i zdrowa.dzięki za wszystko:)
kasia-jak Alutek sie ma?moge podrzucić Ci Patule,bo jej idą też 3 zęby na raz?pobawia sie ,to moze im szybciej sie wyrżną?
starletko-mam nadzieję,że jesteś trochę spokojniejsza po wizycie u pani psycholog?mam nadzieję,ze zjej pomocą ułożycie wszystkie niepokojące sprawy z Natalką!a jak Ona sie dzis miewa?dalej taka niewyraźna?
ann-:36_4_13: byłaś dziś pierwszą osoba od której dostałąm życzenia :)czekam na cynk,w jaki sposób moge się Wam przydać!!
madziutek,bloomoo-fajnie,ze znowu z nami jesteście.zostańcie na dłuzej.
justyś,korniś-oby paiery paliły Wam sie w dłoniach od ekspresowego dokańczania Waszych prac!
radości Ty moja-dziękuję za zaproszenie do NK!bardzo mi miło sie zrobiło:)a Piotruś jest zabójczy :)no i Ty jak zwykle piekna Mama:)
anulka-wspłóczuję roboty do 4.mam nadzieję,ze jest u Ciebie jakaś perspektywa relaksu w najbliższym 10-cioleciu?
czekam na wiadomości od Anetki i mady,która chyba rozkręciła sie na dobre w nowej firmie?

tyle co pamiętam na ten czas..
ślę gorące buziaki dla każdej z osobna

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

radości-oj kochana z tym pilnowaniem to juz jest ok,bo nie czuje głodu ani ciągu do jedzenia.tylko szkoda,że mimo codziennych ćwiczeń waga tak wolno spada:(no ale do wiosny jeszcze kawałek,wiec będę dzielnie trwać dalej...oby..
a co do postu Anetki-boże biedna dziewczyna.ja miłam to samo i wiem,co ona teraz przeżywa,jestem zdruzgotana postawą personelu położniczego (choc chyba nie powinnam być:lup:).jak tak można stresowac kobietę w ciąży i traktowac ja jak królika doświadczalnego.jestem oburzona!!!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Wróciłam.Złaziłam pół Tczewa ale ksiażeczki są ::):Amelka przynajmniej się dotleniła, bo ostatnio mało możliwości spacerowych bo ja wiecznie w rozjazdach, albo pogoda do bani.Niedlugo lekarz.Zawsze mam stresa przed wizytą.
Anetka Boziu biedaczko. Aż serce mi się ścisnęło, od dwóch lat widzę nic się nie zmieniło na polskich porodówkach, i pytam po co akcje typu: Rodzić po ludzku jak kobietę cały czas traktuje się jak zło konieczne. tulę Cie mocno do serca, nikolka wynagrodzi Ci trudy- wierz mi, a na ten szpital złóż skargę- nic nie tracisz a kontrola napewno im się przyda. Buziaczek w brzuszek- będzie dobrze:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

witam

k8i kochana zdrowia radości i słodyczy,słonka,miłości i szczęścia życzy Wiktorek z rodzicami :in_love2::in_love2::in_love2:

u nas nie za dobrze ,Wiko dziś kończy leki które i tak zwraca :36_2_45:,słąby jak mucha jutro do kontroli,teraz śpi,mało je tak mi zlichł eh......

małża grypa ,ja też chorawa,

teście dziś rankiem wyjechali do Holandii ,4 dni byli u nas ,ja ciągle w kuchni ,czasobrak itp itd

przed chwilką moją babcie zabrało pogotowie do szpitala (leżała na ziemi,zesikana,głowa stłuczona) :Szok: właśnie moja mama z moim małżem tam pojechali ,czekam na wieści
boje się o moją mamę żeby nie wpadła znów w depresje,ciąg spraw o których nie napiszę bo nie jestem w stanie ,może kiedyś....

z dobrych wieści to że Wikuś nie już gorączki,że dziś zjadł mi rosołku
że będziemy mieć w końcu wymarzone akwarium małża ,już większość sprzętu mamy

pozdrawiam :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

k8i - Natalka dalej niewyraźna z brakiem apetytu do tego niepokojące białawe kupy... (gęstsze niż te z ostatnich 2 dni ale kolor....... - staram się nie stresować)
Pani psycholog bardzo sympatyczna kobietka - powiedziała co trzeba u Natalki wypracować - będziemy próbować...

KAtia trzymam kciuki za dobre informacje

Anetka - ciążę można przenosić do 2 tygodni - dorze jest wtedy robić ktg i usg - moja gin powiedziała, że nie widzi powodu dla którego ma męczyć mnie i Dominika skoro jest nam jeszcze "dobrze" w dwupaku (ja miałam dość ale bałam się kroplówki i dzięki bogu jej nie miałam)

Odnośnik do komentarza

KASIU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!SPEŁNIENIA MARZEŃ I POCIECHY Z KOCHANAEJ PATUSI!!:):)

Katia-u nas podobnie z lekami-dwa razy podalismy antybiotyk i zwróciła-wiec stwierdzilismy ze odstawiamy-pewnie lekarka nas jutro na kontroli zlinczuje:/

Starletko
-fajnie ze masz tak wszystko pod kontrolą-mam na mysli psychologa-to swietny pomysł-w koncu nie jestesmy specjalistkami w kazdej dziedzinie

A nasza Milenka idzie z wagą jak burza;)...wazy juz 3 kg wiec przez ponad tydzien 0,5 kg do przodu:):jupi:

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

INKA super że Milenka tak przybiera na wadzę

STARLETKO kciuki za Nati,i super że Pani psycholog to dobra kobietka

KATIA daj znac co z babcią,mam nadzieję że sprawy się jakoś ułożą,zdrówka dla Was

ZA ZDROWIE I WSZYSTKIE PROBLEMY ABY SOBIE POSZŁY,ZA NASZĄ SOLENIZANTKĘ K8I

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dzisiaj wyjatkowo wczesniej mowie dzien dobry wieczor

K8i- sto lat !!!

Gosiu- kiedys wszystko bedzie ok.....tule Cie mocno

Co z Anetka??? ja niec nie wiem....

Ann- dzieki, juz odpisalam- sil dla Ciebie i calej Twojej rodzinki

Justys - spokoju i sil

Anulka- ja rowniez do 4 nie spalam ......ale tylko dlatego ze nowa inwestycje obliczalysmy z wspolniczka.....i nam zeszlo :D a dzis w pracy neptyk :(

no nic wiecej grzechow nie pamietam....ide zalec przed tv i dac nogom wytchnienia :D

Odnośnik do komentarza

Anulka
Gośka
Ja tylko na chwilkę. mam anginę ropną i antybiotyk, poza tym pilna kontrola u okulisty bo bóle głowy mogą być od wysokiego ciśnienia w oku. kiedy to się skończy:le:
dobranoc::(:

:glass: Gosia tulę

Anulka ja się podpisuję pod Twoim opisem pod avatarem. Brak mi już sił::(:

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i sciskam ogromnie!!!!
Nie mam niestety czasu na nadrabianie ani specjalnie sily.
W pracy mnostwo roboty, ale do mojej pelnej satysfakcji jeszcze dluuuga droga.
Na szczescie z Kajtka jestem dumna calym sercem - dzisiaj zostal oficjalnie pochwalony na postepy w nauce (zlobek ma rozne fajne zajecia dla dzieciaczkow skierowane juz na nauke) - panie powiedzialy, ze lapie wszystko w lot i jako najmlodszy jest najlepszy w calej grupie :in_love:

Ale nic tam...uciekam.
Buziole.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...