Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starletka

tylko zamelduję, że wróciliśmy do domu..

święta dla mnie męczące..... za dużo negatywnych rzeczy się nakładało więc nerwy ze mnie schodziły

chociaż były też bardzo miłe chwile ::):

Patusia Gosia Paula
śliczne fotki

Odnośnik do komentarza

Starletko - no nie ma sie co Tobie dziwic, ze nerwy dopiero schodza. Mam nadzieje, ze teraz bedzie juz tylko lepiej!!! Duza buzka dla Ciebie :36_3_17:

Oli - kiedys jezdzilam, ale musialam przestac, takze zaczynam od podstaw. Siadalam ostatnio na konia z miekkimi nogami :nerw: Jutro jade uczyc sie podkuwania, wiec porobie zdjecia i cosik Ci Kochana wkleje. Moja kolezanka uprawia Parelli i chce mnie troche wciagnac - juz sie doczekac nie moge!!! Kochane stworzenia!!! a co do toczkow to sa za miekkie i nie za dobrze chronia glowe - tak tlumaczyla mi moja instruktorka. Teraz sa wylacznie kaski i kaskotoczki. Ja mam taki Sklep jeździecki Bergo | Kask jeździecki klasyczny STRYPE AIR - HKM

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane

troche mnie nie bylo
mam nadzieje ze swieta uplunaly w pogodnej atmosferze, przepelnione spokojem,

my siedzimy u mojej mamy w GB, niestety Ala znowu ma zly chumor, marudzi, placze, bez nas nie da sie zyc itp, znowu zylam nadzieja ze uda mam sie z A wyskoczyc na zakupy ybraniowe tym bardziej ze super przeceny a ja od dluzszego czasu weza mialam w kieszeni czekajac na ta okazje,

oczywiscie bez mojej choroby sie nie obylo, od 24 wymiotowalam jak kot, Ale tez dopadlo ale na szczescie tylko przez 6 godzin wymiotowala, pewnie to frytki mam zaszkodzily,
odliczam dni do powrotu na PL, jakos pobyty na wyspie mam nie sluza,

aaa, zapomnialam, A dostal zapalenie nerwu na twarzy przed wyjazdem wiec pol twarzy mial wyjete z zycia, na szczescie przebiega to u niego dosc lagodnie, dzielnie zastrzyki sam sobie robi poniewaz w \GB ze zwg ze jedem lek nie jest zarejestrowany konowaly nie chcieli mu robic,

Alka spadla mi z lozka, obijajac sie o szafke, wiec policzek, kolo oka i glowa pocharatana,

nic dodac nic ujac

przepraszam ze nie nadrabiam,

Kochane, bardzo dziekuje ze zyczenia, przepraszam ze nie odpisywalam ale wtedy moim najlepszym przyjacielem byl kibelek,
tule Was wszystkie bardzo mocno!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszko- no to UK zdecdowanie nie dla Was :d ale moze IRL bedzie lepsza.....my lecimy do Birmingham(docelowo Coventry) na sylwestra ale nie bedziemy Wam glowy zawracac.....dzisiaj odnosnie wyprzedazy wykupilam pol nexta :hot over you:---> 50% na wszystko wiec wyobrazcie sobie jakie tlumy ale ze nie musialam dziecka targac to hulaj dusza.....

Mada- no to super...a metode znam i polecam....bezkolizyjna z koniem :D powodzenia zycze w takim razie i czekam na fotki :D jak ja bym chciala konno pojezdzic,poskakac i poprzytulac sie do tych cudownych istot...jestes szczesciara ktorej zazdroszcze ze hoho....ale....kiedys odkupie sobie konie i bedzie super :D
A z toczkami to mnie zaskoczylas....nawet na zawodach nie moga ich uzywac??? kask mi sie taki nie jezdziecki , nie koniarski i wogole nie nie nie....toczek to taka klasyka :D...ja mam i jak tylko jezdziectwo wroci u mnie do lask to na pewno nie zamienie na kask :lol:

Starletko- ahhhhh niech nowy rok przyniesie Wam spokoj.....

Justys- elegancka corka i jaka posluszna...niech noc bedzie spokojna :D

Odnośnik do komentarza

Oli nie wiem czy uda Ci sie kupic toczek, bo nigdzie nie ma. Ja mam taka babke z koniowym sklepem i mowi, ze sa nie do zdobycia. Ona juz tylko kaski sprowadza. Dla mnie to byl w sumie szok, bo uczylam sie jazdy w toczku a teraz juz ny ny. Fajnie z zakupkami!!! ja narazie nie mam kiedy sie wybrac, ale tez mi sie marzy co nie co odswiezyc garderobe. Tez mi sie marzy swoj kon, ale z decyzja musza poczekac do konca przyszlego roku...

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Mada-ale ja mam toczek :lol: cale ubranie dla siebie i konia :D bo jak pamietasz ja hodowca koni bylam i swoje rumaki posiadalam :D zycze Ci wslanych czterech kopyt....skrzydla Ci urosna do samego nieba :D

Aaaa no to co innego. Ja mialam sprzet dla siebie, ale jakbym sie nie starala to nie wejde juz w ciucha 10latki :36_1_21: Pamietam, pamietam,ze zajmowalas sie konikami i zazdroszcze umiejetnosci, bo ja to gleboko za murzynami. Ja mam nawet konskie powiazania rodzinne, ale dopiero teraz zdecydowalam sie wrocic do wielkiej milosci. A nie mozesz sprobowac gdzies u siebie poszukac stadniny, zeby chociaz ten jeden raz w tygodni poszales?

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

madalenka
Olimpijka
Mada-ale ja mam toczek :lol: cale ubranie dla siebie i konia :D bo jak pamietasz ja hodowca koni bylam i swoje rumaki posiadalam :D zycze Ci wslanych czterech kopyt....skrzydla Ci urosna do samego nieba :D

Aaaa no to co innego. Ja mialam sprzet dla siebie, ale jakbym sie nie starala to nie wejde juz w ciucha 10latki :36_1_21: Pamietam, pamietam. Ja mam nawet konskie powiazania rodzinne, ale dopiero teraz zdecydowalam sie wrocic do wielkiej milosci. A nie mozesz sprobowac gdzies u siebie poszukac stadniny, zeby chociaz ten jeden raz w tygodni poszales?

kochana jak tylko tu przyjechalam to szukalam koni i znalazlam...stadniny sa wszedzie i owszem ale......membership 1500-2000e /rocznie + ubezpieczenie 600-1000e /rocznie + skladki typu hubrtus itp.....
jak dla mnie kapke za drogo i bez sensu placic taka kase...a jednorazowych lekcji nie oplaca sie bo musisz miec ubezpieczenie a godz.terenu to koszt bagatela 200e. Mimo jako takiej zamoznosci...wole poczekac i kupic wlasne 4 kopyta

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
madalenka
Olimpijka
Mada-ale ja mam toczek :lol: cale ubranie dla siebie i konia :D bo jak pamietasz ja hodowca koni bylam i swoje rumaki posiadalam :D zycze Ci wslanych czterech kopyt....skrzydla Ci urosna do samego nieba :D

Aaaa no to co innego. Ja mialam sprzet dla siebie, ale jakbym sie nie starala to nie wejde juz w ciucha 10latki :36_1_21: Pamietam, pamietam. Ja mam nawet konskie powiazania rodzinne, ale dopiero teraz zdecydowalam sie wrocic do wielkiej milosci. A nie mozesz sprobowac gdzies u siebie poszukac stadniny, zeby chociaz ten jeden raz w tygodni poszales?

kochana jak tylko tu przyjechalam to szukalam koni i znalazlam...stadniny sa wszedzie i owszem ale......membership 1500-2000e /rocznie + ubezpieczenie 600-1000e /rocznie + skladki typu hubrtus itp.....
jak dla mnie kapke za drogo i bez sensu placic taka kase...a jednorazowych lekcji nie oplaca sie bo musisz miec ubezpieczenie a godz.terenu to koszt bagatela 200e. Mimo jako takiej zamoznosci...wole poczekac i kupic wlasne 4 kopyta

O matkoooo!!!!!!!!!! :noooo: jaaakie ceny!!!!!!!!!! szok totalny!!!!!!!!!! faktycznie, nie ma co przeplacac. Ja narazie place na jednorazowe lekcje, ale potem normalnie chce czlonkostwo wykupic i oprocz tego zaangazowac sie w drugiej stadninie w ktorej jest wylacznie opieka nad zwierzetami. Niestety moja instruktorka odchodzi i zaklada swoja szkolke z hotelem, wiec moze za nia pojde ale na rozruch bedzie miala wysokie ceny...tak zle i tak niedobrze, ale nie to co u Ciebie.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- my wracamy 30 wiec sie mijami, szkoda, choc powiem szczerze ze ciesze sie ze tylko tydzien tu bedziemy, teskno mi za domkiem a moze i Ala spokojniejsza bedzie w domu, tutaj caly czas histeria, trzyma sie nas jakby sie czegos bala
moze jutro uda mi sie dotrzec do nexta i mothercare, moze cos jeszcze dla mnie zostawili,

spokojnej nocy zycze

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- my wracamy 30 wiec sie mijami, szkoda, choc powiem szczerze ze ciesze sie ze tylko tydzien tu bedziemy, teskno mi za domkiem a moze i Ala spokojniejsza bedzie w domu, tutaj caly czas histeria, trzyma sie nas jakby sie czegos bala
moze jutro uda mi sie dotrzec do nexta i mothercare, moze cos jeszcze dla mnie zostawili,

spokojnej nocy zycze

na pewno cos zostalo :D mieli tyle tego w Cork ze masakra...nawet jakbys sie nie mijali to nie chcielibysmy Wam gitary zawracac

Mada- no wlasnie-ceny kosmos i mimo mojej milosci zachowuje zimna krew i czekam na "lepsze czasy" w tej kwestii

AAAAAAAAAAaa nie pochwalilam Wam sie ze mam piekna dlugo od przedniej lampy do tylniej glebokæ do blachy ryse na aucie :D taki prezent......:le:

Odnośnik do komentarza

witajcie moje gaduly :D

widze ze corki marnotrawne sie pojawily, oli, mada, agnieszka!!

ja juz mame przywitalam, poszly spac, ja stol zastawilam, wszystko (chyba) przygotowane, teraz czas wyprasowac facetom koszule, sobie znalezc cos na grzbiet, zrobic liste tego co jutro i isc spac.
mysle ze kolo 1szej powinnam sie wyrobic

i poprosze o jutrzejsze kciuki za pomyslny dzien, rozpoczynamy o 11.45 :D
buziaki kochane, dam znac jutro wieczorem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...