Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ode mnie wxasnie goscie poszli...
jutro na 12za do rodzicow na rodzinny obiad...
ja slucham sobie w/w piosenki i rycze jak bobr bo przypomniala mi ona dawne polskie czasy
do tego e kartka od zapomnianej przyjaciolki z polski, w odzewie na moja karteczke
jakie to smutne ze jesli nie podstawisz komus pod oczy to sobie nie przypomni :( takie zycie, i choc inni zapominaja to ja wciaz pamietam, az czasem sama jestem zla na ten moj rozum ze mam tak dobra pamiec....
kochane moje, dobranoc i dzien dobry
wszystkim zycze milego dnia Bozego Narodzenia milosci o dobroci, dziekujac jednoczesnie za Wasza obecnosc...
wiem, wiem powtarzam sie, ale same nie wiecie ile dla mnie znaczycie....

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry w ten świąteczny poranek

Wigilia minęła super w rodzinnej atmosferze no i prezentów było dużo:36_3_3:,dziewczynki szczęśliwe i zadowolone
Dziś idziemy do mojej mamy razem z teściami a więc również rodzinnie :love together:

JUSTYNKA śliczna Gajka Ona jest bombowa:36_3_3:

MONIK po to jesteśmy tulę Cię mocno do serducha:love together:

OLI Ty wiesz za co,dziękuje :36_3_3:

ZA TE ŚWIĘTA ABY BYŁO MIŁO I RODZINNIE
NO I ZA NASZĄ MONIK I JEJ RODZINKE JESTEŚMY MYŚLAMI Z WAMI
WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza

dzien dobry, niezmiennie zdrowia i sil na czerpanie radosci z tego rodzinnego czasu.

Ja wczoraj polozylam dzieci (wczesniej postawilam Ulisce banki) ogarnelam wszystko po Wigilii, polozylam sie na chwile i z malym przebudzeniem kiedy B kladl sie obok ogladajac cos w TV wstalam o 2.10. Po prostu padlam (chyba schodzily ze mnie nerwy i zmeczenie). Umylismy sie i juz normalnie poszlismy spac

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w Pierwszy Dzień Świąt, czyli w Boże Narodzenie :36_15_5:

Kilka ostatnich dni mega intensywnych, ale wspaniałych i rodzinnych :36_3_17:
Panowie (mąż i brat) jeszcze chrapią,bo do 4 bawili sie prezentami :36_1_21: a my z moja mama i Kajtusiem swiecimy sobie Supermana.
Od jutra znowu sie zacznie, bo mamy druga ture gosci - strasznie sie ciesze, bo z planow Sylwestrowych nici (tylko w trojeczke) i bedzie nas cala gromada :36_1_21: - rodzenstwo i kuzyni mojego B. a takze moja mama i moj brat :fiufiu:

Wszystkie zdjecia, ktore widzialam sa wspaniale!!!!!!!!!
:fiufiu:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

witam kochane

u nas pobudka oczywiscie przez Natanka ktory z krzykiem powital pakunki pod choinka :D
oczywiscie wszyscy na nogi, poza Noasie ktory spal do 10tej

prezenty rozpakowane, zabawki robia furore tyle ze dwe z zabawek musza byc zmontowane a zaraz do babci... wiec dopiero jutro

ciesze sie ze i u Was swieta minely spokojnie, oby tak dalej, w spokoju i radosci....

pozdrawiam i zycze Wam milego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witam sie i ja swiatecznie
I u nas wigilia rodziznna,wspominkowa-super. I Mikolaja dobrego A upolowal :D wiec radosc wszystkich nieoceniona

Starletko-co sie stalo???

Justynko- cudasna macie coreczke :D

Moniq-ja wiem ile znacze dla Ciebie :lol: bo Ty tyle samo znaczysz dla mnie ....jak i cala reszta forumowych e-kumpeli

Patusiu-:36_3_3:

Radosci- wspolczuje @ bo sama rowniez pozwijana :( ale Swiatecznej atmosfery nie przesloni zaden @......buzka

Ann- odpoczywaj,lap wiatr w zagle i raduj sie bliskimi :love together:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór babeczki

U nas tez rodzinnie, ale tez niestety chorobowo...Mai chyba ida ząbki-nic kompletnie nie je (w ciagu dnia serek i kaszka), stan podgorczkowy, zielone kupki i wymioty, K z biegunką....ehhhh...ale pozatym jest OK-juz nawet przywyklam ze mam tesciów na codzien:)hihi

Starletko-
zmartwiłas mnie, prosze napisz co sie stało?
Sliczna Gajunia!

ide odpoczywac bo dzidzia ostanio mega sie wierci i daje po żebrach....miłego wieczorku

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

zagladam pozna noca

inka, mada, zdjecia sliczne!!!!!!

widze ze straletkz nie dala wiecej znac, mam nadzieje ze to jednak nic powaznego...

nasz obiad swiateczny przerodzil sie w obiadokolacje bo od stolu wstalismy o 19tej :lup:
az wstyd takie obzarstwo choc osobiscie powiem ze duzo nie zjadlam :)

dzieci wszystkie zawalone prezentami, wszystko sie podoba a my rece pelne roboty bo pare zabawek do zmontowania :D

buziaki, u Was jutro jeszcze swieta a u nas juz dzien jak codzien, oli, u Was chyba tez zwykly dzien, nie??

dobranoc
jutro stawie jakies zdjecie

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

INKA śliczna rodzinna fotka

MADA
mały przystojniak przy stole

STARLETKO co się stało ?????

I dziś kolejny dzień jedzenia (oj będę musiała przejśc na dietę )wczoraj urodzinki mojej mamy a dziś teściowe to się obydwie dobrały :36_1_1::36_1_1:więc dzień również po za domem

Miłego i spokojnego dnia

ZNOWU MOJA TO
-ZA STARLETKE I JEJ RODZINKĘ
-ZA ZDRÓWKO INKI I JEJ RODZINKI
-ZA LEPSZY ROK
-ZA MIŁOŚC,SZCZĘŚCIE,ZDROWIE I PRZYJAŹŃ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...